תפריט
סער ברעם
נעים להכיר

אז איך זה להיות מומחה פייסבוק?

אני סער, מומחה פייסבוק, עוסק בשיווק דיגיטלי וקידום באינטרנט מ-2008. מאז ומתמיד אהבתי להתעסק במחשב, ללמוד המון דרכו ולהתפתח בידע. הוכשרתי מטעם הבצפר של חברות הפרסום והמרכז האקדמי רופין. לפני, תוך כדי ולאחר מכן הגעתי להצלחות מיידיות בתחום.

התמקצעתי בתשתיות ופרסום ממומן בפייסבוק. מאז, אני עוזר ללקוחותיי להגיע לקהל היעד שלהם ולהוסיף עוד ועוד למעגל הלקוחות שלהם. זאת, תוך שמירה על תוכן איכותי, תדמית מוצר ושירות הממוצבת גבוה ושימור לקוחות קיימים.

אני פה כדי לתת לכם תוצאות בשטח ולקוחות נוספים לעסק שלכם. אני מקפיד לתת תשומת לב ללקוח תוך שמירה על מקצועיות, תקשורת יום-יומית ועבודה על פי הערכים העסקיים שלכם, אלו שבאים לידי ביטוי בכל תנועה שלכם. המוטיבציה שלכם להשתפר בשיווק, לגדול ולהתקדם  מבחינה עסקית תתממש מהרגע שתיכנסו לאתר.

איך קיבלתי את התואר "מומחה פייסבוק"?

שנים של עבודה בצוות, הדרכות פייסבוק, ליווי אישי וניהול קמפיינים. ניהלתי תיק לקוחות בו-זמנית בחברת פרסום של 60 חברות שונות.
בעל גרעין איכותי של עסקים שרוצים להתקדם וללמוד. בין אם מדובר בפייסבוק או שיווק דיגיטלי. אני נהנה מלענות על שאלות, להדריך ולעזור.
אלפי פרסומות וקמפיינים שיווקים מאחוריי – גם כשכיר וגם כעצמאי.
עשרות אלפי לקוחות שהכנסתי למי שעבד איתי – סביר להניח שיותר, פשוט כבר הפסקתי לספור. 

אם תרצו להכיר אותי אפילו יותר טוב, אחד מהתחביבים הגדולים שלי הוא כדורסל. כנסו לקרוא על מעללי בעולם הזה.

במפגש נטוורקינג עסקי

עם אשתי היקרה ביום החתונה

למה דווקא מומחה פייסבוק? תכירו אותי קצת:

רק צריך למלא 4 עמודות כדי שנשוחח. מחכה להודעה ממך

1
היי!
שלחו לי הודעה זריזה, אני זמין תמיד!
Powered by
גלילה לראש העמוד
קמפיינים ממומנים בפייסבוק טיל

אני רוצה לעזור לך לעקוב אחרי הלקוחות שלך

רק להוריד אקסל, ובכל פעם שבנאדם מספיק רציני כדי להתקשר ולדבר איתך, להכניס אותו לתודעה. זה מה שמבדיל אנשים ש"לא נעים להם" לאנשים שיכולים ליצור לעצמם לקוחות חדשים.

אז אני ממליץ לך לכתוב את המייל שלך, והאקסל יגיע אליך בהקדם. זה מבדיל בין פספוס לכסף. בהצלחה.

לקבלת התסריט

אפשר היום לצלם סרטון מכל סמארטפון. איך יודעים שהתסריט באמת יניע לפעולה ויגרום לאנשים להשאיר פרטים? אם אין לך מושג, אני כתבתי תסריט (+דוגמאות) במיוחד בשבילך. רוצה לנסות? רק צריך להשאיר לי את המייל שלך:

אני בדרך אליך, אל דאגה

תודה שהשארת פרטים.
אחזור אליך תוך יום עסקים, מבטיח

דילוג לתוכן