פרסום מוצר בפייסבוק

ממוכרי מוצרים ועד נותני שירותים, הפרסום בפייסבוק חושף אופציות מגוונות אך מצד שני הוא מורכב ודורש ידע מעמיק בפלטפורמה. פלטפורמת הפרסום האורגני בפייסבוק מספקת לבעלי העסקים כלים מגוונים לחשיפה אפקטיבית וחינמית ולפרסום המוצר שלהם לקהל היעד הרלוונטי. החל מהדף העסקי שלכם, שימוש במרקטפלייס וכלה בשיווק שותפים בפייסבוק. כל הדרכים לפרסום מוצר בפייסבוק, בקלות וביעילות.
נניח ויש לכם מוצר חדש ומסקרן שעונה לצורך מדויק ואתם פשוט יודעים שמדובר בהצלחה, עכשיו נותר רק להפיץ את הבשורה, להגדיל חשיפה ולייצר עניין במוצר ששלכם. אם חשבתם להתחיל בפרסום אורגני בפייסבוק, אתם עומדים להצטרף למועדון מכובד של עסקים רבים אשר עושים שימוש מוצלח בכלים דיגיטליים, מקצועיים וחינמיים לחלוטין שפייסבוק מעמידה לרשותם של בעלי עסקים. כל האמצעים לפרסום מוצר בפייסבוק מחכים לכם כאן:

מה אומרים עלי לקוחות שקיבלו ממני שירות?

דפים עסקיים – בססו נוכחות דיגיטלית אורגנית

הדף העסקי שלנו הוא אמצעי נהדר ליצור, לבסס ולשמר נוכחות דיגיטלית לאורך זמן, ללא עלות.
פרסום אורגני איכותי ומקצועי הוא לא מותרות, אלא כלי הכרחי במיתוג של כל עסק, מקוסמטיקאית ועד סוכנות דיגיטל גדולה, כולם שווים בפני פייסבוק. שלא תבינו אותי לא נכון, אני מאמין גדול בקידום ממומן בפייסבוק, והוא נהדר על מנת לקדם מוצרים "כאן ועכשיו" ולתת להם "פוש" קדימה וכאשר הוא משולב עם האורגני, מדובר בהצלחה מסחררת, אך בנפרד, טיבו, כמובן, לדעוך ולהיעלם עם תום הקמפיין.

פרסום מוצר בפייסבוק באופן אורגני – לתוצאות שנשארות לאורך זמן

ולמה אני מדגיש את הנקודה הזו? כי בפרסום מוצר בפייסבוק אורגני כאשר הוא נעשה באופן מקצועי, יעיל, עקבי ולאורך זמן, התוצאות ארוכות טווח ומערכת היחסים עם הלקוחות מבוססת על הדדיות, ערך מוסף ואמון ואת אלה, כידוע, לא ניתן לקנות בכסף.
איך עושים שימוש נכון בפרסום אורגני למכירת מוצרים באמצעות הדף העסקי?

 • יוצרים בידול וייחוד ביחס למתחרים, ומפמפמים אותו כל הזמן.
 • מדגישים את התועלות והפיצ'רים אל מול העלויות באופן ברור ופרקטי.
 • יוצרים פוסטים מעניינים ומגוונים החושפים טפח מחייו האישיים של בעל העסק.
 • מעלים דוגמאות "מעוררות תיאבון" של המוצרים אותם אנו מעוניינים למכור
 • לא מנסים למכור בכוח, המכירה תגיע בדלת האחורית, כאשר הפרסום יתבצע באופן מקצועי, יעיל ועקבי.

קחו לדוגמא את הדף של השפית מירי דיגמי, שמאחורי כל תבשיל שלה אותו היא מוכרת בפייסבוק, יש סיפור שלם:

המטבח של מירי

המרקטפלייס Marketplace – זירת פרסום המוצרים של פייסבוק

כולנו מכירים חבר ששכר או השכיר דירה באמצעות פייסבוק, או אולי אפילו החליף את הרכב בדגם אחר.
כך או כך, פייסבוק משמשת כבר שנים כזירת פרסום למוצרים, בין אם חדשים, או יד שנייה המפורסמים בפרופיל הפרטי ובקבוצות שונות.
אי שם בשנת 2016, בפייסבוק הבינו שיש כאן פוטנציאל ליצור זירת פרסום חדשה והשיקו את המרקט-פלייס. שהוא, להגדרתם, המקום למכירה וקנייה של דברי יד שנייה. באופן לגמרי לא מפתיע, המרקט פלייס של פייסבוק תפס תאוצה עצומה ועם הזמן פייסבוק הוסיפו אפשרויות ומאפיינים נוספים כמו אזורים ייעודיים ואף מגוון פילטרים ומילות מפתח רלוונטיות לכל תחום, כך שתוכלו לצמצם ולדייק את החיפוש שלכם בדיוק למוצר שאתם רוצים.
ולמה אני מספר לכם את כל זה? כי המרקט-פלייס הוא כלי אורגני נהדר לפרסום מוצרים עבור בעלי עסקים, תראו מה הוא נותן לכם לגמרי בחינם:

