בניית אתר תדמית

אתר תדמית הוא אתר שמייצג עסק קטן, בעל מקצוע או חברה. בניית אתר תדמית נעשית, עפ"י רוב, לבעלי עסקים קטנים ופרילנסרים כיוון שמדובר באתר קטן עם מעט עמודים. אתר תדמית כולל דף בית, דף אודות, דף מוצרים או שירותים, דף צור קשר ולעיתים גם דף בלוג. על מטרותיו של אתר תדמית והסיבות שצריך אותו, במאמר הבא.

נותני שירות ובעלי מקצוע רבים בוחרים באתר תדמית שישמש גם כסוג של כרטיס ביקור דיגיטלי וגם כאפשרות למשוך מתעניינים ולקוחות חדשים לעסק שלהם. כולם כבר יודעים שמי שלא נמצא באינטרנט, אינו 'קיים' ובעולם עסקי שכבר מזמן הפך לדיגיטלי ברובו, כל עסק קטן כגדול חייב אתר. בניית אתר תדמית מהווה פתרון אידאלי לעסקים קטנים גם הודות להיקפו וגם הודות למחירו הזול ביחס לבניית אתר מקיף וגדול, עם הרבה עמודים. אצלנו בסוכנות אנו פוגשים אנשי מקצוע ושירות רבים ממגוון תחומי עיסוק שפונים אלינו למטרת בניית אתרים ואנו מתאימים את אתר התדמית לעיסוק וצרכי הלקוח באופן מקסימלי. בעת תכנון אתר תדמית, חשוב להתייחס לכמה פרמטרים כדי לאמוד את העלות הכלכלית של בניית האתר. כל גורם מקצועי, טרם בניית אתר תדמית ישאל אתכם; האם יש צורך באבטחה מיוחדת, האם תרצו להוסיף לאתר פיצ'רים ייחודים, מה מספר העמודים שיהיו בו והאם האתר יכלול גם מאמרי תוכן ובהתאם לכך יספק לכם הצעת מחיר.

שורה תחתונה: למה עסק קטן צריך אתר תדמית?!

מה אומרים עלי לקוחות שקיבלו ממני שירות?

אתר תדמית משמש כעוגן שיווקי

האתר שלכם הוא המקום בו אתם מרכזים את כל המידע העסקי והמסרים השיווקיים שלכם. זה המקום אליו לקוחות פוטנציאליים יכולים ללכת ללמוד על העסק שלכם. כאשר אתם מחליטים על בניית אתר תדמית לעסק, אתם למעשה לוקחים שליטה על המותג הדיגיטלי שלכם וקובעים את הנרטיב שלו. כל המידע הרלוונטי על המוצרים, השירותים, המוניטין, הכתובת, אמצעי יצירת הקשר, מחירים, מבצעים וכל מה שתבחרו להציג.

אמצעי לקדם ולמכור את השירותים/המוצרים

בניית אתר תדמית מאפשר לכם לשתף מידע עדכני על השירותים, המוצרים והמבצעים שלכם. האתר יכול לשמש כברושור דיגיטלי, שיתוף מידע עדכני על ההצעות, כמו גם כלי מכירה ישירה. למעשה, ניתן לבצע מכירות גם כשהעסק שלכם סגור מבחינה טכנית. לקוחות יכולים לבקר באתר ולבצע ישירות רכישות, אתר תדמית פועל ככלי השיווק והמכירות כאחד. גם אם אין לכם מוצרים למכור ואתם עסק מבוסס שירותים, אתר אינטרנט יכול לעזור ללקוחות לעשות את הצעד הבא לקראת עשיית עסקים איתכם בכך שהוא מאפשר להם לקבוע פגישה, להזמין שולחן וכו'.

פונקציות לייצור לידים

אתר תדמית עוזר לא רק לבצע מכירות, אלא גם לעשות היכרות עם לקוחות פוטנציאליים שמובילות למכירות. אתם יכולים להגדיר את האתר להיות כלי חזק ליצירת לידים. ניתן ליצור מסד נתונים מלא של לקוחות פוטנציאליים מתעניינים.

68% מהעסקים עוזבים את חברת השיווק שלהם תוך חודש בגלל פער בתוצאות
לכן הם נמצאים בלופ אינסופי של החלפת חברת דיגיטל, ייאוש ותסכול.
רוצה להכיר את חברת הדיגיטל שזמן הלקוחות הממוצע שלה גבוה?

