חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קידום אורגני

העסק שלך נותן שירותים מקצועיים מאוד, אבל אתה רוצה לקוחות ממקורות אחרים בצורה יעילה. אתה לא רוצה להשקיע במודעות, רק בכלים באמצעותם הנוכחות הרשתית שלך תוכל להיות חזקה יותר. כלים שממש אפשר לראות אותם, ושהצורך במודעות יעלם לגמרי.

קידום אורגני הוא התשובה לכך. שילוב בין פתיחת דפים בפלטפורמות המתאימות עם בניית אתר עם תוכן רלוונטי ייתן לך לקוחות מבלי להגיע להשקיע כסף על פרסום מודעות.
אנחנו יודעים לעשות את זה, ואנחנו עושים את זה ביעילות מדהימה.
המדריך המלא
הכל כאן!

תוכן עניינים

קידום אורגני: הצורך בקידום האתר

חלק גדול מבעלי העסקים נתקלים במהלך הפעילות העסקית במצבים מלחיצים הקשורים לניהול האתר.
בין הדוגמאות הקלאסיות המצריכות מעורבות של חברת קידום אורגני, ניתן למנות אתרים שלא מצליחים להתקדם במנוע החיפוש מסיבות כאלו ואחרות או אתרים שנענשו על ידי גוגל ונזרקו לדפים האחרונים של תוצאות החיפוש.

מכל סיבה שהיא, ההשקעה בקידום האתר עלולה לרדת לטמיון אם לא מטפלים בשורש הבעיה.
כשם שקיימים יועצים בתחומים הפיננסיים, האישיים והעסקיים, שמטרתם לבדוק את התחומים הללו לעומק ולספק ייעוץ נקודתי, כך גם חברות קידום אתרים אורגניים יכולות לבדוק את האתר לאורך ולרוחב, ולסייע לו להתקדם בתוצאות החיפוש.

אז מהו בדיוק תפקידה של חברת קידום אורגני? ומה ההבדל בין יועץ קידום אורגני לבין מקדם אתרים אורגני? כל זאת ועוד בכתבה שלפניכם.

לפני הכל, למה חשוב לקדם בגוגל?

מבין שלל אפשרויות הקידום בדיגיטל, נחשב הקידום האורגני בגוגל לאחד מכלי השיווק ירוקי העד.
כאשר הקידום נעשה באופן מקצועי, הוא יכול לשרת אתכם שנים קדימה ולהשיב לכם הרבה מעבר להשקעה הראשונית.

הוא יסייע לכם לבסס נוכחות מותג חזקה, יניב לכם תנועה לאתר סביב ביטויים שונים שבחרתם לקדם וכמובן יגדיל את המכירות.

בדומה לכל תהליך שיווקי מובנה, גם פרסום אורגני בגוגל הוא לא מעשה קסמים אלא אוסף של טקטיקות ברורות ומוכוונות תוצאה. כדי להגיע לתוצאות הרצויות, יהיה עלינו להיעזר במקדם אתרים SEO שאמון על הצד הטכני של קידום אתרים, ולעיתים גם ביועץ קידום אורגני שילווה את המקדם בפועל ויעניק לו הנחיות לשיפור ולהתייעלות.

לדוגמה, אם אני עכשיו רוצה להציע מבצע לכל תושבי עמק המעיינות, אני יכול לשלוח להם פרסום בפייסבוק שמותאם בדיוק לאזור הגיאוגרפי, לדוגמה. אני יכול גם לשים את אותו פרסום, בגוגל. אני מגדיר אזור גיאוגרפי, חתך קהל יעד וגיל, ויוצא לדרך. אין חוכמות. כדאי, כמובן, שאקרא מדריכים בתחום, אבל בגדול? אין סיבה שלא אצא לדרך יחסית מהר.

רוצים למקסם את התועלת הקידום אורגני אצלכם?
השאירו פרטים

תפקידה של חברת קידום אורגני

תחום הקידום האורגני הוא לא סו קולד מדע מדויק.

לכל אחד מהאתרים יש קצב התקדמות שונה בתוצאות החיפוש, תנועת גולשים שונה בהתאם לפרמטרים שונים וכן הלאה.
כאן נכנס מומחה קידום אורגני לתמונה, כאיש מקצוע שמבין דבר או שניים בתחום ה-SEO וצבר ידע רב וניסיון בהבאת אתרים לדירוגים גבוהים במנוע החיפוש.

