קידום סרטונים ביוטיוב – מדריך קצר למתחילים

הדרכת סרטונים ביוטיוב לתפוס את המקומות הראשונים
קידום סרטונים ביוטיוב הוא מקצוע לחלוטין. אתם יכולים לשאול את אמיר חי, גם בלוגר תותח וגם אדם שחי את התחום. אני נותן כאן 4 נקודות שחובה לעקוב אחריהן  בקידום הסרטונים שלך ביוטיוב, מבלי להכנס להגזמות.

קודם כל, משהו שאני ממליץ עליו, אם אין לכם סבלנות – תהפכו את הסרטון למהירות 1.25. ככה חסכתי לעצמי חמישית זמן בסרטונים ביוטיוב. לעתים דברים יישמעו קצת מהירים, אבל אם אתם כבר לומדים – זו הזדמנות פז לדלג על חלקים פחות מעניינים ולהקשיב רק כשהחומר נוגע אליכם. טיפ לחיים.

אחרי הטיפ החביב הזה, כתבתי עבורכם את עיקר הנקודות בסרטון:

קידום סרטונים ביוטיוב – הנקודות המשמעותיות:

הדבר הראשון שעושים הוא לבדוק איפה הסרטונים שלכם כיום נמצאים. אם הקידום הממומן או מה שעשיתם עד עכשיו יעבוד, כנראה שאתם מעורים ברוב הטיפים שאני כותב כאן.

מה אומרים עלי לקוחות שקיבלו ממני שירות?

1. התייחסות לכותרת ולתיאור הסרטון כמו בגוגל

שימו לב שיש את הכותרת ו-160 תווים. עוד משהו שיכול לעזור לכם, זה לראות את סרטון הקידום האורגני בגוגל עם טיפים נוספים. עקרונות העבודה דומים מאוד.

2. הקפידו לכתוב את שם הערוץ עם מילת מפתח

אל תחשבו מסובך, תחשבו פשוט. קחו את מילת המפתח שאתם הכי רוצים להופיע בה במנועי החיפוש. זו מילת המפתח שתנחה את העמוד שלכם. היתרון הוא שהיא מופיעה בכל הסרטונים שלכם, תוכלו לחתום איתה את הכל.

3. מילת המפתח בכותרת ביחד עם התועלת המרכזית מהסרטון

תחשבו שאתם הולכים לסרטון שאתם לא יודעים מה יקרה בו בסוף. מה תדעו. מי הסיבה שאני צריך להגיע לסרטון. אל תתנו לזה לקרות. אם אין להם הבטחה, הם לא ייכנסו.

קידום סרטונים ביוטיוב
קידום סרטונים ביוטיוב – 6 הנקודות המרכזיות

4. לחזור על מילת המפתח וקישור בלינקים

מילת המפתח העיקרית חייבת לחזור על עצמה, והרבה. יוטיוב הוא מנוע חיפוש עם כמויות עצומות של מידע ומה שאתם כותבים נסרק שם. ברגע שזה יעבוד, ידברו איתכם. קשרו גם לדפים שמדברים על אותו נושא, וככה תוכלו להכניס עוד פעם את מילות המפתח שלכם.

68% מהעסקים עוזבים את חברת השיווק שלהם תוך חודש בגלל פער בתוצאות
לכן הם נמצאים בלופ אינסופי של החלפת חברת דיגיטל, ייאוש ותסכול.
רוצה להכיר את חברת הדיגיטל שזמן הלקוחות הממוצע שלה גבוה?

5. אורך הסרטונים בקידום ביוטיוב כמעט לא משנה

דברו ערך. גם אם מדובר בנושא מורכב או פשוט. אם הסרטון שלכם יהיה מעניין, בלי אפסיילים ובלבולי מוח – שיגרמו לגולשים לצאת מהאתר.

6. הופעת מילת המפתח העיקרית – כמו שבכתבה, "קידום סרטונים ביוטיוב"

תגידו את מילת המפתח כמה פעמים במהלך הסרטון. תגרמו למילת המפתח להופיע בתרגום. שימו לב שאתם מתמקדים בעיקר במילת מפתח אחת – כי פשוט לא צריך יותר מזה. גוגל סורק ומאנדקס גם לפי מה שכתבתם ואמרתם בתוך הסרטון.

מעוניינים לשמוע עוד על קידום סרטונים ביוטיוב – מדריך קצר למתחילים
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

עוד טיפ: כדי לקדם את הסרטונים שלכם ביוטיוב, שימו את הסרטונים שלכם כחלק מהחתימה באימיילים. זה נחמד כשהעובדים מפנים לאתר של החברה, אבל מה שיכול לעבוד אפילו עוד יותר, זה מדריך קצר שעוזר לנמענים שלהם להתרשם אפילו *עוד יותר* מאופי פעולתה של החברה.

הסתבכתם? מוזמנים ליצור קשר. לעוד טיפים ומדריכים בקרו בדף הבית שלי

תוכן עניינים

שתפו:
פוסטים נוספים באותו בנושא
פרסום משרה בפייסבוק

פרסום משרה בפייסבוק נהיה יותר פופולרי בקרב משתמשים ומעסיקים שמחפשים עובדים, ואפשר להשתמש בפלטפורמה הזאת בשביל למצוא את העובד הנכון עבורכם או את המשרה המתאימה לכם. הנה 5 כלים שפייסבוק מציע לנו בהם נוכל כדי להשיג את המטרה הזאת.

פרסום בפייסבוק לעורכי דין

הרשתות החברתיות הפכו בשנים האחרונות לפלטפורמה משמעותית לפרסום ושיווק של בעלי מקצוע. מדובר באתגר לא פשוט, ובעולם עורכי הדין נראה שמדובר באתגר כפול לאור ההצפה בשוק והסערות סביב המערכת המשפטית בכלל ולשכת עורכי הדין בפרט. אז איך עושים את זה נכון? כללים, רעיונות ודוגמאות – במאמר הבא.

קידום מסעדות בפייסבוק

בין אם אנחנו פותחים מסעדה, לבין אם יש לנו מסעדה כבר זמן רב ואנחנו רוצים לקוחות נוספים, שיווק דיגיטלי נכון שלה יוסיף לנו לקוחות רבים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשווק את המסעדה שלכם בפייסבוק.

בקשו שיחה חוזרת