חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לשכת המאמנים בישראל מארחים אותי

לשכת המאמנים בישראל
לשכת המאמנים בישראל החליטו שהם מארחים אותי, ותודה לעומר כהן מאומגה 360 על הקישור אליהם. אז על מה שוחחנו?

שוחחנו על כמה שמאמנים בישראל יכולים להיות ייחודיים, שונים ועם פוטנציאל מכירות גבוה מהקולגות שלהם. כן, כי מאמנים לא אומרים "מתחרים" הם אומרים "קולגות". אדם שאתה סומך עליו שיטפל בלקוח שלך כשאתה עמוס, בחו"ל או כרגע לא יכול לקבל אותו.

לשכת המאמנים בישראל נתנו לי כמה שאלות להתמודד איתן ובסופו של דבר, קיבלו להן גם כמה תשובות מצויינות. הקפדתי להשאר מקצועי, מאורגן וכמובן עם המון טיפים. מוזמנים לראות גם את הסרטון השני:

לשכת המאמנים בישראל גם עזרו לי לתת כמה טיפים ללייבים:

 1. שימו לב, כמובן, שאתם מתכוננים מראש ומבינים על מה הולכים לשוחח איתכם. אם אתם לבד בלייב, ייצרו לעצמם תוכנית או 'מערך שיעור'. אתם לא חייבים לעקוב אחריה. כל תוכנית היא בסיס לשינוי. פעם שיניתי מבנה של הרצאה לחלוטין כי הבנתי מה הסטודנטים מחפשים.
2. בדקו מי קהל היעד שאתם הולכים לדבר אליו. במקרה הזה, לשכת המאמנים בישראל מרכזת בעיקר… מאמנים. כן. גם אני הייתי בהלם. במקרה הזה בדרך כלל מדובר באדם יחיד שמנהל את כל השיווק, הפיננסים, העבודה בפועל והאדמיניסטרציה אצלו. הקפידו לדבר בשפה שלו.
3. ייצרו ערך בשידור. אם אתם הולכים לשדר עוד בעתיד, זה יעזור לכם ביג טיים בשידור הבא. הרווחתם כבר את האנשים שיישארו ללייב הבא. זה כדור שלג לחלוטין.
4. דעו להודיע לפני! השידור. לפחות פעם אחת. ככה תצליחו להגדיל את קהל הצופים בשידור הנוכחי. אני ממליץ להכניס חלק מהתוכן לפני, או לתת טיזר מעניין כדי שהאנשים שאתם מכירים יצטרפו אליכם במהלך הרבע שעה, חצי שעה או שעתיים.
5. תכננו שאתם נמצאים בסביבת השידור לפחות חצי שעה לפני. לכל טעויות, באגים ותקלות. ויש כאלה בשפע.

יש לכם עוד טיפים ללייבים? כתבו בתגובות כדי שגם האחרים שקוראים יהנו מהם.

תוכן עניינים

שתפו:
פוסטים נוספים באותו בנושא
הביזנס מנג'ר שלך נחסם? אל תחכה

אחרי שכמה וכמה לקוחות שלי נתקעו בתקופת הקורונה בגלל ביזנס מנג'ר חסום, החלטתי שכדאי שאכתוב פוסט בזק בעניין – רק בשביל לפתור את השאלה הזו עבור אחרים

לצלם ולקדם – ללא חפירות מיותרות

לצלם עם הסמארטפון ולהתחיל לשווק – אחרי קורס בזק, תהיה לך סדרת סרטונים שמכניסים לקוחות! סרטוני הדרכה קצרים ויעילים – עד 5 דקות לסרטון ללמוד

בקשו שיחה חוזרת