בניית אתר מחירון

כמה עולה לבנות אתר והאם יש מחירון לכך? אלו השאלות שכמעט תמיד נשאלות מצד לקוחות רבים ובצדק. התשובה לשאלות האלו זהה "תלוי"; תלוי בצרכים, תלוי במטרת האתר, תלוי בסוג האתר, תלוי בהיקפו ובאופן כללי תלוי באפיון שלו…

תהליך בניית אתר הוא תהליך מורכב והוא משתנה מלקוח אחד למשנהו בהתאם למטרתו ואפיונו ולכן מי שיספק לכם תשובה מיידית וינקוב בסכום מבלי להתעמק בצרכים האמיתיים שלכם באתר, כנראה לא יהיה מספיק מקצועי.

אם אתם מתעניינים בבניית אתר ופניתם למספר אנשי מקצוע, ודאי תקבלו הצעות מחיר שונות, אך אם הגדרתם את צרכיכם באופן זהה המחירים צריכים להיות דומים. אמנם אין מחירון בניית אתר, אבל בהחלט אפשר לקבל הצעת מחיר לאחר שמבצעים אפיון מסודר.

מה אומרים עלי לקוחות שקיבלו ממני שירות?

3 צעדים לקבלת הצעת מחיר לבניית אתר:

#1 תיאום ציפיות

על מנת לקבל הצעת מחיר כמה שיותר מדויקת, חשוב לבצע תיאום ציפיות ולדעת היטב מה אתם הולכים לקבל. עליכם לדעת מהי הפלטפורמה בה יעלה האתר (ומה יתרונותיה לעומת אחרות) והאם העלות כוללת את דומיין האתר, האחסון שלו ותוספים מסוימים שישרתו אתכם.

#2 סוג אתר

סוג האתר שתבחרו משפיע משמעותית על מחיר בניית האתר ולכן זה משמעותי האם מדובר באתר תדמית (פשוט ומכיל מעט עמודים), אתר תוכן (כולל הרבה עמודי תוכן), אתר חנות מקוונת, אתר קטלוג ועוד. כל סוג אתר מצריך התייחסות שונה מבחינת נפח האתר, מספר העמודים, התוכן, רמת האבטחה, הפיצ'רים, כמות התמונות ועמודי התוכן הנדרשים.

רספונסיביות באתרים

#3 אפיון האתר

אפיון אתר יורד לרזולוציות הכי עמוקות שיש ויאפשר לכם תכנון קפדני והכרחי של בניית אתר ולכן מומלץ אף לבצע אותו לפני שאתם בכלל ניגשים לקבל הצעות מחיר מאנשי מקצוע. אפיון אתר כולל הגדרת קהל יעד של האתר, באיזה תוכן אתם מעוניינים? מה מטרת האתר?  מה הצרכים הטכניים שלכם? האם האתר אמור להיות רב לשוני? לחלק מהתשובות תזדקקו לעצת מומחים ואנשי מקצוע בתחום בניית אתרים ולחלק תוכלו להשיב לבדכם. בכל מקרה שלב זה יקצר ויקדם אתכם משמעותית לקבלת תמונה ברורה יותר.

68% מהעסקים עוזבים את חברת השיווק שלהם תוך חודש בגלל פער בתוצאות
לכן הם נמצאים בלופ אינסופי של החלפת חברת דיגיטל, ייאוש ותסכול.
רוצה להכיר את חברת הדיגיטל שזמן הלקוחות הממוצע שלה גבוה?

מה לבדוק עם קבלת הצעת המחיר לבניית אתר?

קיבלתם מספר הצעות מחיר וכעת הגיע הזמן לבחון אותן, אם יש הפרשים קיצוניים בהצעות המחיר שקיבלתם כדאי לבחון היטב מה כוללת ההצעה הזולה יותר ולוודא שלא התפספס שומדבר.

בבואכם לבחון מחיר בניית אתר ולשקול במי מבוני האתרים לבחור, התייחסו למספר נקודות חשובות שאנו בסוכנות סער ברעם מקפידים לגביהם:

פיצ'רים ומובייל מותאם – מחיר בניית אתר יכול לעלות עם הוספת הפיצ'רים השונים, חלקם מתוחכמים ומורכבים כמו תוספת אנימציה, מחשבון ייחודי המצריך פיתוח או כל תוספת יוצאת דופן אחרת שאתם מעוניינים להוסיף לאתר שלכם. כל אתר חייב להיות מותאם למובייל! האתר צריך להיות מותאם עיצובית ורספונסיבית למובייל זה אולי נשמע טריוויאלי אך חובה לוודא זאת כי כיום מרבית הגולשים נכנסים דרך הנייד וזאת עובדה.

התאמה לקידום אורגני – בדקו כיצד הקידום האורגני משתלב בתכנית העבודה לבניית האתר שלכם והאם יש התייחסות למהירות טעינת העמודים, מבנה האתר, מילות מפתח, תגיות ועוד תוספים שאמורים לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש. קראו עוד בנושא

רוצה לדעת כמה כל ליד/מכירה תעלה לך?
93% מקבלים תוצאות טובות יותר ממה שקיבלו!

דומיין ואבטחה – ודאו שהצעת המחיר שלכם כוללת שם דומיין עם סיומת מתאימה ושהוא מאובטח כראוי! (קבלת תעודת SSL)

תוכן – חשוב לברר כמה עמודי תוכן מציעים לכם בהצעת המחיר, האם התוכן נכתב ע"י כותבים מקצועיים או שמא עליכם לספק אותו. האם תוכן יוזן באופן תדיר לאתר, האם מתוכנן בלוג והאם הצעת המחיר כוללת תוכן זה. נדבך נוסף לתוכן הוא נושא המיקרו קופי שחייב להיעשות בשפה מיתוגית אחידה ובהתאם לקהל היעד בכל עמודי האתר.

תמונות ועיצוב – בניית אתר כוללת עיצוב אתר, וכאן המקום לברר האם מדובר בעיצוב מינימלי או עיצוב מושקע הכולל תכנון על ידי מעצב גרפי. אם הצעת המחיר כוללת עיצוב, בכמה סקיצות מדובר וכמה סבבי תיקונים כלולים בו? נושא העיצוב כולל תמונות ולכן חשוב לבדוק באילו תמונות בוני האתר מתכננים להשתמש; תמונות אווירה ממאגר, תמונות אותנטיות או אולי תמונות סטודיו, כל אלו מתומחרים באופן שונה.

שורה תחתונה: אם אתם רוצים שהאתר שלכם יותאם באופן אישי וקפדני למותג שלכם, כדאי להשקיע בו ולבנות אותו באופן מקצועי שישרת אתכם כהלכה ויעזור לכם לשווק את המוצרים והשירותים המוצעים בו. ההשקעה לטווח הארוך משתלמת וחשוב להשקיע בבניית אתר מחשבה ותכנון רב. המחיר הסופי, כאמור, תלוי במאפיינים שתבחרו ובהיקפו. בחברת שיווק דיגיטלי סער ברעם צוות מקצועי בעל ניסיון רב שנים בבניית אתרים, נשמח לסייע לכם להקים את האתר שלכם.

מעוניינים לשמוע עוד על בניית אתר מחירון
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם