חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

צילום אווירי: 5 תחומי שיווק מובילים

לאחרונה נכנסתי לענייני צילום, ובפרט לתחום צילום האוויר. אני יכול להגיד שזה נושא שמתפתח בטיסה (חה-חה) בישראל, ובעולם כולו. רציתי להמליץ על כמה תחומים ששווה להם לשקול שיווק דיגיטלי איתו. סרטון לדוגמה:

1. אירועים, הפקות, מסיבות וכד'

במיוחד ומדובר באירועים גדולים. כאשר מדובר בהפקה בסגנון קפה עלית, כמו שיש בסרטון האחרון, אני ממליץ בחום להשתמש בסרטונים האלה. אם ההפקה נפרשת על כמה ימים באופן רצוף, אני הייתי אפילו לוקח ספק שיכול לתת את התוצר הסופי במהירות.

זה מגניב, חדשני, יש גם אופציה לצילום 360 מעלות (שתופס תאוצה בטיל בתור גימיק שיווקי), ובכללי מגניב להשתמש בזה בפן הזה. כל מסיבה, הפקה או אירוע שיש בו כמה מאות משתתפים – שווקו אותו עם צילום אווירי בכל הכוח.

2. נדל"ן

רק הדבר המתבקש שאכתוב כאן. לנדל"ן כמו נדל"ן, במיוחד כשמדובר בפרויקטים ענקיים שמשרד האוצר מקדם היום, שווה להשקיע בצילומים שיווקיים. הרווח שיכול להיווצר כאן הוא עצום – אם מכרתם דירה אחת במחירי הנדל"ן המאמירים של היום, תחזירו את הצילומים האלה פי כמה וכמה. חברת סקיישוט, שאיתם אני עובד, לקחו כפרויקט את הבתים החדשים על קו החוף בשפיים.
למירב ידיעתי, הם מכרו כמה דירות כתוצאה מהסרטון המעולה שעשו עבורם.

3. טיולים ותיירות

אפשר לחוות טיול אמיתי רק מסרטון של 360. לדעתי זה קצת מוגזם ב"לא יצאתי מהבית ואתה כן". בפועל, אין גבול באמת לדברים שאפשר לראות מהבית. אני דווקא מכיר מקומות שהשקיעו, במיוחד באתרים היסטוריים. האקוואדאקט בקיסריה, יפו, הכותל. זה מוסיף הרבה מאוד לחוויה עצמה.

4. רכב ומכוניות

 זה קצת מתקשר ל"ספורט" בתחום הראלי, הפורמולה וואן ודומיהם. בכל זאת, זה סעיף שהרשיתי לעצמי לכתוב אותו. רכבי יוקרה, במיוחד BMW, יכולים להרשות לעצמם שיווק מהסוג הזה. משהו יותר מתוחכם ויצירתי. אז הנה, הנחתי את זה על השולחן.

5. ספורט

זה נושא שהתחלתי לפתח אותו בעצמי. חשבתם לעצמכם על רחפן אמיד בפני מים? יש לא מעט צילומי ים עם רחפן, אבל אני חשבתי שאפשר לקרב אותו לשוחים בתחרויות, או בתריאטלון. כל הספורט שקשור באאוטדור. יש גם שימוש נרחב ברחפנים בתחום האופניים ובספורט הימי מרחוק. מעניין מאוד.
 

אני ממליץ על אנשים שעבדתי איתם, ולכן תומר פז (שהוא גם חבר מהמילואים) מחברת סקיישוט הוא האיש לעבוד איתו בתחום. בהצלחה לכל מי שיעבוד איתו. אפשר גם להיכנס לכאן ולשמוע על כל החידושים בתחום.

תוכן עניינים

שתפו:
פוסטים נוספים באותו בנושא
הביזנס מנג'ר שלך נחסם? אל תחכה

אחרי שכמה וכמה לקוחות שלי נתקעו בתקופת הקורונה בגלל ביזנס מנג'ר חסום, החלטתי שכדאי שאכתוב פוסט בזק בעניין – רק בשביל לפתור את השאלה הזו עבור אחרים

לצלם ולקדם – ללא חפירות מיותרות

לצלם עם הסמארטפון ולהתחיל לשווק – אחרי קורס בזק, תהיה לך סדרת סרטונים שמכניסים לקוחות! סרטוני הדרכה קצרים ויעילים – עד 5 דקות לסרטון ללמוד

בקשו שיחה חוזרת