חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קורס שיווק בפייסבוק

יש הרבה מאוד קורסים שעוזרים לכם ללמוד את עולם הדיגיטל בצורה יותר טובה. הנה ההמלצות שלי של קורס שיווק בפייסבוק שיתנו לכם דחיפה גדולה בחותמת הדיגיטלית של העסק שלכם.

קורס שיווק בפייסבוק – הצורה הכי טובה בה תוכלו ללמוד איך לשווק כל עסק!

אנחנו ניגע כאן בכמה מרכיבים על קורס שיווק בפייסבוק שיתנו לכם תמונה כללית לגבי למידה על מדיה דיגיטלית. מצויינים כאן הקורסים שהתשתתפתי בהם בתור תלמיד, קורס שאני מרצה בו, מה מרכיב קורס איכותי וכמה טיפים לגבי קורס איכותי בדיגיטל.

מה אומרים עלי לקוחות שקיבלו ממני שירות?

קורסים שהשתתפתי בהם ושאני מעביר

קורס של הבצפר של ניהול מדיה חברתית

הקורס נתן תמונת מצב בסיסית על מה שקורה במדיה חברתית והתחרות התמונה בה. האמת שלפעמים מגיעים לקורסים האלה עם ידע מסוים בשיווק, אבל הקורס הזה סידר את הידע הזה בצורה נכונה. הוא נתן תשתית טובה של ניהול, קונספט של פרסום בדיגיטל ואני ממליץ עליו מאוד.

הכשרת מקצועני שיווק דיגיטלי ברופין

קורס שמעובר במכללה האקדמית רופין ברמה מאוד גבוהה. אני מרצה בו ביחד עם יאיר קורן, משה יהונתני וקארין אפלבוים. אני עברתי את הקורס הזה בעצמי לפני כמה שנים, והקורס הזה סידר את הידע המעשי בצורה מקצועית מא' ועד ת'. הקורס מורכב מ-9 חודשים של לימודים בפלטפורמות שונות; זה עוזר לכם להבין יותר טוב איך דברים עובדים אם נוספות לכם פלטפורמות חדשות.

אני ממליץ לכל בעל עסק לעשות אותו ואנחנו כמרצים תמיד מניעים לפעולה את התלמידים שלנו ליישם אותו בצורה הטובה ביותר. השילוב בין הידע התיאורטי למעשי גורם לתלמידים שלנו להתברג בסוכנות פרסום או שהם מיישמים בקלות את החומר שאנחנו מלמדים באופן שוטף. זה קורס מעשיר מאוד ואם אתם רוצים להבין איך החותמת הדיגיטלית של עסקים עולה משמעותית כדאי מאוד לעבור אותו.

הקורס הוא מאוד פרקטי ולא דורש ממכם יותר מידי זמן. קורסים אחרים יכולים להיות שלושה או ארבעה ימים בשבוע, הקורס הזה מתקיים ביום אחד בשבוע בו מכסים בצורה מקיפה ופרקטית כל נושא ותת נושא בשיווק בדיגיטל בצורה מסודרת עבורכם. כל מה שצריך זה מחברת ועט (יש מחשבים במקום)

קורסים אחרים של שיווק דיגיטלי בפייסבוק

קורס מנהל שיווק דיגיטלי של HackerU וגרילה

אני לא עברתי את הקורסים האלה באופן אישי, אבל שמעתי המלצות מאוד חמות מתלמידים שעברו אותם ומרצים שמעבירים אותם. בגרילה לא ממש רואים את הסילבוס בצורה טובה (למרות שהקורס בפועל טוב), אבל ב-HackerU יש פירוט של מה אתם עומדים ללמוד וגם מדריכים שעוזרים לכם להבין איך לעשות מדיה חברתית בצורה טובה ונכונה.

68% מהעסקים עוזבים את חברת השיווק שלהם תוך חודש בגלל פער בתוצאות
לכן הם נמצאים בלופ אינסופי של החלפת חברת דיגיטל, ייאוש ותסכול.
רוצה להכיר את חברת הדיגיטל שזמן הלקוחות הממוצע שלה גבוה?

יש דרכים בלתי פורמאליות לקבל את הידע בשיווק דיגיטלי

אם קורס של שיווק בדיגיטל הוא יותר מידי עבורכם, מבחינת כסף, מאמץ או כל סוגייה אחרת, אפשר לקבל את הידע בצורות שונות, חלקן מומלצות יותר וחלק הרבה פחות.

לקרוא מדריכים של שיווק דיגיטלי בפייסבוק

בבלוגים שלי ובהרבה אתרים רבים אחרים ניתן לקבל ידע נרחב על שיווק דיגיטלי שנכתב בצורה מסודרת עבורכם. חלק מהמאמרים האלה יתנו לכם טעימה לשיווק מקצועי בדיגיטל ורובם יתנו לכם ידע פרקטי של ממש בכל חלק בהם. כל שורה מורכבת מטיפ שימושי לידע הדיגיטלי שלכם בפלטפורמות השונות באינטרנט.

