חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ליצור דף עסקי בפייסבוק – מדריך למתחילים

איך ליצור דף עסקי בפייסבוק - מדריך למתחילים | סער ברעם
הגיע הזמן בו אתם דוחפים את עצמכם ליצור דף עסקי בפייסבוק משלכם. זה מסורבל, זה מוזר, זה לא קשור לכלום. ובכל זאת, הבנתם שזו משימה שחייבים לעשות בשביל שיהיה איזה אמצעי תקשורת איתכם. אז אני פירקתי את זה עבורכם ל-4 שלבים

שלב מספר 1: מצאו את הטאב "דפים" בפייסבוק (כדי ליצור דף עסקי) לא מצאתם? הנה דוגמה לפייסבוק באנגלית. בעברית כמובן יהיה כתוב "דפים" בצד ימין.

ליצור דף עסקי בפייסבוק - שלב 1
ליצור דף עסקי בפייסבוק – שלב 1

שלב 2:

ליצור דף עסקי בפועל: בזמן שאמיר חי, ניצן קליין וניר זר קיבלו את מעמד הפרסום ממני כאן, לחצו על "צור דף". באנגלית מצד ימין למעלה, בעברית מצד שמאל למעלה.

ליצור דף עסקי בפייסבוק - שלב 2
ליצור דף עסקי בפייסבוק – שלב 2

שלב 3:

ליצור דף עסקי בפייסבוק להכניס את פרטיו הראשונים. אני, לצורך הדוגמה, לחצתי את Local Business or Place, מה שבעיקר מתאים לרובינו.

מלאו את הפרטים ולחצו על "Get Started"', או במקביל שלהם בעברית – "עסק מקומי" ו"התחל".

ליצור דף עסקי בפייסבוק, שלב 3
ליצור דף עסקי בפייסבוק, שלב 3

שלב 4:

לאחר שלב 3 תקבלו את המסך הבא, שזו תחילתו של הדף העסקי שפתחתם. הוא נקרא "ניסיון" לצורך ההדרכה הזו.

האינטרס של פייסבוק הוא שתבלו בו כמה שיותר זמן. לכן, הקדישו את הזמן הבסיסי לראות את ההמלצות שלו ולפתוח את הדף על מה שהוא מבקש מכם.

תמונה פרופיל מרובעת, תמונת קאבר שמתאימה גם למובייל ולא רק למחשב (כשהמסר המרכזי נמצא באמצע), ולעשות את האקסטרא בחשיבה שמובילה אתכם להיבדל מאחרים.

ליצור דף עסקי בפייסבוק, שלב 4
ליצור דף עסקי בפייסבוק, שלב 4

עדכון: אפשר להוסיף וידאו לקאבר בפייסבוק. נכון לעדכון, הוידאו באורך של 20-90 שניות ובעל רזולוציות מסוימות מאוד. ההמלצה שלי היא להעלות סרטון לדף ולאחר מכן להעלות אותה בתור סרטון קאבר. אם אתם עצמאיים, תוכלו לראות מה בדיוק מתאים לכם עפ"י ההנחיות של פייסבוק.

מעוניינים לשמוע עוד על ליצור דף עסקי בפייסבוק – מדריך למתחילים
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

יצירת דף עסקי בפייסבוק למתקדמים – המדריך המלא

אתם משווקים בפייסבוק בעצמכם? זה אחלה כלי לתת ללקוח אם הוא לא רוצה שתבנה לו את הדף העסקי מאפס ולא תהיה לו שום שליטה על זה. כמובן, התוצאות הם גם בהתאם.

צריכים מנטור לקידום בפייסבוק? או סתם מישהו לרוץ איתו? 050-7823478

תוכן עניינים

שתפו:
פוסטים נוספים באותו בנושא
פרסום משרה בפייסבוק

פרסום משרה בפייסבוק נהיה יותר פופולרי בקרב משתמשים ומעסיקים שמחפשים עובדים, ואפשר להשתמש בפלטפורמה הזאת בשביל למצוא את העובד הנכון עבורכם או את המשרה המתאימה לכם. הנה 5 כלים שפייסבוק מציע לנו בהם נוכל כדי להשיג את המטרה הזאת.

פרסום בפייסבוק לעורכי דין

הרשתות החברתיות הפכו בשנים האחרונות לפלטפורמה משמעותית לפרסום ושיווק של בעלי מקצוע. מדובר באתגר לא פשוט, ובעולם עורכי הדין נראה שמדובר באתגר כפול לאור ההצפה בשוק והסערות סביב המערכת המשפטית בכלל ולשכת עורכי הדין בפרט. אז איך עושים את זה נכון? כללים, רעיונות ודוגמאות – במאמר הבא.

קידום מסעדות בפייסבוק

בין אם אנחנו פותחים מסעדה, לבין אם יש לנו מסעדה כבר זמן רב ואנחנו רוצים לקוחות נוספים, שיווק דיגיטלי נכון שלה יוסיף לנו לקוחות רבים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשווק את המסעדה שלכם בפייסבוק.

בקשו שיחה חוזרת