פתיחת דף עסקי בפייסבוק עם תנועה, כבר בתחילתו

דף עסקי מאות לייקים
אפשר להתחיל חזק בפייסבוק עם פתיחת דף עסקי בפייסבוק עם מאות לייקים. הרבה לייקים בדף עסקי זה לא ביטוי גס, והם למעשה הבסיס לדף העסקי שלכם.
אז איך פותחים דף עסקי נכון ומשמרים אותו? שימו לב, אפשר רק פעם אחת. מדריך בעל 5 צעדים

אז אחרי שקראתם את המדריך הפשוט והקודם שבו פייסבוק מדריך אתכם, עכשיו נלך עוד צעד אחורה: אסטרטגיית לייקים בדף עסקי, לפני שהתחלנו עם הדרכת הפייסבוק לדף שלכם.

1. יש לכם אפשרות להפוך את החברים שלכם בפרופיל האישי ללייקים בדף העסקי מההתחלה.

זה אומר להיכנס, ולקבל הדרכה מסודרת מפייסבוק בעניין. אפשר לעשות את זה פעם אחת בלבד, ככה שתראו איך אתם יכולים לעשות את זה נכון.

https://www.facebook.com/pages/create/migrate

הקישור הזה מנחה אתכם למדריך שלי: הקמת דף עסקי בפייסבוק עם מאות לייקים. החלטתי לעשות ממנו סרטון קצר, כדי שתבינו מה קורה כאן:

2. הקליקו כדי לשפר את הנראות שלכם בקלות במדריך פייסבוק הפשוט:

ליצור דף עסקי בפייסבוק – מדריך למתחילים

3. אחרי שבחרתם את החברים שיצטרפו לדף העסקי ואת התמונות שילוו אותו מההתחלה,

תפרסמו רק דברים, כמו שהנחתי בסרטון – רק איכותיים ומעניינים באופן חריג. תשקיעו בתוכן הראשוני כי אתם צריכים לעשות את קפיצת המדרגה מ-0 למעניינים מאד.

תאמינו לי, זה שווה את ההשקעה. במקום להתחיל מ-0 בדרך כלל תתחילו מכמה מאות, ובמצב כזה, 3 סרטונים איכותיים יכולים להביא לכם המון תנועה.

4. דף עסקי בפייסבוק צריך גם תנועה, שתפו בקבוצות רלוונטיות:

אתרו את הקבוצות שיכולות להיות עבורכם בעלות שימוש. קבוצות עם יום פרסום מסודר, שבו יש המון תנועה ואין תנועת זבל ופרסום לא איכותי של חומרים.

תנו את הדעה האישית שלכם על התוכן שפרסמתם. אל תפרסמו אותו באוויר, כי גם פייסבוק יצייר אותו כספאם וגם האנשים שרואים את התוכן שלכם.

5. פתיחת דף עסקי בפייסבוק: לכל דף צריך שם אמיתי ולא את השם שלנו. נכון, אפשר לשנות אותו

אחרי שעשיתם את ארבעת השלבים הנוכחיים, אתם תוכלו להתחיל לשנות את השם של הדף העסקי. בפעם הראשונה שאתם משנים את השם של הדף העסקי שלכם, תוסיפו את מה שאתם רוצים שיהיה השם הסופי שלו. לאחר מכן, מחקו את מה שנותר. פייסבוק נוטים לחשוב שפתחתם את הדף לצרכי ספאם והם לא יאשרו לכם לשנות את שם הדף.

מכירים עוד שלב הכרחי?

תגיבו כאן למטה ⬇

תוכן עניינים

בקשו שיחה חוזרת
שתפו:
פוסטים נוספים באותו בנושא
משרד פרסום דיגיטלי

בשביל לבנות אסטרטגיית שיווק נכונה, ולתת למפרסם לנהל לנו את הקמפיינים ואת תוכנית השיווק לעסק, אנחנו צריכים ללמוד על עסקים המעניקים את שירותי הפרסום הדיגיטליים,

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים הוא מקצוע נפוץ בשוק העצמאיים היום. לכן, כדאי שנדע מהם הקריטריונים למעצבים טובים, למה עיצוב אתרים הוא חשוב ומהן העלויות אותן נהוג לגבות

רימרקטינג

רימרקטינג היא אחת השיטות היותר יעילות לשיווק דיגיטלי מוצלח, במיוחד אם יש לכם ותק וקהל לקוחות רחב יחסית. החלטתי להסביר לכם מה זה רימרקטינג, איך

חבילת פרסום בפייסבוק

אחד השיקולים המרכזיים של עסקים כשהם רוצים לשווק את העסק שלהם בצורה אקטיבית הוא תקציב, ומהם הסעיפים הקטנים בו החלטתי להראות לכם מהם הסעיפים של

Call Now Button דילוג לתוכן