תיק עבודות/לקוחות ממליצים

בניית אתר תדמית פותח בפניכם את האפשרות להציג את תיק העבודות והלקוחות הממליצים שלכם. צעד בונה אמון שמאפשר ללקוחות הפוטנציאליים לקבל את המידע שהם צריכים, על ידי הוספת תיק עבודות הכולל תיאורי מקרה ותמונות של פרויקטים קודמים שלכם.

אתר תדמית לעסק

עמוד אודות ובלוג

כאן המקום שלכם להציג את עצמכם. לספר ללקוחות שלכם על מהות העסק, מה מניע אתכם, במה אתם מאמינים, מה מטרתכם ולהציג את האדם שמאחורי השירות/המוצר. בלוג תוכן פעיל משרת אף הוא את המטרה שלכם לשווק את הידע המקצועי שלכם וההתמחות שלכם בתחום. כאן המקום לתת ללקוחות ערך מוסף ולמעשה לשכנע אותם במקצועיות שלכם. מגוון התוכן ואיכותו ימשוך את הלקוחות להמשיך ולבקר באתר התדמית ולהשאיר אתכם בתודעה כל הזמן ובמקביל להעלות את דירוגכם בגוגל.

הזדמנות להציג פתרון לבעיה

הלקוחות שלכם מחפשים פתרון לבעיה או מענה לצורך עולה והאתר שלכם מציע להם את הפתרון. השירות/המוצר שלכם מהווה את הפתרון עבורם וחשוב לוודא בתהליך בניית אתר תדמית שהמסר הזה עובר בצורה חד משמעית וברורה, כך תוכלו להגיע ללקוחות חדשים כל העת.

רוצה לדעת כמה כל ליד/מכירה תעלה לך?
93% מקבלים תוצאות טובות יותר ממה שקיבלו!

קל למצוא אתכם

אם אתם עסק קטן או בעלי מקצוע עצמאים, ודאי קשה לכם לבלוט על פני אינסוף אנשי העסקים הנוספים הקיימים בתחומכם. אתר תדמית מעלה לאין שעור את האפשרות להופיע בתוצאות החיפוש כאשר הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים מידע על אנשי מקצוע בתחום עיסוקכם. חלק מתהליך בניית אתר תדמית, אצלנו בסוכנות כולל אופטימיזציה והתאמה למנועי החיפוש, כך שתופיעו בכל חיפוש הנוגע לתחום העסק שלכם ולא תיעלמו בים המידע הקיים באינטרנט.

להתחרות במותגים הגדולים

אתר תדמית מספק לכם הזדמנות מעולה להתחבר ללקוחות מקומיים ולמעשה להתחרות מול חברות גדולות, אודות לעובדה שמנועי החיפוש נותנים עדיפות לחיפוש מקומי ולעיתים קרובות מדרגים את התוצאות לפי מיקום, מה שמהווה יתרון לעסקים מקומיים. חיפוש מקומי מתייחס לגורמי אלגוריתם החיפוש של גוגל שנועדו להציג תוצאות בקרבת מקום למשתמשים, הוא לוקח בחשבון רלוונטיות, מרחק ובולטות בעת מתן תוצאות.

מעוניינים לשמוע עוד על בניית אתר תדמית
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

אמינות מקסימלית

אתר תדמית גורם למותג שלכם להיראות לגיטימי, רציני ואמין. אי הופעה במנועי החיפוש (או באינטרנט בכלל לצורך העניין) היא אחת הדרכים המהירות ביותר לאבד אמינות כעסק, זה גורם לכם להיראות מיושנים, חסרי קשר ובלתי אמינים. בסוכנות סער ברעם אנו מקפידים על בניית אתר תדמית עדכני, מוקפד ודינמי. יש לכך חשיבות רבה כיוון שאתרי תדמית לא מעודכנים עלולים לגרום יותר נזק מתועלת. אתר תדמית שכולל מידע מיושן או מידע שגוי, עם שגיאות באתר, שגיאות כתיב ודקדוק או פריסה ישנה ו​​מיושנת רק מרחיק לקוחות מהעסק שלכם. צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

מאמרים נוספים בנושאי בניית אתרים