לנקות את המובייל

מדריך פייסבוק, במיוחד לקראת הפסח – החג היחיד שניקיונות מתלווים אליו 🙂

מה התועלת של "ניקוי" המובייל?

סמארטפונים הרבה פעמים נוטים לאגור מידע. הרבה מאוד תמונות ווטסאפ, תמונות מהפייסבוק, או סתם Catched data שהמכשיר החליט להוריד והוא בכלל לא מעניין אתכם. לצורך העניין, ראיתם תמונה בפייסבוק? המכשיר שלכם הוריד אותה מבלי שבכלל שאלתם, כי זו האפליקציה. אפשר לעשות דבר פשוט וזה לנקות את הסמארטפון מכל ה'נגררים' הללו.

לפני שעושים את זה: כדאי להיות סגורים על כל הססמאות שהאפליקציות שלכם תשכחנה. איך אומרים, שלא תדבק לכם הלשון לחיך בטעות. תשמרו את כל הססמאות שלכם בקובץ שלא קשור לתוכנות שיש לכם בסמארטפון – אפשר גם בתזכירים או כל אפליקציה דומה בסמארטפון שלכם.

איך לנקות את המובייל?

פתחו את הסמארטפון שלכם. אני כרגע נותן את הדוגמה שלי על המכשיר ברשותי, Ulefone Power. כלומר, מכשיר סיני והמערכת הפועלת בו היא אנדרואיד.

 לכו להגדרות (או גלגל שיניים באנדרואיד) >> חפשו את לחצן האיחסון >> הסתכלו על מה שאתם צריכים ולא צריכים ותזרקו את זה לפח. כאשר "זמין" זה כמה שנשאר לטלפון להשתמש בו, האפליקציות לוקחות עוד נפח, אודיו (אם יש לכם), הורדות, קאץ' (שזה מידע שלא משתמשים בו) ומוזיקה. יש עוד בהרבה סמארטפונים, התמונה היא רק דוגמה.

מדריך פייסבוק - לנקות את המובייל
מדריך פייסבוק – לנקות את המובייל

אתם שואלים: מה מסומן בריבוע השחור?

שם מסומן המידע שנצבר במכשיר שלכם ו"לא נראה" – תמונות שהוא הוריד, ססמאות ששמר וקוקיז שצבר. פייסבוק מובילה את עומס הקוקיז ברוב המקרים, ככה שעדיף לנקות את זה מדי פעם.

אני ממליץ בחום להכנס לזה כל חודשיים-שלושה, לרענן את הסמארטפון ולקבל סמארטפון מהיר יותר, עם נפח יותר גדול ועם הרבה פחות מידע שאתם צריכים. אה, וזה גם מסנן חלק מהעוקבים שלא נמצאים באפליקציות על הסמארטפון שלכם.

שיהיה לכם פסח שמח ונקי 🙂

לשיחה טלפונית איתנו
שתפו:

תוכן עניינים

פוסטים נוספים באותו בנושא
חברת קידום אתרים

גם אם הקמתם אתר אינטרנט מושקע ויפיפה, ללא עבודה רצינית של קידום אתרים, סביר להניח שיהיה קשה למצוא אותו בגוגל, והגולשים פשוט יגיעו למתחרים.בין אם

חברת קידום בפייסבוק

בין אם אתם מנהלים עסק בינוני ובין אם משרד מצליח עם הרבה עובדים, אתם זקוקים לעמוד פייסבוק שמנוהל היטב. עמוד פייסבוק איכותי המנוהל על ידי

פרסום פוסטים באינסטגרם

מי לא מכיר את אינסטגרם? אם לפני כמה שנים הייתי שואל את השאלה הזו, אני די בטוח שהרבה ידיים היו מורמות באוויר. כיום, התמונה לגמרי

קידום פוסט באינסטגרם

בכתבה הנוכחית אראה לכם ביתר פירוט כיצד לקדם פוסט באינסטגרם בצורה המדויקת והממוקדת ביותר דרך מערכת הפרסום של פייסבוק.עד לפני שנתיים, הדרך לקידום פוסט באינסטגרם

Call Now Button דילוג לתוכן