חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מומחה קידום

כמעט כל יום אני מקבל פניה מבעל עסק שלו תקציב פרסום מצומצם.
אותו בעל עסק, אינו יכול להרשות לעצמו שיווק המתמשך לאורך חודשים רבים (ועולה בהתאם) והפתרון הוא הוא כמעט תמיד קידום ממומן באינטרנט: בגוגל, בפייסבוק, באינסטגרם וכן הלאה. כלומר, קמפיין נקודתי שמתמקד במטרה שנקבעה מראש: כניסה לאתר, רכישת מוצר, יצירת קשר ועוד.
שלא תטעו – במקרים רבים לבעל העסק דווקא יש תקציב גבוה לפעילות השיווקית, אך מסיבות שונות האפיק השיווקי הנבחר הוא דווקא פרסום ממומן, במקביל או במקום שיטות שיווק אחרות.
מומחה קידום בסוכנות שלנו עובד בדייקנות ובזהירות: הוא מגדיר מראש תקציב מדויק לכל קמפיין, יוצר מודעה איכותית וממטב אותה לאורך כל החודש. כך הוא מסייע לבעל העסק להשיג את המטרות שהציב לעצמו.
כאשר בוחרים במהלך של קמפיין, כיצד נדע שאיש המקצוע שבחרנו הוא אכן מומחה קידום ממומן בדיגיטל? בכתבה הנוכחית נעניק מספר דוגמאות לפרויקטים שביצענו, כדי שתבינו כיצד לבחור מומחה קידום ממומן ואיך ניתן להגדיל את ההכנסות כאשר עובדים עם מומחה.

מה אומרים עלי לקוחות שקיבלו ממני שירות?

לפני הכל, מי הוא מומחה לקידום?

מומחה לקידום בגוגל או פייסבוק, הוא אדם שניהל קמפיינים במשך מספר שנים, התנסה בממשקים המשתנים של פייסבוק וגוגל ובאופן כללי שוחה בממשקי Google Ads ומנהל המודעות של פייסבוק.
הוא היה שם כשיצאו הנחיות חדשות ששינו את תחום ה-SEO, הוא מבחין בקלות בשינויים שגוגל עורכים באלגוריתם שלהם והוא כבר עשה את כל "הניסויים" האפשריים ופיתח שיטות קידום יעילות.

כמה לייבים שהשתתפתי בהם, כאשר עניתי על שאלות "הכה את המומחה" (התקיים באפריל 2018)

כיצד בוחרים את צורת הקידום המתאימה ביותר?

כבר למעלה מ-5 שנים שאני מעביר הרצאות ברופין ובפורומים אחרים לשיווק דיגיטלי. היכולת שלי להתאים את צורת הקידום לכל פלטפורמה, מתבססת על שיטה מובנית. כך זה עובד:

  1. הכרות מעמיקה עם קהל היעד – לפני יצירת הקמפיין, יבדוק מומחה קידום ממומן מי קהל היעד העיקרי של העסק ומה הם מאפייניו העיקריים.
  2. פרסום המתבסס על הבטחה שיווקית מדויקת- בין אם מבצעים פרסום בפייסבוק, בגוגל או באינסטגרם, על הפרסום להתבסס על ההבטחה השיווקית הנכונה ביותר עבור המוצר או השירות.
קידום, ניתוח נתונים

לדוגמא, עבור לקוחה שלנו שהיא בעלת מותג של תכשיטי גולדפילד ייחודיים המשולבים באבני חן, בנינו הבטחה שיווקית : כל לקוח יקבל תכשיט המעוצב על ידי מעצבת, כאשר התכשיט ייחד אותו ויגרום לו לבלוט בסביבה בזכות הייחודיות שבו.

  1. ביצוע הקידום בפועל – ביצוע הפונקציות הטכניות הכלולות בקידום הממומן: הגדרת תקציב, אסטרטגיה, בניית קמפיין איכותי ומעקב לאורך כל החודש, או לחילופין לאורך תקופת הרצת הקמפיין.

בכוחה של שיטה זו להביא את קהל הלקוחות המדויק ביותר עבור העסק, זה שמעוניין לרכוש מוצרים או להעזר בשירותים, כאשר הוא מבין בדיוק מה בעל העסק מציע ואיך הוא עושה זאת.
לפניכם מספר סרטוני הדרכה שיסייעו לכם לקבל דריסת רגל בעולם הרחב של קידום ממומן ולהתרשם מהמקצועיות של הסוכנות שלי:

וסרטון של 27 דקות על אופטימיזציה של קמפיין שעשיתי והצלחתי להביא תוצאות טובות יותר ללקוחות:

איך בוחרים מומחה קידום איכותי?

יצירת קמפיין ממוקד עשויה לתרום לצמיחה משמעותית של החברה או העסק. כדי לבחור איש מקצוע שיביא לכם תוצאות, היעזרו בקווים המנחים הללו:

  1. חיבור אישי לפרויקט – עוד לפני שלוקחים בחשבון מקצועיות ושנות ניסיון, בדקו האם מומחה הקידום הממומן מביא לפרויקט חיבור ומחויבות אישית, כלומר נכונות להתאמץ עבור הפרויקט הספציפי שלכם כדי להגיע לתוצאות. אין דבר העומד בפני הרצון, וכשמומחה קידום ולקוח מתאגדים יחד כדי להגיע לתוצאות איכותיות, גם השמיים הם לא הגבול.
  2. ניסיון וידע – לאחר 16 שנים של פרויקטים שונים בדיגיטל, לא כולל פרויקטים שכל אחד מאנשי הצוות שלנו ניהל, אני מבין את הערך העצום של ניסיון בתחום. הניסיון הקידומי מאפשר להבין טוב יותר את האלגוריתם של גוגל, להתמקד במילות המפתח המתאימות ביותר לתחום שלכם, לדעת למטב את תקציב הפייסבוק בצורה נכונה ולהתבסס בקמפיין על שיטות קידום יעילות שכבר עובדות.
  3. נכונות לבצע עבודה יסודית – אם נעזרתם במומחה קידום ממומן, הסיכוי שתדרשו לשינוי אחד קטן הוא לא גבוה. כדי להגיע לתוצאות יפות, יש להקים את הקמפיין ולמטב אותו לאורך כל הדרך עד שיביא תוצאות יפות. וזה כמובן לוקח זמן.
  4. להשאיר את האגו בצד – מומחה קידום ממומן הוא אדם שיודע שהוא לא יודע הכל, ותמיד יש במה להשתפר. הוא אדם שישוחח עם הלקוח טרם העבודה בכדי להבין איזה טעויות עשה בעבר, מהן המסקנות שהוא יכול להסיק מהן עבור הקמפיין הנוכחי. המטרה היא משותפת – להביא תוצאות איכותיות, והדבר הראשון שצריך לעשות לשם כך הוא להשאיר את האגו בצד ולרצות ללמוד מטעויות.
מעוניינים לשמוע עוד על מומחה קידום
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

כאשר מאחורינו 1000+ עסקים ופרויקטים שקידמנו בצורה ייחודית, נוכל לשבת יחד, לבחון את העסק שלכם ולהקים קמפיין קידום איכותי שיניב את התוצאות המבוקשות: עליה בכמות הכניסות לאתר, קהל לקוחות נאמן, עליה במכירות וכן הלאה.

רוצים לצפות בתיק העבודות שלנו, ובו פרויקטים שקידמנו? הקליקו כאן.