ליצור דף עסקי בפייסבוק – מדריך למתחילים

איך ליצור דף עסקי בפייסבוק - מדריך למתחילים | סער ברעם

שלב מספר 1: מצאו את הטאב "דפים" בפייסבוק (כדי ליצור דף עסקי) לא מצאתם? הנה דוגמה לפייסבוק באנגלית. בעברית כמובן יהיה כתוב "דפים" בצד ימין.

ליצור דף עסקי בפייסבוק - שלב 1
ליצור דף עסקי בפייסבוק – שלב 1

שלב 2:

ליצור דף עסקי בפועל: בזמן שאמיר חי, ניצן קליין וניר זר קיבלו את מעמד הפרסום ממני כאן, לחצו על "צור דף". באנגלית מצד ימין למעלה, בעברית מצד שמאל למעלה.

ליצור דף עסקי בפייסבוק - שלב 2
ליצור דף עסקי בפייסבוק – שלב 2

שלב 3:

ליצור דף עסקי בפייסבוק להכניס את פרטיו הראשונים. אני, לצורך הדוגמה, לחצתי את Local Business or Place, מה שבעיקר מתאים לרובינו.

מלאו את הפרטים ולחצו על "Get Started"', או במקביל שלהם בעברית – "עסק מקומי" ו"התחל".

ליצור דף עסקי בפייסבוק, שלב 3
ליצור דף עסקי בפייסבוק, שלב 3

שלב 4:

לאחר שלב 3 תקבלו את המסך הבא, שזו תחילתו של הדף העסקי שפתחתם. הוא נקרא "ניסיון" לצורך ההדרכה הזו.

האינטרס של פייסבוק הוא שתבלו בו כמה שיותר זמן. לכן, הקדישו את הזמן הבסיסי לראות את ההמלצות שלו ולפתוח את הדף על מה שהוא מבקש מכם.

תמונה פרופיל מרובעת, תמונת קאבר שמתאימה גם למובייל ולא רק למחשב (כשהמסר המרכזי נמצא באמצע), ולעשות את האקסטרא בחשיבה שמובילה אתכם להיבדל מאחרים.

ליצור דף עסקי בפייסבוק, שלב 4
ליצור דף עסקי בפייסבוק, שלב 4

עדכון: אפשר להוסיף וידאו לקאבר בפייסבוק. נכון לעדכון, הוידאו באורך של 20-90 שניות ובעל רזולוציות מסוימות מאוד. ההמלצה שלי היא להעלות סרטון לדף ולאחר מכן להעלות אותה בתור סרטון קאבר. אם אתם עצמאיים, תוכלו לראות מה בדיוק מתאים לכם עפ"י ההנחיות של פייסבוק.

יצירת דף עסקי בפייסבוק למתקדמים – המדריך המלא

אתם משווקים בפייסבוק בעצמכם? זה אחלה כלי לתת ללקוח אם הוא לא רוצה שתבנה לו את הדף העסקי מאפס ולא תהיה לו שום שליטה על זה. כמובן, התוצאות הם גם בהתאם.

צריכים מנטור לקידום בפייסבוק? או סתם מישהו לרוץ איתו? 050-7823478

לשיחה טלפונית איתנו
שתפו:

תוכן עניינים

פוסטים נוספים באותו בנושא
סוכנות שיווק

אחת השאלות שנשאלתי פעמים רבות היא: סער, איך זה שאתה לא מקריח?את התשובה אכתוב בסוף המאמר. אבל בינתיים, מה שבטח מעניין אתכם הקוראים הוא –

עיצוב אתרי וורדפרס

וורדפרס (WordPress) היא אחת המערכות הפופולריות ביותר בעולם לבניית אתרים וניהול תוכן, המאפשרת לנהל את האתר בקלות על ידי יצירת דפים, פוסטים, מוצרים ועוד. תבניות

חברת קידום אתרים

גם אם הקמתם אתר אינטרנט מושקע ויפיפה, ללא עבודה רצינית של קידום אתרים, סביר להניח שיהיה קשה למצוא אותו בגוגל, והגולשים פשוט יגיעו למתחרים.בין אם

חברת קידום בפייסבוק

בין אם אתם מנהלים עסק בינוני ובין אם משרד מצליח עם הרבה עובדים, אתם זקוקים לעמוד פייסבוק שמנוהל היטב. עמוד פייסבוק איכותי המנוהל על ידי

Call Now Button דילוג לתוכן