 • מרחב ייעודי ומסודר בפייסבוק שרובנו עושים בו שימוש על מנות למכור או לקנות שירותים.
 • ממשק רספונסיבי, מתקדם ונוח לשימוש, כמה הקלקות ואתם והמוצרים בפנים.
 • חשיפה אורגנית מדויקת ומפולחת.
 • העלאת ומכירת מוצרים ללא תשלום וללא עמלות.
 • פילוח, סינון ושימוש במילות מפתח רלוונטיות לכל קטגוריה של מוצרים.

ממש גן עדן למפרסמים!

Marketplace פייסבוק | סער ברעם

שיווק שותפים בפייסבוק – כלי אורגני יעיל במיוחד

שיווק שותפים הוא למעשה היכולת להציע מוצר או שירות מסוים שאינם בבעלותך ולמכור אותם לצד שלישי בעוד שאתה מקבל עמלה על המכירה. גודל העמלה משתנה בין פלטפורמה לפלטפורמה – בהתאם להבטחת המכירה הצפויה וכתלות באיכות המוצר, מחירו, אופי המותג ועוד ועוד. ואיך זה קשור לפייסבוק?
פשוט, פרסום מוצר בפייסבוק אפשרי גם באמצעות שיווק שותפים. איך זה עובד? קיימים כמה כלים עיקריים לשיווק שותפים בפייסבוק: סקירות ושיתוף של תכנים בקבוצות ייעודיות מבוססות. גם בסקירות וגם בשיתוף של תוכן בקבוצות עניין גדולות, אנחנו משתמשים בשגרירים, סוקרים, מובילי דיעה או בעלי עניין אשר משווקים את המוצר שלנו לקהל היעד ובתמורה, משלמים להם עמלה על המכירה.
ככל שהסוקר מקצועי ומצליח וקהל היעד שלנו מדוייק יותר, כך עולים בהתאמה גם סיכויי ההצלחה. בשנים האחרונות, שיווק השותפים בפייסבוק הוא אמצעי מוכר ונפוץ, המגדיל מכירות משמעותית, כאשר הוא נעשה באופן הנכון.

68% מהעסקים עוזבים את חברת השיווק שלהם תוך חודש בגלל פער בתוצאות
לכן הם נמצאים בלופ אינסופי של החלפת חברת דיגיטל, ייאוש ותסכול.
רוצה להכיר את חברת הדיגיטל שזמן הלקוחות הממוצע שלה גבוה?

קבלו שלוש טיפים ששווים זהב לשיווק שותפים דרך פייסבוק:

 1. שיתוף פוסטים בפרופיל האישי – הדרך הפשוטה ביותר להתחיל בשיווק שותפים דרך פייסבוק. אם תהיה לכם קבוצה של אנשים שסומכים עליכם, תוכלו להתחיל בשיווק שותפים. הבעיה הרצינית היא- האם האם לא יחושו כל הזמן שאתם מוכרים להם… לכן, אל תמכרו. כתבו פוסטים שונים בפרופיל שלכם, ובדקו אילו סוגי פוסטים מקבלים את מירב האינטרקציה והתגובות.
 2. פתיחת קבוצה ייעודית בפייסבוק – בדיוק כמו פתיחת בלוג בו תוכלו לפרסם מדריכים ומאמרים עם קישורי שותפים, בכך גם תוכלו לעשות זאת ישירות דרך קבוצת פייסבוק. כל מי שיכנס אל קישורי השותפים שתצרו ויבצע רכישה יביא לכם עמלה. קראו עוד.
 3. ייצרו תוכן מעולה – כאן יש צורך בידע רב איך להגיע לאנשים שיהיו מעוניינים להצטרף לקבוצה שלנו ולצרף גם חברים ובני משפחה. אם סתם נפתח קבוצה או דף בפייסבוק במטרה לבצע שיווק שותפים בלי לדעת לקדם אותם, לא נרוויח אגורה רק כאב ראש.

רוצים ללמוד עוד על שיווק שותפים? הכנתי לכם סרטון ומדריך איכותי לשיווק שותפים בפייסבוק.
לסיכום, פייסבוק מעמידה לרשות המפרסמים כלים אורגניים אפקטיביים ומדויקים לפרסום מוצרים ושירותים בנוחות וללא עלות, לא תקחו?
אם אתם לא בטוחים מהי הדרך הנכונה לפרסום המוצרים שלכם בפייסבוק, ואתם מעוניינים לקבל ייעוץ אישי, אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר ממש כאן.

מעוניינים לשמוע עוד על פרסום מוצר בפייסבוק
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

מדריכים נוספים שיעזרו לכם למכור יותר