בניית אתר לעסקים

בניית אתר לעסקים מחייבת מחשבה מקדימה הן על הלקוחות הפוטנציאליים של העסק והן על צרכי מנועי החיפוש שסורקים את האתר. כבעלי עסקים אתם צריכים לספק את צרכי שני הצדדים ובהתאם לכך להקים אתר. משימת בניית אתר לעסקים אינה פשוטה וחלק ממנה כוללת בחינת סוגי אתרים קיימים ובחירה באתר האידיאלי לעסק שלכם

בסוכנות שלי אני מאמין שזהות ארגונית של עסק אינה מתבטאת רק בעיצוב אתרים ויזואלי, אמנם צבעים וויז'ואל יסייעו בכך אבל זה לא מספיק. לעומת זאת אם אתם מחפשים דרך להבליט מוצר או שירות ספציפי אז עיצוב הכולל טקסט יעשה את העבודה. המשמעות היא שכדי לבחור את הדרך הנכונה לעצב ולבנות כל דף באתר שלכם, אתם חייבים להגדיר את המטרות והמסר עיקרי של האתר. 

בניית אתר לעסקים: סוגי אתרים

קיימים שלושה סוגים עיקריים של אתרים וחשוב להתייחס אליהם בכל תהליך בניית אתר לעסקים, על מנת להיות בטוחים שאכן בחרתם את סוג האתר המתאים לכם ביותר: אתר סטטי, אתר דינמי או אתר מסחר מקוון. הסוג הראשון של אתר סטטי מתייחס לאתר בעל מספר דפים עם תוכן ונתונים בלתי משתנים. אתר כזה נעשה ב- CSS,HTML,JAVA והוא נחשב כאתר קל ליצירה ולסריקה ע"י מנועי החיפוש, עם זאת נקודת התורפה שלו היא בשילוב תכונות מורכבות ופונקציונליות וכן העדכון בו נעשה באופן ידני וקצת מייגע.

הסוג השני שאתם צריכים להכיר הוא אתר דינמי או CMS והוא מתאים לנתונים דינמיים שמשתנים אוטומטית והוא בד"כ נבנה בפלטפורמת ניהול תוכן כדוגמת וורדפרס. הסוג השלישי והאחרון שאתם צריכים להכיר לפני שאתם בוחרים להתחיל את תהליך בניית אתר לעסק שלכם הוא אתר מסחר אלקטרוני. אתר זה מתאים לחנות מקוונת וקיימות מספר רב של פלטפורמות בהן ניתן לעצב אתר מסחר אלקטרוני כמו OpenCart, WooCommerce, Magento, OsCommerce ועוד.

מה אומרים עלי לקוחות שקיבלו ממני שירות?

מה חשוב לדעת?

עסק קטן – אחרי שהכרתם את שלושת סוגי האתרים האפשריים, בואו נדבר על האתרים הכי פופולריים והם של עסקים קטנים. כאשר אנו עוסקים בבניית אתר אינטרנט לעסק קטן, אנחנו מקפידים ליצור לו מראה ייחודי ומבודל מכל אתרים האחרים באינטרנט ובפרט ממתחריו. מה שצריך להנחות אתכם בבניית האתר זה הקלות בה מבקרי האתר מסוגלים להגיע ממקום אחד לאחר בבניית מבקרים צריכים להיות מסוגלים להגיע ממקום אחד לאחר באמצעות דרכים שונות. מערכת CMS מספקת עפ"י רוב את צרכי אתר מסוג זה והיא מציעה גמישות בעיצוב, יצירה ועדכון תוכן.

אתר מכירות

ניווט קל – האתר שלכם חייב להיות פונקציונלי וקל לשימוש לכן העיצוב צריך לכלול אלמנטים כמו סרגל ניווט ועורך עמודים. שני האלמנטים הללו מאפשרים למשתמשים לערוך דפים מבלי לדאוג לשבירת האתר. בנוסף, הפריסה צריכה להיות פשוטה וקלה לניווט. למבקרי האתר לא צריך להיות קשה למצוא את המידע שהם מחפשים! 

אופטימיזציה למנועי החיפוש – אם אתם רוצים שהאתר שלכם יקבל דירוג טוב במנועי החיפוש, כדי לשים לב לכמה פרטים חשובים בזמן בניית האתר כמו: בחירה נכונה ומדויקת של מילות המפתח הרלוונטיות ביותר בתחום בו העסק שלכם עוסק, הוספת מטא תיאורים ותגיות כותרת לכל עמוד באתר, הוספת קישורים פנימיים וחיצוניים ממקורות איכותיים ועוד.

SEO  ומהירות האתר– שני אלמנטים חשובים מאוד למנועי החיפוש, אם מנועי החיפוש יוכלו לראות את הערך שאתם מעניקים למשתמשי האתר הם יתעדפו את האתר שלכם בתוצאות החיפוש.

תוכן, תוכן ותוכן – לאתר טוב יש תוכן מעולה, ותהליך בניית אתר לעסקים מחייב הכנה מתאימה בהיבט זה. התוכן של האתר שלכם חייב להיות בעל ערך, תורם, מתעדכן באופן קבוע, אינטואיטיבי וקל להבנה. אנחנו ב- Accurate design מאמינים שלחלק זה יש משמעות וחשיבות רבה באתר.

68% מהעסקים עוזבים את חברת השיווק שלהם תוך חודש בגלל פער בתוצאות
לכן הם נמצאים בלופ אינסופי של החלפת חברת דיגיטל, ייאוש ותסכול.
רוצה להכיר את חברת הדיגיטל שזמן הלקוחות הממוצע שלה גבוה?

שם וכתובת אתר – לבחירת כתובת האתר ושם האתר שלכם יש משמעות רבה ולכן כדאי ששם האתר יופיע גם בכתובת האתר וששניהם יהיו זכירים.  במקביל, אל תשכחו לשלב את מילות המפתח המתאימות במנועי החיפוש כדי שניתן יהיה למצוא אתכם בקלות.

תהיו ברורים – הטיפ אולי הכי חשוב של בניית אתר לעסקים שאנחנו יכולים לתת לכם הוא שתהיו ברורים ופשוטים עבור הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. שימו לב שהתיאורים והכותרות באתר שלכם פשוטים ונהירים ואל תשכחו לבדוק איות ודקדוק בכל דפי האתר; טעויות כאלה משדרות חוסר מקצועיות ולעיתים אף זלזול.

יישום הטיפים ותכנון מקדים לפני בניית אתר לעסק שלכם יוביל אתכם לאתר פרודוקטיבי וטוב, אם אתם צריכים אנשי מקצוע שיודעים היטב את העבודה, נשמח לסייע, צרו קשר!

מעוניינים לשמוע עוד על בניית אתר לעסקים
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם