חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לנקות את המובייל

מדריך פייסבוק, במיוחד לקראת הפסח – החג היחיד שניקיונות מתלווים אליו 🙂

מה התועלת של "ניקוי" המובייל?

סמארטפונים הרבה פעמים נוטים לאגור מידע. הרבה מאוד תמונות ווטסאפ, תמונות מהפייסבוק, או סתם Catched data שהמכשיר החליט להוריד והוא בכלל לא מעניין אתכם. לצורך העניין, ראיתם תמונה בפייסבוק? המכשיר שלכם הוריד אותה מבלי שבכלל שאלתם, כי זו האפליקציה. אפשר לעשות דבר פשוט וזה לנקות את הסמארטפון מכל ה'נגררים' הללו.

לפני שעושים את זה: כדאי להיות סגורים על כל הססמאות שהאפליקציות שלכם תשכחנה. איך אומרים, שלא תדבק לכם הלשון לחיך בטעות. תשמרו את כל הססמאות שלכם בקובץ שלא קשור לתוכנות שיש לכם בסמארטפון – אפשר גם בתזכירים או כל אפליקציה דומה בסמארטפון שלכם.

איך לנקות את המובייל?

פתחו את הסמארטפון שלכם. אני כרגע נותן את הדוגמה שלי על המכשיר ברשותי, Ulefone Power. כלומר, מכשיר סיני והמערכת הפועלת בו היא אנדרואיד.

 לכו להגדרות (או גלגל שיניים באנדרואיד) >> חפשו את לחצן האיחסון >> הסתכלו על מה שאתם צריכים ולא צריכים ותזרקו את זה לפח. כאשר "זמין" זה כמה שנשאר לטלפון להשתמש בו, האפליקציות לוקחות עוד נפח, אודיו (אם יש לכם), הורדות, קאץ' (שזה מידע שלא משתמשים בו) ומוזיקה. יש עוד בהרבה סמארטפונים, התמונה היא רק דוגמה.

מדריך פייסבוק - לנקות את המובייל
מדריך פייסבוק – לנקות את המובייל

אתם שואלים: מה מסומן בריבוע השחור?

שם מסומן המידע שנצבר במכשיר שלכם ו"לא נראה" – תמונות שהוא הוריד, ססמאות ששמר וקוקיז שצבר. פייסבוק מובילה את עומס הקוקיז ברוב המקרים, ככה שעדיף לנקות את זה מדי פעם.

אני ממליץ בחום להכנס לזה כל חודשיים-שלושה, לרענן את הסמארטפון ולקבל סמארטפון מהיר יותר, עם נפח יותר גדול ועם הרבה פחות מידע שאתם צריכים. אה, וזה גם מסנן חלק מהעוקבים שלא נמצאים באפליקציות על הסמארטפון שלכם.

שיהיה לכם פסח שמח ונקי 🙂

תוכן עניינים

שתפו:
פוסטים נוספים באותו בנושא
פרסום משרה בפייסבוק

פרסום משרה בפייסבוק נהיה יותר פופולרי בקרב משתמשים ומעסיקים שמחפשים עובדים, ואפשר להשתמש בפלטפורמה הזאת בשביל למצוא את העובד הנכון עבורכם או את המשרה המתאימה לכם. הנה 5 כלים שפייסבוק מציע לנו בהם נוכל כדי להשיג את המטרה הזאת.

פרסום בפייסבוק לעורכי דין

הרשתות החברתיות הפכו בשנים האחרונות לפלטפורמה משמעותית לפרסום ושיווק של בעלי מקצוע. מדובר באתגר לא פשוט, ובעולם עורכי הדין נראה שמדובר באתגר כפול לאור ההצפה בשוק והסערות סביב המערכת המשפטית בכלל ולשכת עורכי הדין בפרט. אז איך עושים את זה נכון? כללים, רעיונות ודוגמאות – במאמר הבא.

קידום מסעדות בפייסבוק

בין אם אנחנו פותחים מסעדה, לבין אם יש לנו מסעדה כבר זמן רב ואנחנו רוצים לקוחות נוספים, שיווק דיגיטלי נכון שלה יוסיף לנו לקוחות רבים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשווק את המסעדה שלכם בפייסבוק.

בקשו שיחה חוזרת