fbpx

פרסום משרה בפייסבוק

פרסום משרה בפייסבוק 4
פרסום משרה בפייסבוק נהיה יותר פופולרי בקרב משתמשים ומעסיקים שמחפשים עובדים, ואפשר להשתמש בפלטפורמה הזאת בשביל למצוא את העובד הנכון עבורכם או את המשרה המתאימה לכם. הנה 5 כלים שפייסבוק מציע לנו בהם נוכל כדי להשיג את המטרה הזאת.

Facebook Jobs

בעמוד העסקי יש לנו אופציה להיכנס ללשונית בשם Jobs. צריך להיכנס להגדרות, Tables and Tabs, ואם אתם עסק מאומת להוסיף לשונית בשם Jobs. בלשונית נלחץ על אופציה שנקראת Create Job. אתם יכולים שם לתאר את העבודה, טווח השכר לשנה, חודש, שבוע, יום או שעה, אופי העבודה (משרה מלאה, חצי משרה, התנדבות, התמחות או חוזה) להוסיף תמונה המתארת בצורה טובה את העבודה, להוסיף שאלות אותם תרצו לשאול את המועמד שלכם ולהכניס הרבה מאוד תוכן. יותר מזה, אם העבודה דחופה לכם, אפשר גם לעשות פרסום ממומן בסיסי של המשרה דרך Boost Job.

מלאו את כתובת האימייל שלכם בשנית כדי שתוכלו לקבל הודעות ועדכונים לגבי המשרה המסוימת. יותר מזה, ההודעות האלו נשלחות אוטומטית לאימייל שלכם וכתוצאה מכך, נמצאים בתיעדוף על פני הודעות אחרות שאתם מקבלים מפייסבוק (בדרך כלל ספאם).

פרסום משרה בפייסבוק – מקום נוסף בו תוכלו למצוא את העובד המושלם או המשרה המושלמת

אם תיכנסו לשם בשביל לחפש עבודה, תראו את כל הקטגוריות הללו גם בלשונית הצד. למעלה יש לכם מילות חיפוש בהם כדאי להשתמש בחיפוש העבודה שלכם, מיקום העבודה (עם אינדיקטור לק"מ או מיילים, אם אתם בארה"ב) ומיד לאחר מכן את סוג העבודה ואת מגוון הקטגוריות שיש לפייסבוק להציע לכם.

קבוצות דרושים

חפשו את הקבוצות הרלוונטיות למשרות שאתם מחפשים באמצעות מילות מפתח נכונות ותתחילו לעיין בפוסטים של דרושים או שתפרסמו אחד משלכם. גם אם אתם עובדים שמחפשים עבודה, יכול להיות שתקבלו מענה מאוד גבוה. כל מה שאתם צריכים זה להציע את עצמכם.

לא לשכוח, כשאתם שולחים קורות חיים כדאי שתכתבו אותם ברמה גבוהה כדי שתקבלו את הייתרון היחסי לעומת אנשים שייתכן שיש להם כישורים שאין לכם. מעסיק מסתכל לא רק על הכישורים של העובד, אלא גם על הצורה שהוא מציג את עצמו.

אם נלחץ על אחת מהצעות העבודה, הפייסבוק יפנה אותנו לפלטפורמת ה-Jobs.

מנוע החיפוש הפשוט

שימוש במילות מפתח בחיפוש יראו לנו עבודות בפייסבוק בקלות יתרה. אם אנחנו מחפשים אנשי חקלאות, אולי כדאי שנשתמש במושג "עבודה פיזית". למנוע החיפוש יש אלגוריתם מאוד מסובך כך מאוד יעיל, שיעזור לכם להשיג את העבודה שאתם צריכים רק אם תדעו להשתמש בו בצורה יעילה.

דרך פוסט בעמוד שלכם

אני יודע שזה לא נפוץ, אך אם לעמוד שלכם יש מספיק עוקבים ואנשים שמוכנים לעזור לכם, ייתכן ופרסום בעמוד שלכם ייתן לכם את התוצאה הרצויה; עובדים חדשים ממקור ראשון או שני. תחשבו על זה ככה – אנשים שעוקבים אחרי הדף שלכם בפייסבוק או באינסטגרם הם אנשים שבדרך כלל יודעים מה אתם עושים ויוכלו להביא לכם את האנשים המתאימים. יותר מזה, אם יש מעריצים גדולים שלכם אולי תוכלו להביא עובד מסור ואיכותי שלא חשבתם שיכול להגיע אליכם בכלל.

פרסום ממומן בפייסבוק

יש אופציה להשתמש בפרסום ממומן בשביל למצוא עובדים. אני ממליץ על האופציה הזאת כאופציה מהירה ביותר; באמצעות קמפיין לידים מתוכנן היטב עם פילוח קהל נכון יגיעו לכם הרבה מאוד פניות מעובדים פוטנציאליים. זהו דבר שנעשה אצלי בסוכנות בעבר, וניתן להתייעץ איתי לגבי האופציה הזאת.

פרסום משרה בפייסבוק ומציאת עובדים הפך להיות עניין מאוד פשוט

בעולם שמתקדם בצורה יום יומית, פייסבוק, כמו שאר הפלטפורמות לפרסום דיגיטלי, חייבת להתקדם איתו. למזלה של פייסבוק, היא בדרך כלל מתקדמת איתו בצורה מאוד מוצלחת; פייסבוק פורשים את ידיהם כל הזמן למקומות שונים בשביל לענות על צרכים נוספים של לקוחות. מרקטפיילס הוא דוגמה נפלאה לכך; החלפת מנוע היד 2 בפלטפורמה חברתית בה רוב האנשים משתמשים גם ככה.

אם אתם מתקשים, כמובן שניתן לפנות אליי ואעזור לכם בכל מה שאוכל.

תוכן עניינים

שתפו:
פוסטים נוספים באותו בנושא
פרסום בפייסבוק לעורכי דין

הרשתות החברתיות הפכו בשנים האחרונות לפלטפורמה משמעותית לפרסום ושיווק של בעלי מקצוע. מדובר באתגר לא פשוט, ובעולם עורכי הדין נראה שמדובר באתגר כפול לאור ההצפה בשוק והסערות סביב המערכת המשפטית בכלל ולשכת עורכי הדין בפרט. אז איך עושים את זה נכון? כללים, רעיונות ודוגמאות – במאמר הבא.

קידום מסעדות בפייסבוק

בין אם אנחנו פותחים מסעדה, לבין אם יש לנו מסעדה כבר זמן רב ואנחנו רוצים לקוחות נוספים, שיווק דיגיטלי נכון שלה יוסיף לנו לקוחות רבים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשווק את המסעדה שלכם בפייסבוק.

איך עושים קידום ממומן בפייסבוק?

במדריך זה נלמד איך עושים קידום ממומן בפייסבוק בפשטות ב-3 צעדים וכמובן עם המלצות יד ראשונה. בעזרת המדריך תסגרו על הפינות הכי קטנות שיכול להיות שלא ידעתם שאתם צריכים.

בקשו שיחה חוזרת
Call Now Button