fbpx

גוגל לעסק שלי – לייצר ממנו לקוחות

גוגל לעסק שלי
גוגל לעסק שלי - השיטה המיוחדת שלי להרוויח ממנו פניות, לקוחות חדשים, עבודה ובסופו של כסף. לפרסם ביעילות, במיוחד כשמדובר בעסק חדש

קודם כל, מה זה גוגל לעסק שלי? גוגל לעסק שלי היא פלטפורמה של גוגל שמנחה אתכם לייצר חוות דעת ולהעלות פוסטים. זו המטרה של גוגל לייצר כמה שיותר מיקומים, כדי שיכירו את מי שעובד שם. גוגל מרוויח אנשים שמפרסמים באופן קבוע אצלו, ומי שיודע להשתמש במערכת שלהם מרוויח לקוחות משלמים. בד"כ מדובר בלקוחות שנמצאים בסביבה הגיאוגרפית, ככה שהם עוד יותר רלוונטיים. גוגל אפילו חושפים במערכות הלמידה שלהם שמעל ל-50% מהאנשים שמחפשים עסק ומגיעים לכרטיס העסק שלו, מגיעים אליו פיזית מיד לאחר מכן.
אז איך עושים את זה? 5 צעדים.

פותחים חשבון בגוגל מיי ביזנס

חשוב מאוד לעשות את זה נכון וכמו שצריך. לאחר שפותחים חשבון יותר קשה לשנות את השם. התיאום נעשה בתיאום עם גוגל, או עם נותן שירות מטעמם. אז אני ממליץ לבצע מחקר מילות מפתח דרך Google AdWords לפני שפותחים את כרטיס העסק. אם אתם טיפה מתקשים, אפשר להתייעץ איתי בדף כאן. מבינים מה מילת המפתח הכי מתאימה, האם השירות הוא מקומי או אזורי, ועוד ועוד.

מחכים להגעה של המכתב בדואר מגוגל לשיחת הטלפון מגוגל

ההמלצה הראשונה היא לנסות לתת את כתובת האינטרנט של הפייסבוק. גוגל מקבל את זה בד"כ באהבה אם יש לכם מעל ל-100 לייקים. עוד קריטריונים שהם חובה הם טלפון, כתובת שהולמת את מה שכתבתם הרגע ושאר פרטים מתואמים.

במידה ולא נותנים לכם לאמת בטלפון, מחכים בסבלנות. בדרך כלל 6 ספרות בדואר. הם חידשו לאחרונה והרבה פעמים מקיימים את התהליך דרך הטלפון, אבל לא בכל הפעמים. היו לי כבר כמה מקרים לאחרונה שהיו צריכים אימות. אז אני ממליץ לחכות בסבלנות למכתב. מיד אחרי שאתם מאשרים, הנכס עצמו יעלה. אני ממליץ לכם לתת חוות דעת ראשונה כדי שתוכלו…

לייצר לינק פשוט לחוות הדעת בשביל גוגל לעסק שלי

קשה יחסית להגיע לחלק של חוות הדעת בגוגל. זה דורש למצוא את המקום, ובמקרה הטוב למצוא שצריך לגלול עד למטה, בתנאי ששלחו לכם לינק. אז אני מציע משהו אחר, מוזמנים לתת מבט באתר של וויטספארק. אחרי שאימתתם את העסק וכתבתם חוות דעת ראשונה, אתם יכולים לייצר לכם לינק מקוצר לחוות הדעת בעסק. הייתי יכול למצוא את זה בעצמי, אבל למה להסתבך כשיש אתר שעושה את זה בשבילנו? הנה הכלי של החשדניסטים בעברית – מומלץ בחום ועובד.

מזמינים לקוחות קודמים שאתם יודעים שימליצו עליכם לדף גוגל לעסק שלי שלכם

נכון שבסעיף הקודם נתתי לכם את האפשרות לייצר לינק לחוות הדעת? אם כבר כתבתם חוות דעת ראשונה על העסק שלכם, אז יהיה הרבה יותר קל למערכת של וויטספארקהחשדניסטים למצוא אתכם. אני בד"כ מבקש מכמה לקוחות טכנולוגיים במיוחד להשאיר חוות דעת. לאחר מכן, גוגל לעסק שלי שלכם יתחיל לתפוס תאוצה ותוכלו לקשר עם מחולל הלינקים לינק לפשוטי העם.

עוקבים אחרי העבודה שעשיתם וממשיכים לתת כמה שיותר דחיפה

שימו לב! אם אתם מסעדה, מלון, או כל נותן שירות בתחום הפאן, אתם תקבלו יחסית הרבה חוות דעת שם. רוב חוות הדעת מתחלקות לאנשים שרוצים להגיד תודה ענקית וכאלה שרוצים להשמיץ כתוצאה מחווית שירות גרועה. תקפידו לענות לכולם לחוות הדעת, ובמקרה שהייתה טעות כלשהי, שימו לכם לכלל אצבע לשפר ולבדוק את המקום הזה. בישראל תופסים את זה כמקום "להתנקם", דווקא שם תוכלו לייצג את עצמכם כאחלה שגרירים.

אני ממליץ גם לבדוק את התוסף של אסף גלאון בתחום – שיכול לעזור ביג טיים לקידום שלכם.

רוצים שאעשה את זה בשבילכם? זה חלק מחבילת הקידום האורגני לאתרים שלי.

אם זה מעניין אתכם כשירות נפרד, שלחו לי הודעה כאן בווטסאפ ואחזור אליכם בהקדם.

חברת שיווק דיגיטלי – ראשי

תוכן עניינים

שתפו:
פוסטים נוספים באותו בנושא
פרסום משרה בפייסבוק

פרסום משרה בפייסבוק נהיה יותר פופולרי בקרב משתמשים ומעסיקים שמחפשים עובדים, ואפשר להשתמש בפלטפורמה הזאת בשביל למצוא את העובד הנכון עבורכם או את המשרה המתאימה לכם. הנה 5 כלים שפייסבוק מציע לנו בהם נוכל כדי להשיג את המטרה הזאת.

פרסום בפייסבוק לעורכי דין

הרשתות החברתיות הפכו בשנים האחרונות לפלטפורמה משמעותית לפרסום ושיווק של בעלי מקצוע. מדובר באתגר לא פשוט, ובעולם עורכי הדין נראה שמדובר באתגר כפול לאור ההצפה בשוק והסערות סביב המערכת המשפטית בכלל ולשכת עורכי הדין בפרט. אז איך עושים את זה נכון? כללים, רעיונות ודוגמאות – במאמר הבא.

קידום מסעדות בפייסבוק

בין אם אנחנו פותחים מסעדה, לבין אם יש לנו מסעדה כבר זמן רב ואנחנו רוצים לקוחות נוספים, שיווק דיגיטלי נכון שלה יוסיף לנו לקוחות רבים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשווק את המסעדה שלכם בפייסבוק.

בקשו שיחה חוזרת
Call Now Button