קידום סרטונים ביוטיוב – מדריך קצר למתחילים

הדרכת סרטונים ביוטיוב לתפוס את המקומות הראשונים
קידום סרטונים ביוטיוב הוא מקצוע לחלוטין. אתם יכולים לשאול את אמיר חי, גם בלוגר תותח וגם אדם שחי את התחום. אני נותן כאן 4 נקודות שחובה לעקוב אחריהן  בקידום הסרטונים שלך ביוטיוב, מבלי להכנס להגזמות.

קודם כל, משהו שאני ממליץ עליו, אם אין לכם סבלנות – תהפכו את הסרטון למהירות 1.25. ככה חסכתי לעצמי חמישית זמן בסרטונים ביוטיוב. לעתים דברים יישמעו קצת מהירים, אבל אם אתם כבר לומדים – זו הזדמנות פז לדלג על חלקים פחות מעניינים ולהקשיב רק כשהחומר נוגע אליכם. טיפ לחיים.

אחרי הטיפ החביב הזה, כתבתי עבורכם את עיקר הנקודות בסרטון:

קידום סרטונים ביוטיוב – הנקודות המשמעותיות:

הדבר הראשון שעושים הוא לבדוק איפה הסרטונים שלכם כיום נמצאים. אם הקידום הממומן או מה שעשיתם עד עכשיו יעבוד, כנראה שאתם מעורים ברוב הטיפים שאני כותב כאן.

1. התייחסות לכותרת ולתיאור הסרטון כמו בגוגל

שימו לב שיש את הכותרת ו-160 תווים. עוד משהו שיכול לעזור לכם, זה לראות את סרטון הקידום האורגני בגוגל עם טיפים נוספים. עקרונות העבודה דומים מאוד.

2. הקפידו לכתוב את שם הערוץ עם מילת מפתח

אל תחשבו מסובך, תחשבו פשוט. קחו את מילת המפתח שאתם הכי רוצים להופיע בה במנועי החיפוש. זו מילת המפתח שתנחה את העמוד שלכם. היתרון הוא שהיא מופיעה בכל הסרטונים שלכם, תוכלו לחתום איתה את הכל.

3. מילת המפתח בכותרת ביחד עם התועלת המרכזית מהסרטון

תחשבו שאתם הולכים לסרטון שאתם לא יודעים מה יקרה בו בסוף. מה תדעו. מי הסיבה שאני צריך להגיע לסרטון. אל תתנו לזה לקרות. אם אין להם הבטחה, הם לא ייכנסו.

קידום סרטונים ביוטיוב
קידום סרטונים ביוטיוב – 6 הנקודות המרכזיות

4. לחזור על מילת המפתח וקישור בלינקים

מילת המפתח העיקרית חייבת לחזור על עצמה, והרבה. יוטיוב הוא מנוע חיפוש עם כמויות עצומות של מידע ומה שאתם כותבים נסרק שם. ברגע שזה יעבוד, ידברו איתכם. קשרו גם לדפים שמדברים על אותו נושא, וככה תוכלו להכניס עוד פעם את מילות המפתח שלכם.

5. אורך הסרטונים בקידום ביוטיוב כמעט לא משנה

דברו ערך. גם אם מדובר בנושא מורכב או פשוט. אם הסרטון שלכם יהיה מעניין, בלי אפסיילים ובלבולי מוח – שיגרמו לגולשים לצאת מהאתר.

6. הופעת מילת המפתח העיקרית – כמו שבכתבה, "קידום סרטונים ביוטיוב"

תגידו את מילת המפתח כמה פעמים במהלך הסרטון. תגרמו למילת המפתח להופיע בתרגום. שימו לב שאתם מתמקדים בעיקר במילת מפתח אחת – כי פשוט לא צריך יותר מזה. גוגל סורק ומאנדקס גם לפי מה שכתבתם ואמרתם בתוך הסרטון.

עוד טיפ: כדי לקדם את הסרטונים שלכם ביוטיוב, שימו את הסרטונים שלכם כחלק מהחתימה באימיילים. זה נחמד כשהעובדים מפנים לאתר של החברה, אבל מה שיכול לעבוד אפילו עוד יותר, זה מדריך קצר שעוזר לנמענים שלהם להתרשם אפילו *עוד יותר* מאופי פעולתה של החברה.

הסתבכתם? דברו איתי בתגובות.

תוכן עניינים

בקשו שיחה חוזרת
שתפו:
פוסטים נוספים באותו בנושא
משרד פרסום דיגיטלי

בשביל לבנות אסטרטגיית שיווק נכונה, ולתת למפרסם לנהל לנו את הקמפיינים ואת תוכנית השיווק לעסק, אנחנו צריכים ללמוד על עסקים המעניקים את שירותי הפרסום הדיגיטליים,

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים הוא מקצוע נפוץ בשוק העצמאיים היום. לכן, כדאי שנדע מהם הקריטריונים למעצבים טובים, למה עיצוב אתרים הוא חשוב ומהן העלויות אותן נהוג לגבות

רימרקטינג

רימרקטינג היא אחת השיטות היותר יעילות לשיווק דיגיטלי מוצלח, במיוחד אם יש לכם ותק וקהל לקוחות רחב יחסית. החלטתי להסביר לכם מה זה רימרקטינג, איך

חבילת פרסום בפייסבוק

אחד השיקולים המרכזיים של עסקים כשהם רוצים לשווק את העסק שלהם בצורה אקטיבית הוא תקציב, ומהם הסעיפים הקטנים בו החלטתי להראות לכם מהם הסעיפים של

Call Now Button דילוג לתוכן