איך להוריד סרטונים מפייסבוק

איך להוריד סרטונים בפייסבוק
לא תכננתי שהמדריך הזה יהיה להיט גדול, אבל חשבתי לעצמי: בואנה, אנשים לא יודעים איך להוריד סרטונים בפייסבוק. אז הנה 2 דרכים שיכולות לעזור לכם גם:

1. להוריד סרטונים מפייסבוק באמצעות פייסבוק עצמם

נכנסים לפייסבוק. לאחר מכן מוצאים את הסרטון שאנחנו רוצים להשתמש בו. לוחצים על השעה של פרסום הפוסט או התאריך, ואז בחלק הימני, איפה שיש 3 נקודות, תהיה לנו אופציה להוריד את הסרטון.

2. להוריד סרטון שנמצא בפייסבוק מממשק חיצוני

הדרך הראשונה לא הצליחה? בואו ננסה להתחכם טיפה ולהשיג את הכתובת המלאה של הסרטון. כשמעתיקים כתובת ממגוון מקומות, או כשמנסים לשתף את הסרטון, אפשר להשיג את הכתובת שלו. כל אתר שמכבד את עצמו יכול לעזור לכם עם הכתובת הרגילה, אבל דאגתי לעשות את זה קליל.

רק נשאר לכם למצוא את האתר שיעזור לכם להפוך קבצים לאודיו או לוידאו, כרצונכם.

אני פשוט מחפש בגוגל Facebook Video Downloader, במקרה הזה יש לי כמה כלים:

בהצלחה – ואם הסתבכתם, תגידו לי בתגובות

תוכן עניינים

בקשו שיחה חוזרת
שתפו:
פוסטים נוספים באותו בנושא
פרסום משרה בפייסבוק

פרסום משרה בפייסבוק נהיה יותר פופולרי בקרב משתמשים ומעסיקים שמחפשים עובדים, ואפשר להשתמש בפלטפורמה הזאת בשביל למצוא את העובד הנכון עבורכם או את המשרה המתאימה לכם. הנה 5 כלים שפייסבוק מציע לנו בהם נוכל כדי להשיג את המטרה הזאת.

פרסום בפייסבוק לעורכי דין – איך לגרום ללקוחות להגיע למשרד שלכם

הרשתות החברתיות הפכו בשנים האחרונות לפלטפורמה משמעותית לפרסום ושיווק של בעלי מקצוע. מדובר באתגר לא פשוט, ובעולם עורכי הדין נראה שמדובר באתגר כפול לאור ההצפה בשוק והסערות סביב המערכת המשפטית בכלל ולשכת עורכי הדין בפרט. אז איך עושים את זה נכון? כללים, רעיונות ודוגמאות – במאמר הבא.

Call Now Button
Open chat
1
היי!
שלחו לי הודעה זריזה, אני זמין תמיד!
דילוג לתוכן