לראות סרטונים ביוטיוב על שיווק דיגיטלי

יש אין ספור סרטונים ביוטיוב המראים לכם איך לעשות שיווק דיגיטלי ממש צעד אחרי צעד. נכון שהרבה מאוד מהם מדוברים במבטא שקשה לנו להבין, אבל ניתן ללמוד הרבה מאוד מהם. אני בחרתי לעשות את שני הדברים ולשלב ביניהם – לכתוב מדריכים המשלבים סרטונים העוזרים לקבלת מידע בצורה יותר יעילה לגולש.

ניסוי ותהייה

אני מאוד לא ממליץ על השיטה הזאת. אני רואה מנהלי עסקים שעובדים בשיטה הזאת, מפסידים כסף ולא מגיעים לקהל הנכון. תעשו לעצמכם טובה – תפנו לאדם מומחה או תלמדו את הנושא לעומק ותהיו מומחים בעצמכם. ללחוץ על מקשים זה מאוד קל, לבזבז כסף על תוצאות לא טובות זה מאוד קשה. סבלנות וידע תמיד גוברים על דחיפות וגאוותנות.

רוצה לדעת כמה כל ליד/מכירה תעלה לך?
93% מהעסקים יכולים לקבל תוצאה טובה יותר ממה שקורה כרגע!

שיעורים פרטיים וסדנאות

הדרך בה לומדים הכי הרבה במעט זמן. יחס אישי של משווק דיגיטלי בו הוא ייתן לכם את הידע על כל הכלים בהם הוא יודע להשתמש עדיף פי כמה מכל קורס שאי פעם תעברו. יש אנשים שלימדתי אותם שיווק דיגיטלי באופן פרטני והם לקחו את הכישורים האלה, מצאו את הייחוד שלהם בעולם הזה והצליחו ליישם עקרונות נכונים של שיווק דיגיטלי לא רק בישראל.

כמה טיפים נוספים על קורסים בדיגיטל

קורס שיווק בפייסבוק צריך לכלול כמה דברים מאוד בסיסיים ברמת המתודיקה ההוראתית שלו. למרות שאלה קורסים למבוגרים ואנשים סבלניים יחסית, כדאי מאוד להעביר את העקרונות שלו בצורה נכונה ויעילה לתלמידים. תתפלאו; יכולים להיות לכם מרצים משעממים לא משנה באיזה גיל אתם שמעבירים את החומר בצורה שבה לא תצליחו להקשיב. לכן, כדאי מאוד שהקורס יכלול בתוכו כמה מאפיינים מרכזיים, הקשורים לעולם ההוראה ולעולם הדיגיטל.

תיאוריה לפני פרקטיקה

במהלך כל קורס צריכים לדבר איתכם גם על מושגים חשובים מאוד בשיווק בכלל. אנחנו צריכים להבין מה בדיוק מושך את העין של הלקוחות העתידיים של העסק אותו אתם רוצים לשווק ואיך להעביר את זה בצורה היעילה ביותר.

יש סוגים שונים מאוד של למידה

חלק מהאנשים מעדיפים לקרוא, חלק צריכים עזרים ויזואליים, חלק צריכים לעבוד בשביל להבין מה לעשות ולהרבה יש אזור שמיעתי מאוד חזק ולכן צריכים לשמוע. כשאתם לומדים שיווק דיגיטלי בפרט ודברים אחרים בחיים שלכם בכלל, נסו להבין איזה סוג לומדים אתם ומה רלוונטי אליכם. יותר מזה, כשאתם מגיעים לקורסים, בעיקר קורסים של שיווק דיגיטלי, נסו למצוא מקום בו מעוררים את כל סוגי הלמידה.

מעוניינים לשמוע עוד על קורס שיווק בפייסבוק
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

ידע מתיישן מהר מאוד, בעיקר בשיווק בדיגיטל

ברגע שלמדתם משהו חדש בתחום תמשיכו לעקוב אחריו. עדכונים לאלגוריתמים של שיווק דיגיטלי מתעדכנים, הפלטפורמות הרלוונטיות משתנות, חווית המשתמש משתפרת (או לפעמים הופכת להיות גרועה יותר). בכל מה שנוגע לידע תפעולי ותאורתי בתחום הזה, צריך להיות עם היד על הדופק.

שלושת המרכבים האלה (להישאר מעודכן, ידע תפעולי, ידע תיאורטי) ביחד עם ראש פתוח ללמידה, ייתנו לכם את האופציה ללמוד נושאים חדשים במדיה הדיגיטלית בצורה יעילה יותר. המרצים שיתנו לכם את הדברים הללו ילמדו אתכם בצורה הכי טובה את אחד המקצועות המתפתחים ביותר בעולם.

אם אתם רוצים לשמוע עוד על קורס שיווק בפייסבוק, או קורסים ארוכים של שיווק בדיגיטל, אפשר ליצור איתי קשר.