חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

להוריד את הלידים מפייסבוק

להוריד לידים מפייסבוק
המדריך הזה הכרחי לכל בעל עסק שמנהל את המודעות שלו לבד. להוריד את הלידים מפייסבוק זה דבר קשוח, אבל כשמדובר בכמה מאות דולרים לשלם למערכת חיצונית (לפחות), אז אולי כדאי שתדחו את התשלום למועד אחר. להוריד את הלידים מפייסבוק דרך מנהל המודעות \ דרך הדף העסקי זה קצת יותר קשוח אבל חסכוני, ושתי הדרכים מוצגות כאן:

שאלו אותי את השאלה הזו בכל הוריאציות:

"איך להוציא את הלידים מפייסבוק?"

"איך לפנות אל הלידים בפייסבוק?"

"איך אני מוצא את הלידים בקמפיינים בפייסבוק?"

אז צילמתי את זה בשבילכם. הנה מדריך פייסבוק קצר, ההנאה מרובה

1. הדרך הקלה להוריד את הלידים מפייסבוק

כן, אני יודע שהם נראים אותו הדבר, אבל זה לא אותו סרטון.

2. הדרך 'הקשה' להוריד את הלידים מפייסבוק

אלו 2 הדרכים הפופולאריות ביותר. אם אתם מתעסקים בהורדת לידים על בסיס יומיומי, אולי כדאי ללמוד מערכת שמדגישה את זה, כגון Zapier או מערכות דומות אחרות. נסו לבדוק מה יותר מתאים לכם, כי להתחיל להוריד לידים ללקוחות \ שהם יורידו בעצמם יכול ליצור בעיות.

שיהיה בהצלחה, ואם תצטרכו לשאול משהו, כתבו בתגובות ונשוחח איתכם במהרה.

יש לכם רעיון למדריך הבא? מדריך שיעזור לכם לנהל את העבודה שלכם בפייסבוק? כתבו לנו בתגובות.

תוכן עניינים

שתפו:
פוסטים נוספים באותו בנושא
פרסום משרה בפייסבוק

פרסום משרה בפייסבוק נהיה יותר פופולרי בקרב משתמשים ומעסיקים שמחפשים עובדים, ואפשר להשתמש בפלטפורמה הזאת בשביל למצוא את העובד הנכון עבורכם או את המשרה המתאימה לכם. הנה 5 כלים שפייסבוק מציע לנו בהם נוכל כדי להשיג את המטרה הזאת.

פרסום בפייסבוק לעורכי דין

הרשתות החברתיות הפכו בשנים האחרונות לפלטפורמה משמעותית לפרסום ושיווק של בעלי מקצוע. מדובר באתגר לא פשוט, ובעולם עורכי הדין נראה שמדובר באתגר כפול לאור ההצפה בשוק והסערות סביב המערכת המשפטית בכלל ולשכת עורכי הדין בפרט. אז איך עושים את זה נכון? כללים, רעיונות ודוגמאות – במאמר הבא.

קידום מסעדות בפייסבוק

בין אם אנחנו פותחים מסעדה, לבין אם יש לנו מסעדה כבר זמן רב ואנחנו רוצים לקוחות נוספים, שיווק דיגיטלי נכון שלה יוסיף לנו לקוחות רבים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשווק את המסעדה שלכם בפייסבוק.

בקשו שיחה חוזרת