מומחה פייסבוק

קורסים בפייסבוק 

כל הקורסים בפייסבוק כוללים מספר פלטפורמות מרכזיות לקידום, כשלכל אחת בניתי קורס ייעודי:

קורס קידום דף עסקי בפייסבוק

הקורס הזה הוא קורס הדגל שלי. רץ כבר מספר דו-ספרתי של מפגשים והופך את השאלות כמו "איך מתייחסים לדף עסקי" לשטויות קלות. מה עושים בדיוק כדי שהדף יתקדם? מתי לפרסם? מהי הדרך הכי נכונה? אני מסביר בנוחות, בפוקוס ובנועם על כל הדרכים לקדם דף עסקי מבלי להפוך את זה לטירוף. בחלק העליון של הדף יש הדגמה להעברת הדרכות איתי. תציצו ותסתכלו.

אם קורס קידום דף עסקי בפייסבוק מעניין אותך, לחץ כאן לעבור לעוד פרטים עליו >>

קורס פרסום בקבוצות בפייסבוק

אחרי תקופה שבה התלבטתי האם להוציא את הקורס הזה לאוויר, גיליתי שפייסבוק עוזרים לי. הם מורידים את החשיפה בדפים העסקיים בצורה ניכרת, והמרוויחים הם אלה שיש להם קבוצות פעילות בפייסבוק. אז איך מפרסמים שם? איך מגיעים לקהל הייעד? האם כל קבוצה היא איכותית? לכל ההתלבטויות והשאלות נמצא הבנות והישגים.

אם קורס קידום פרסום בקבוצות מעניין אותך, לחץ כאן לעבור לעוד פרטים עליו >>

קורס קידום ממומן בפייסבוק

ב-5 שעות של קורס אני מלמד איך בונים מודעות. לפלח קהלים ברמת אומנות ולכתוב מודעות מניעות לפעולה. העניין הוא שצריך להיות למשתתפים רקע טכני ולא כל אחד מתאים. אני שולח מבחן רמה למילוי כדי לוודא את ההתאמה שלך, ומיד אחרי הקורס קובעים פגישה כדי לחזק את הברגים שהשתחררו. זה מבטיח תוצאות מוכחות מכמה קורסים שהעברתי.

אם קורס קידום ממומן בפייסבוק מעניין אותך, לחץ כאן לעוד פרטים >>

רק צריך למלא 4 עמודות כדי שנשוחח. מחכה להודעה ממך


המלצות חמות על קורסים בפייסבוק בהנחייתי

Call Now Button
קמפיינים ממומנים בפייסבוק טיל

אני רוצה לעזור לך לעקוב אחרי הלקוחות שלך

רק להוריד אקסל, ובכל פעם שבנאדם מספיק רציני כדי להתקשר ולדבר איתך, להכניס אותו לתודעה. זה מה שמבדיל אנשים ש"לא נעים להם" לאנשים שיכולים ליצור לעצמם לקוחות חדשים.

אז אני ממליץ לך לכתוב את המייל שלך, והאקסל יגיע אליך בהקדם. זה מבדיל בין פספוס לכסף. בהצלחה.

לקבלת התסריט

אפשר היום לצלם סרטון מכל סמארטפון. איך יודעים שהתסריט באמת יניע לפעולה ויגרום לאנשים להשאיר פרטים? אם אין לך מושג, אני כתבתי תסריט (+דוגמאות) במיוחד בשבילך. רוצה לנסות? רק צריך להשאיר לי את המייל שלך:

Open chat
1
היי!
שלחו לי הודעה זריזה, אני זמין תמיד!
Powered by
דילוג לתוכן