חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פרסום B2B

איך לפרסם ללקוחות עסקיים עם פרסום B2B - ולשמור על המיתוג , הנראות, ההכרות והקו בו החברה הולכת, ע"מ להגדיל את המכירות ולהגיע ליעדים העסקיים?

איך מפרסמים ללקוחות עסקיים עם פרסום B2B – ודואגים לשמור על המיתוג המהודק, הנראות, ההכרות והכיוון בו החברה הולכת, וגם להגדיל את המכירות ולהגיע ליעדים העסקיים? אתן כמה דוגמאות כאן לפעילות מוכרת בעולם הדיגיטל, וכזו שמוכרת.

עוד לפני שהגענו לשלב הפרסום, אני מניח שהחברה ביצעה את כל מה שעומד מאחורי מוצר:

  1. ייצור מודל פיננסי.
  2. מחקר קהל, מתחרים, אסטרטגי [כאן מבינים שיש התכנות לפרסום B2B].
  3. פיתוח.
  4. הוצאת אבטיפוס ובדיקות.
  5. חידוד רמת השירות לרמה טובה, לכל הפחות.
  6. בניית אסטרטגייה שיווקית.
  7. הוצאת האסטרטגייה השיווקית לפועל.

גם אם אתם לא מעולם ההייטק ולא עולם ה-LOW-TECH, עדיין השלבים הכרחיים בייצור שירות איכותי ומקצועי. עברתם כבר את השלב הבא, או שדילגתם מרצונכם או בהנחיית המנהל שלכם? קדימה.

רכשו ידע על פלטפורמות פרסום שונות

מחר בבוקר תקום מדיה מסוימת שאף אחד לא יכיר אותה. החברה עצמה תציע שירותים דומים ללינקדאין, רק שיהיה תמריץ אמיתי לחברות להיות מעורבים שם ברמה מסוימת. בפגישה עם קולגה לתחום השיווק ששמו שמור במערכת, הוא סיפר לי על מגזינים שמחולקים לאלפיון העליון בצמתי החלטה מסוימים. כשיורדים לפרטים בצורה הזו, מבינים את קהל היעד אליו משווקים, מה הוא קורא, ופוגעים בדיוק בדרך החשיבה שלו. 

אז החל מעולם השיווק הדיגיטלי בו אני מומחה, ההמלצה שלי היא להכיר את כלל העולמות הסובבים אתכם, בעדיפות למה שנחשב להכי אמין עבור הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. בין אם מדובר בלינקדאין, פייסבוק, ידיעות אחרונות או כלכליסט. אפרט על 3 אפיקים פרסום מעניינים שאולי ישאירו אצלכם ספק בקשר לפעילות השיווקית שלכם.

פעילות אורגנית ברשתות חברתיות

יש לי מכר מהנטוורקינג, הכרנו לפני כמה שנים ואנחנו במצב של 'אהלן אהלן' עדיין. הוא מבצע את כל הפעילות שלו בעיקר ברשתות חברתיות. הוא מפרסם מאמרים ארוכים, לוקח דברים ברצינות וחופר בעניינים כאלה ואחרים וגם עוזר לאנשים ללא תמורה. הוא מבצע את כל פעילותו על סמך היותו אוטוריטה ועם כתיבה שיווקית ברמה גבוהה ביותר, מצליח לשמור על קשב של הרבה גולשים בפייסבוק. אני מכיר אנשים שנכנסים לפייסבוק בזכות מה שהוא עושה. ברמה הפשוטה, בדקו:

  1. מהן הקבוצות הטובות ביותר עבורכם בפייסבוק, ואם אתם צריכים ייעוץ פרטני – מוזמנים לפנות אלי.
  2. מי האנשים בלינקדאין שלוחצים על המתגים הנכונים ולהגיע אליהם דרך קולגות לעבודה, כמו שפרסמתי במאמר אחר שלי.
  3. ווטסאפ וטלגרם נחשבים אצלי גם ברשתות חברתיות תחת 'רשתות מסרים מיידיים' והן לגמרי מקום לצרוך בו תוכן. אפילו בערוץ כמו אבו עלי אקספרס התחילו למכור אייטמים, ולערוץ שיש לו תפוצה של מעל ל-250 אלף עוקבים, כדאי להכיר.

פעילות במנועי חיפוש

יש שני סרטונים שכדאי לראות לפני שקוראים את זה. הם ארוכים. תסלחו לי, בסדר? אבל אני חושב שכדאי שתדעו. הם ביחד כ-50 דקות, אבל מדובר על הדרכות הכרחיות למנהלי שיווק. ולאנשי שיווק. ולמשווקים. ולמי שרוצה לקחת ידע מקצועי ולהפוך אותו ללמידה אמיתי.

איך איש פרסום מקצועי קובע לגבי מילות מפתח?

איך מנתחים את תוצאות הקידום האורגני עם Search Console?

עכשיו, כשלמדתם איך קובעים מילות מפתח ואיך מנתחים את התוצאות הקיימות, אתם מתחילים להבין את התמונה הגדולה – יש פה מה לעשות, במיוחד באנגלית. אלפי חיפושים לכל מונח פשוט באופן יחסי, והזדמנות למכור לעסקים בחו"ל, ולאנשי העסקים הנועזים מבינינו – למכור זיכיונות.

כתיבת מאמרים ושימוש בטאבולה ואאוטבריין

אנסה להרכיב לכם תרשים זרימה יחסית פשוט. אתם מכירים את טאבולה ואאוטבריין בתור המאמרים האופציונליים שמופיעים לכם תחת "אולי אתם מכירים גם את…" ודומיהם. כשאתם מגיעים לאתר מסוים בשביל לקרוא כתבה, יש לכם הרבה כתבות נוספות ולינקים נוספים שנראים כמו כתבות. אלה טאבולה ואאוטבריין.

נקודת היתרון: הרבה קליקים, ובזול. שימוש באנשים שלא נמצאים ברשתות החברתיות "מתוך עקרון" או מתוך חוסר ידע או פוביה מזה.

נקודת החיסרון: אין כמעט דאטה (מלבד מספר IP של המחשב), הרבה קליקים שנחשבים לפחות איכותיים.

לצורך המקרה, יצרתם ופרסמתם תוכן שתפס את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. הלקוחות הקיימים, הקולגות ואנשים נוספים התעניינו בו. אתם יכולים להפנות אליו, ואולי גם לגרום להם להבין את הצורך שלהם בשירות חדש ולהקצות לו תקציב ראוי.

מעבר לזה והכרות ראשונית, אני צריך לדעת את הרצונות והצרכים בצורה טובה יותר כדי להתאים לכם תכנית אישית. בואו להגדיל את היעדים שלכם יחד עם חברת השיווק הדיגיטלי שלי. השאירו פרטים בטופס, ונחזור אליכם.