חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדריך מעשי לקידום דפים עסקיים

קידום דפים עסקיים בפייסבוק
החלטתי לבנות עבורכם מדריך מלא, ולחלוטין מושקע בהגזמה על קידום דפים עסקיים בפייסבוק. מה זה אומר? שלקחתי דפים של אחרים, ניתחתי אותם, ואתם מרוויחים את ההערות ומה שהם קיבלו ממני.

זהו מדריך שאתם לא תראו עוד כמוהו ברשת. אני לוקח דפים עסקיים בפייסבוק ונותן את כל הטיפים על מגש של כסף באינטרנט. אם משהו מכאן רלוונטי אליכם, הרווחתם בענק. לא רלוונטי? תוכלו לשוחח איתי בלחיצה כאן כדי לראות איך אוכל לעזור בקידום הדפים העסקיים שלכם.

החלק הראשון על קידום דפים עסקיים בפייסבוק:

אם נחתם ושתיתם קצת מים, ותפסתם אוויר לנשימה, הגיע זמן לחמם קצת פופקורן כדי שתהיו מוכנים נפשית ופיזית לסרטון הבא.

החלק השני על קידום דפים עסקיים בפייסבוק:

בסרטון הקודם דיברנו הרבה על עניין הקבוצות. זה משהו שאני מכניס לאחרונה לעניינים. הקבוצה הזו נפתחה לפני כשלושה חודשים, ואני עוקב אחריה כבר תקופה לא קטנה אחרי שחברה הזמינה אותי אליה. היא סיפרה לי שלאחר 40 יום הפסיקה להזמין חברים. אני ממליץ בחום לראות את קווי הפעולה של הקבוצה ולקחת אותה כדוגמה.

החלק השלישי על קידום דפים עסקיים בפייסבוק:

רוב הטיפים, אם לא כולם, תקפים גם להיום. אלה סדרת סרטונים ששודרו לפני כחצי שנה, אבל העקרונות השיווקים נשארו אותו הדבר. לתת דחיפה מבלי לעשות בלאגן בנכסים הדיגיטליים.

משהו לא היה ברור? כתבו באיזה סרטון ומתי בתגובות, וארחיב בעניין.

תוכן עניינים

שתפו:
פוסטים נוספים באותו בנושא
פרסום משרה בפייסבוק

פרסום משרה בפייסבוק נהיה יותר פופולרי בקרב משתמשים ומעסיקים שמחפשים עובדים, ואפשר להשתמש בפלטפורמה הזאת בשביל למצוא את העובד הנכון עבורכם או את המשרה המתאימה לכם. הנה 5 כלים שפייסבוק מציע לנו בהם נוכל כדי להשיג את המטרה הזאת.

פרסום בפייסבוק לעורכי דין

הרשתות החברתיות הפכו בשנים האחרונות לפלטפורמה משמעותית לפרסום ושיווק של בעלי מקצוע. מדובר באתגר לא פשוט, ובעולם עורכי הדין נראה שמדובר באתגר כפול לאור ההצפה בשוק והסערות סביב המערכת המשפטית בכלל ולשכת עורכי הדין בפרט. אז איך עושים את זה נכון? כללים, רעיונות ודוגמאות – במאמר הבא.

קידום מסעדות בפייסבוק

בין אם אנחנו פותחים מסעדה, לבין אם יש לנו מסעדה כבר זמן רב ואנחנו רוצים לקוחות נוספים, שיווק דיגיטלי נכון שלה יוסיף לנו לקוחות רבים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשווק את המסעדה שלכם בפייסבוק.

בקשו שיחה חוזרת