קידום סרטונים ביוטיוב – מדריך קצר למתחילים

הדרכת סרטונים ביוטיוב לתפוס את המקומות הראשונים

קודם כל, משהו שאני ממליץ עליו, אם אין לכם סבלנות – תהפכו את הסרטון למהירות 1.25. ככה חסכתי לעצמי חמישית זמן בסרטונים ביוטיוב. לעתים דברים יישמעו קצת מהירים, אבל אם אתם כבר לומדים – זו הזדמנות פז לדלג על חלקים פחות מעניינים ולהקשיב רק כשהחומר נוגע אליכם. טיפ לחיים.

אחרי הטיפ החביב הזה, כתבתי עבורכם את עיקר הנקודות בסרטון:

קידום סרטונים ביוטיוב – הנקודות המשמעותיות:

הדבר הראשון שעושים הוא לבדוק איפה הסרטונים שלכם כיום נמצאים. אם הקידום הממומן או מה שעשיתם עד עכשיו יעבוד, כנראה שאתם מעורים ברוב הטיפים שאני כותב כאן.

1. התייחסות לכותרת ולתיאור הסרטון כמו בגוגל

שימו לב שיש את הכותרת ו-160 תווים. עוד משהו שיכול לעזור לכם, זה לראות את סרטון הקידום האורגני בגוגל עם טיפים נוספים. עקרונות העבודה דומים מאוד.

2. הקפידו לכתוב את שם הערוץ עם מילת מפתח

אל תחשבו מסובך, תחשבו פשוט. קחו את מילת המפתח שאתם הכי רוצים להופיע בה במנועי החיפוש. זו מילת המפתח שתנחה את העמוד שלכם. היתרון הוא שהיא מופיעה בכל הסרטונים שלכם, תוכלו לחתום איתה את הכל.

3. מילת המפתח בכותרת ביחד עם התועלת המרכזית מהסרטון

תחשבו שאתם הולכים לסרטון שאתם לא יודעים מה יקרה בו בסוף. מה תדעו. מי הסיבה שאני צריך להגיע לסרטון. אל תתנו לזה לקרות. אם אין להם הבטחה, הם לא ייכנסו.

קידום סרטונים ביוטיוב
קידום סרטונים ביוטיוב – 6 הנקודות המרכזיות

4. לחזור על מילת המפתח וקישור בלינקים

מילת המפתח העיקרית חייבת לחזור על עצמה, והרבה. יוטיוב הוא מנוע חיפוש עם כמויות עצומות של מידע ומה שאתם כותבים נסרק שם. ברגע שזה יעבוד, ידברו איתכם. קשרו גם לדפים שמדברים על אותו נושא, וככה תוכלו להכניס עוד פעם את מילות המפתח שלכם.

5. אורך הסרטונים בקידום ביוטיוב כמעט לא משנה

דברו ערך. גם אם מדובר בנושא מורכב או פשוט. אם הסרטון שלכם יהיה מעניין, בלי אפסיילים ובלבולי מוח – שיגרמו לגולשים לצאת מהאתר.

6. הופעת מילת המפתח העיקרית – כמו שבכתבה, "קידום סרטונים ביוטיוב"

תגידו את מילת המפתח כמה פעמים במהלך הסרטון. תגרמו למילת המפתח להופיע בתרגום. שימו לב שאתם מתמקדים בעיקר במילת מפתח אחת – כי פשוט לא צריך יותר מזה. גוגל סורק ומאנדקס גם לפי מה שכתבתם ואמרתם בתוך הסרטון.

עוד טיפ: כדי לקדם את הסרטונים שלכם ביוטיוב, שימו את הסרטונים שלכם כחלק מהחתימה באימיילים. זה נחמד כשהעובדים מפנים לאתר של החברה, אבל מה שיכול לעבוד אפילו עוד יותר, זה מדריך קצר שעוזר לנמענים שלהם להתרשם אפילו *עוד יותר* מאופי פעולתה של החברה.

הסתבכתם? דברו איתי בתגובות.

לשיחה טלפונית איתנו
שתפו:

תוכן עניינים

פוסטים נוספים באותו בנושא
קידום ממומן בגוגל – דף נחיתה

להגדיל את הרווחים בעסק שלך – ומהר קידום ממומן בגוגל טייק 1 האתר של העסק שלך נראה נפלא, השקעת אלפי שקלים בעיצוב, וכתבת תוכן מקורי

בניית אתרים בוורדפרס לעסקים

להפוך להיות מספר 1 בגוגל באמצעות בניית אתר בפלטפורמה הנכונה בניית אתרי וורדפרס לעסקים האתר שלך נראה נפלא. השקעת בעיצוב מעולה וכתבת את התוכן הנכון

חוקי פרסום בפייסבוק

מי לא מכיר את המצב הבא? עמלתם שעות על פרסום קמפיין, יש לכם קריאייטיב מדהים, דף נחיתה מעורר קנאה, הכל מוכן ומזומן לקמפיין מעולה. העליתם

פרסום עסק

בין אם אתם בעלי עסק בינוני, גדול או חברה, רוב הסיכויים שתהיו מעוניינים למתג את העסק שלכם ולקדם אותו ברשת ככל הניתן. שירותים חשובים כמו

Call Now Button דילוג לתוכן