fbpx

בוט לאינסטגרם ולפייסבוק: המומלץ שלי + הדגמה

בוט לאינסטגרם

מה זה בוט לאינסטגרם, בוט לפייסבוק ודומיהם?

היו כמה חברות שהשכילו לקחת את הפעולות המונוטוניות שמשתמשים פרטיים ועסקיים יכולים לעשות עם החשבונות שלהם וליצור מהם בוט לאינסטגרם, בוט לפייסבוק ובעצם בוט שמייצר עבודה אישית עם כל אחד מהחשבונות באופן שוטף. מעט מאוד החברות שהצליחו לייצר בוטים מתוזמנים שיסתנכרנו עם הבינה המלאכותית של פייסבוק, בלי לפגוע בלקוחות שלהם.

Jarvee, הבוט שאני מדריך עליו, הוא בדיוק כזה. אני משתמש בו למעלה משנה ועד כה לא נחסמתי בחשבונות שהצליחו לייצר כמה דברים: אמינות (מתוקף תמונות פנים איכותיות ופוסטים שוטפים בפייסבוק), זיקה למשתמשים אחרים (צ'אטים) וכמובן תגובתיות לאורך זמן והתחברות שוטפת. אותו בוט לאינסטגרם, לפייסבוק או למה לא נותן את האופציה לייצר עבודה מהפרופיל האישי והעסקי, במיוחד כשאין באמת זמן ללחוץ Invite לכל מי שעושה לכם לייק בעמוד או Follow לכל מי שעוקב אחרי המתחרים שלכם.

עוד משהו חשוב: אנחנו כרגע מדברים על פעולות מונוטוניות ולא פעולות אקטיביות במדריך. כלומר, בלי שליחת הודעות וסרטונים מורכבים מדפים עסקיים. פייסבוק כרגע ממש קשים עם המדיניות של ManyChat, לדוגמה. יש גם את ChatFuel שאני ממליץ עליו. לא ללב חלש ולמשווקים מתחילים.

בוט לאינסטגרם

אותו בוט לאינסטגרם שכולם שמעו עליו יכול להיווצר בכמה מקומות שונים אבל אני ממליץ על אותו Jarvee. הוא מייצר כמה פעולות פשוטות כמו, לדוגמה:

  1. לעקוב אחרי העוקבים של המתחרים שלך.
  2. לייצר הודעה אוטומטית ומשתנה פר-עוקב ברגע שהוא מגיב.
  3. לתת לייק ולצפות בסטוריז אחרים של גולשים באינסטגרם, ללא צורך באמת לצפות בהם.

אלה הדברים הבסיסיים וכחלק מהחבילות שלי בקידום ממומן בפייסבוק, אני נותן במתנה פעילות של רובוט בנפח נמוך כדי שיעזור לי, וללקוחות שלי, לנהל את העבודה בצורה חכמה יותר.

בוט לפייסבוק

אני משתמש עבור הלקוחות שלי בבוט לפייסבוק שעיקרו הוא להזמין אנשים שעשו לייק לעמוד שלי. הרבה לקוחות שלי נהנים מעוקבים שעולים (ורלוונטיים, כן?) בלי להתאמץ להזמין אותם. יש לי לקוח חדש שסיפר לי שהוא היה מזמין אחד-אחד ורודף אחרי הלקוחות. זה סתם בזבוז זמן של עבודה שחורה, וחבל. את זה אני מסדר ומארגן עבורו. אני יכול להרחיב המון על אופציות הנגינה, אבל את זה אני עושה בסרטון, ואיך ארז אדלשטיין אמר פעם: כל מילה נוספת – מיותרת.

בוט ללינקדאין

אני משתמש בבוט ללינקדאין לדברים מאוד קטנים וספציפיים. מכיוון שבלינקדאין מדובר ברשת עסקית וקשוח (יחסית) להגיע שם לאנשים, אני ממליץ תמיד להתחיל בקטן. הרי קמפיין גדול בלינקדאין, לפחות בתקופה הקרובה, אני לא מתכנן. אבל ליצור קשרים 'ראשוניים' וליצור הרבה עניין בפרופיל שלך בלינקדאין באמצעות הבוט – תמיד אפשר. אז לעשות לייקים לאנשים שברשת שלך זה נפלא.

בוט לעוד מקומות (גם מתחרז!)

יש גם לרובוט הזה אופציה לנהל את הפרופילים של פינטרסט, טוויטר ועוד חשבונות חברתיים. ממליץ להתנסות בעיקר ברשתות הפחות פופולאריות בארץ. אנחנו, הישראלים, מצליחים תמיד 'לתחמן' את המערכת ומסומנים מראש כבעייתיים. ברגע שתנסו את הדברים האלה על משתמשים ופלטפורמות באמריקה, סביר להניח שתצליחו הרבה יותר.

אני יכול להמשיך עם זה, אבל העיקר הוא:

העיקרון של הבוטים הוא די פשוט: עשו פעולות שלא יכולות להיות מתוזמנות, תנו להם זמן השהייה ארוך בלילה, תנו יום או יומיים השהייה גם במהלך השבוע (כביכול "שכחתי" או "הייתי עמוס") ותנסו להמנע מהפעלתם בנפח גבוה. אם שלחתי היום 7 הודעות זה סביר. אם שלחתי 70, זה כבר הרבה פחות סביר. מצד שני, אם הזמנתי 10 אנשים לדף שלי זה בקטנה. אם הזמנתי 100 זה סביר. אם הזמנתי 1,000 – יכול להיות שהתחרפנתי יום אחד, אבל זה לא יחזיק. עבדו עם המוח שלכם ולא תיחסמו.

לשיחה טלפונית איתנו
שתפו:

תוכן עניינים

פוסטים נוספים באותו בנושא
בניית אתרים מקצועיים

רושם ראשוני נמשך לנצח. כשגולש חדש מגיע לאתר שלכם, מה לדעתכם תהיה התגובה הראשונית שלו?זו השאלה היחידה שעליכם לענות עליה, בכנות ככל האפשר, על מנת

בניית אתר רספונסיבי

הסיבה שאתם רוצים אתר רספוניסיבי הוא כי 70% מהגולשים באתרים השונים, עושים זאת דרך מכשירים ניידים. אם אתם צריכים הוכחה לחשיבות בניית אתר רספונסיבי אז

בניית אתר לעסקים קטנים

בניית אתר לעסקים קטנים הפך בשנים האחרונות לכלי שיווק פופולרי מאוד, הודות להבנה של בעלי עסקים קטנים שכל עסק צריך אתר כיוון שמרבית הלקוחות הפוטנציאליים

מעבר לווטאספ
1
זקוקים לייעוץ?
היי!
שלחו לי הודעה זריזה, אני זמין תמיד!
Call Now Button דילוג לתוכן