בניית אתר לעסק

הגישה המוטעית שעסק קטן אינו צריך אתר, לעיתים מונעת מבעלי עסקים קטנים לבנות אתר לעסק שלהם. העובדה כי כיום כל צורך שעולה אצלנו מיד מתורגם לחיפוש בגוגל מתפספס אצלם, אילו ידעו ש 97% מהצרכנים מחפשים מוצרים ושירותים באינטרנט, ודאי היו מבינים את גודל טעותם. צריך להכין עוגה מקושטת ליום ההולדת של הילד בגן? חיפוש מהיר של עסקים קטנים וקרובים שעוסקים בנושא יעשה את העבודה. מחפשים שירות מהיר להדפסות? נחפש בית דפוס זמין וקרוב. למעשה, אנו עושים את הפעולה הזאת כמעט באופן אוטומטי ולכן אין שאלה שכל עסק – קטן, בינוני וגדול חייבים שירות בניית אתר לעסק 

נוכחות מקוונת משמעה עוד לקוחות וחשיפה מוגברת לעסק, בנוסף בניית אתר לעסק מאפשרת לבעלי עסקים קטנים כגדולים לבדל עצמם אל מול המתחרים שלהם ולהבליט את היתרונות שלהם. אם טרם השתכנעתם שכל העסקים זקוקים לאתר אינטרנט, קבלו 6 סיבות מובילות שישכנעו אתכם:

מה אומרים עלי לקוחות שקיבלו ממני שירות?

סיבה 1 לבניית אתר לעסק: מציאת לקוחות חדשים

בניית אתר לעסק מאפשר ללקוחות הפוטנציאלים שלכם להכיר בקיומכם ומקל עליהם למצוא את העסק שלכם. ככל שאתר העסק יהיה מועיל ויעניק חווית משתמש טובה יותר, כך גוגל יתגמל אתכם. זאת הסיבה שחשוב לדאוג לתוכן איכותי ומקצועי עבור המבקרים באתר, כך שחיפוש המוצר או השירות שאתם מציעים יופיע בתוצאות החיפוש הגבוהות ויוביל ללידים ומכירות.

סיבה 2: יצירת אמינות

אנחנו בחברת שיווק דיגיטלי סער ברעם תמיד מסבירים ללקוחות שלנו שאתר אינטרנט מגדיל את האמינות בפני הלקוחות שלהם. זה נכוון שישנה גם המדיה החברתית, אך שם אתם מוגבלים מבחינת עיצוב וטכנולוגיה ואילו בעזרת בניית אתר לעסק אתם מגדילים גם את הגמישות, השליטה והמיתוג שלכם, וזאת בנוסף לכוח שאתר אינטרנט מעניק לאמינות המותג.

68% מהעסקים עוזבים את חברת השיווק שלהם תוך חודש בגלל פער בתוצאות
לכן הם נמצאים בלופ אינסופי של החלפת חברת דיגיטל, ייאוש ותסכול.
רוצה להכיר את חברת הדיגיטל שזמן הלקוחות הממוצע שלה גבוה?

סיבה 3 לבניית אתר לעסק: יותר לקוחות מרוצים

אתר אינטרנט לעסק משפר את היכולת שלכם להגיע ללקוחות חדשים, אבל לא רק. זאת גם דרך נהדרת להמשיך לתקשר עם הלקוחות הקיימים שלכם, להזכיר להם שאתם קיימים וכל העת לעדכן אותם במידע עסקי חדש כדוגמת מוצרים ושירותים חדשים או מבצעים. בניית אתר לעסק מעניק לכם את האפשרות לשפר את התקשורת עם הלקוחות הקיימים שלכם ולהגביר את נאמנות הלקוחות למותג שלכם.

סיבה 4: הגדלת העסק שלכם

עסק קטן תמיד שואף להתרחב ולהתפתח ולהגיע ללקוחות חדשים, ואתר משלכם נותן לכם את ההזדמנות להגיע לכמות גדולה מאוד של אנשים. אתר הכולל חנות מסחר ואפשרות לרכישה אונליין יכול להפוך את העסק שלכם לעסק אוניברסלי מתפתח וגדל עם הזדמנויות עסקיות ולקוחות פוטנציאלים רבים אפילו מחוץ לארץ או מחוץ לאזורים בו אתם רגילים למכור ושווק את השירות שלכם.

רוצה לדעת כמה כל ליד/מכירה תעלה לך?
93% מקבלים תוצאות טובות יותר ממה שקיבלו!

סיבה 5 לבניית אתר לעסק: יתרון תחרותי

לקוחות אוהבים לאסוף מידע על מה שהם צורכים או משתמשים וללא אתר אתם מפספסים שוק מקוון רחב שמחפש את המידע הזה. בנוסף, אל מול מתחרים שיש להם אתר אתם עלולים להפסיד ולא משנה עד כמה המוצר שלכם איכותי, בייחוד אם הוא משווק ביעילות. קחו לכם את היתרון התחרותי אל מול המתחרים שלכם ואל תתפשרו רק על נוכחות במדיה החברתית. זה לא מספיק.

סיבה 6 לבניית אתר לעסק: מקום להשוויץ

אתר אינטרנט הוא המקום האידיאלי להציג בו המלצות ומילות חמות של הלקוחות הקיימים שלכם. מסתבר שלחוות דעת יש כוח משמעותי בביסוס הוכחות חברתיות עסקיות. כדאי להציג את ההמלצות האישיות ודברי השבח במקום בולט באתר, כך שלקוחות פוטנציאלים שאינם מכירים אתכם יקראו וירגישו שהגיעו למקום הנכון. ביקורות וחוות דעת חיוביות משפרות את אמינות המותג ויכולות לשכנע לקוחות מתלבטים בקבלת ההחלטה הנכונה עבורכם.

מעוניינים לשמוע עוד על בניית אתר לעסק
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

עכשיו אתם כבר מבינים שלא חשוב עד כמה העסק שלכם קטן, ייחודי או נישתי – כולם חייבים אתר אינטרנט. זה הזמן לבחור שם דומיין לאתר שלכם ושימו לב שהוא ברור, ייחודי, בלתי נשכח ומתאר היטב את המותג שלכם. פנו אלינו כדי שיחד נגרום לעסק הקטן שלכם לבלוט ולהצליח כמו שמגיע לו, בניית אתר לעסק זאת העבודה שלנו בסער ברעם.