הוא יכול ללוות את האתר מאפס או להצטרף לפרויקט קיים כדי לספק חוות דעת נוספת. אם הוא מיומן ומנוסה, הוא ידע לספק לכם את הפתרון לבעיות מורכבות ולהוציא אתכם מסיטואציות לא פשוטות כמו ענישה מצד גוגל.

מה החברה עושה בפועל?

בגדול, חברת הקידום תנחה ותתווה אבני דרך לקידום איכותי בגוגל. בכל עבודת קידום אורגני יש שלבים ברורים וידועים, אך המציאות בדרך כלל היא מעט שונה ודורשת דרכי פעולה יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.
חלק מהאתרים מתמודדים עם תחרות רבה ויש תחומים שבהם עבודת הקידום מורכבת יותר כמו תחום עריכת הדין או התחום המשפטי.

חברת קידום אורגני תיכנס לתמונה כאשר הפרויקט שלכם ידשדש מאחור, או כשנדמה שעשיתם כל מה שצריך כדי לקדם את האתר אבל הדירוג לא השתפר.
הוא יבוא לעזרתכם כשתהיו מעוניינים לבצע מעבר מאתר קיים לאתר חדש בלי לסכן את הקידום שהשגתם, או אפילו, רגע לפני בניית אתר חדש כאשר תהיו מעוניינים לקבל הסבר על המבנה והביצוע עוד בשלבי התכנון של האתר בכדי להתאים אותו לסטנדרטים המחמירים של גוגל.

סיוע בבקרת איכות

לא תמיד לקוחות יודעים מה נחשב לקישור יעיל, או האם טרגטו את מילות המפתח הנכונות, או האם התוכן הקיים מספיק איכותי כדי להשיג את מטרות הקידום.
אם תרצו לבצע את הקידום האורגני בכוחות עצמכם או להעריך את השירות שאתם מקבלים מהמקדם שלכם, פגישה עם יועץ קידום מומחה בהחלט תוכל לסייע לכם. תוכלו לקבל בפגישה כלים כדי להגיע לתוצאות טובות וגם לקבל ידע שיאפשר לכם להבין האם אתם צועדים בכיוון הנכון.

צריכים עזרה בקידום האתר? בניתוח מילות מפתח?
הצוות שלי ואני נותנים שירות לחברות וארגונים בדיגיטל - שיווק ברשתות חברתיות, קידום בגוגל ומנועי חיפוש, בניית אתרים ויצירת תוכן לעסקים.
השאירו פרטים

אז מה ההבדל בין מומחה קידום אורגני למקדם אתרים?

ננסה לענות על השאלה באופן כזה: כמעט כל מומחה קידום אורגני הוא איש SEO, אבל לא כל אדם שמבין בקידום אתרים הוא גם מומחה קידום אורגני.

איש SEO אמון על כל הפן הטכני של קידום האתר- הוא יבצע את עבודת הקידום השוטפת ובנוסף גם שלל פעולות אופטימיזציה בכדי לשפר את דירוגי האתר.
עליו לבצע מחקר מילות מפתח, מחקר מתחרים וליצור אסטרטגיית תוכן לשימוש באתר.

יועץ קידום אורגני לעומת זאת, הוא האדם שיתבונן מבחוץ על העבודה שביצע מקדם האתרים ויעניק עליה משוב מקצועי. הוא זה שידע להגיד מה צריך לשנות, או מדוע הפרויקט לא מתקדם בהתאם ליעדים שהוגדרו.

הצוות שלי ואני נמצאים כאן לרשותכם לכל שאלה או תהייה בקידום האורגני של האתר שלכם.

המלצה של אייל פור, בונה, מייעל ומקדם אתרים על השירות שנתתי למלון יהודה בירושלים

עדי איצקין, יועצת שירות ארגוני, מדברת על אופי השירות שקיבלה ממני במהלך העבודה שלי עם הארגונים לה ייעצה

אורי שקד, כותב תוכן, הפנה בעלי עסקים אליי בכדי שאוכל להפוך את התוכן ללקוחות שצריכים את השירות שלהם