שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי עם מחשבה, אסטרטגיה ותוכנית

שיווק דיגיטלי כולל בתוכו מספר פנים חיוניים בקידום.

שיווק דיגיטלי באמצעות תוכן – לקבל את התמורה הגבוהה ביותר למחיר עם לקוחות שמכירים את פועלך כבר

אני בוחר עבור החברה שלך שיווק דיגיטלי מותאם באופן אישי. כמה שיותר החזר להשקעה – בהתאמה לשירותים שלך. ייעוץ ממוקד טרום העבודה עצמה. כתיבת תוכנית פעולה שתאפשר לך להוציא את הטוב ביותר – וזה באמצעות תוכן איכותי שתתן ללקוחות.  אני הופך את הבלבול בין הפלטפורמות לתכנית קונקרטית עם יעדים ומטרות. זה עושה סדר בפעילות העתידית שלך.

שיווק בפייסבוק – להכניס קהל לקוחות חדש

רוב גדול בישראל משתמשים בפייסבוק, כאשר אני יכול להגיע לכל אחד מהם. אאאפיין ואגיע עבורך ללקוח האופטימלי. אכוון ללקוח שהכי מתאים לחברה, ונבין בדיוק מהן תכונותיו. אני מומחה בתחומים כמו מלונאות, נגרות, וטרינריה, טיפוח וקוסמטיקה, ספורט, השקעות נדל"ן בחו"ל, גיוס כספים, חקירות ויש לי עוד קמפיינים מוצלחים בתחומים אחרים. יש לי חיבה לשירותים חדשים, לא סטנדרטיים בשוק.

קידום אתרים – לעניין לקוחות שהביעו התעניינות במנועי חיפוש בשירות שלך

אאתר את מילות המפתח המדויקות ביותר לשירותים שלך. אחרי שאיתרתי את אותן מילות מפתח, אני יוצר דפים באתר שעולים במיקומים שלהם מהר במנועי החיפוש. אחרי שהם עולים בדירוג, הם יוצרים פניות מהלקוחות הכי טובים לעסק. לפעמים מילת המפתח התחרותית ביותר היא לא ההפנייה הטובה ביותר – אלא מילת חיפוש עם נפח נמוך יותר והרבה יותר ממוקדת.

קידום ביוטיוב – להפוך את החברה לאוטוריטה ברשת

יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם, וכשאני נכנס ורואה את הפוטנציאל שלו, אפשר להרוויח לקוחות חדשים כמעט בכל תחום. אבנה את המושגים האפקטיביים ביותר עבורך, אדאג שהמסר יעבור כמו שצריך בסרטונים ואכניס כסף מהלקוחות הכי טובים. אם בגוגל ובפייסבוק הלקוחות מקבלים את הפרסומים ב"מפתיע", ביוטיוב כבר הייתה לצופים וללקוחות הפוטנציאליים שלך אופציה להכיר אותך. ההכרות הראשונית היא המחסום שפרצת. משם מגיעות בדרך כלל הפניות מעולות – של לקוחות משלמים.

שירותים משלימים נוספים

אלה לא עבדו עדיין? זה צריך לשנות את שיטת השיווק הדיגיטלי שלך. רשימת תפוצה באימייל, ב-SMS, הקמת חשבונות נוספים ואינסטגרם. רק צריך לפתוח את הראש ולהבין – בפגישה אחת איתי – מהו השירות שהכי משתלם לך.
 


והנה המלצה חמה על שיווק דיגיטלי ביחד איתי:

Call Now Button דילוג לתוכן