fbpx

הביזנס מנג'ר שלך נחסם? אל תחכה

ביזנס מנג'ר בפייסבוק
אחרי שכמה וכמה לקוחות שלי נתקעו בתקופת הקורונה בגלל ביזנס מנג'ר חסום, החלטתי שכדאי שאכתוב פוסט בזק בעניין - רק בשביל לפתור את השאלה הזו עבור אחרים

מה קרה בדיוק?

אחרי שהגיעו אליי עשרות ביזנס מנג'רים מושבתים ושלחתי על כולם ערעור, אני חושב שכדאי לכתוב את המאמר הזה – למקרה שגם לך זה קרה וחיפשת תשובות באינטרנט. מהרגע שביזנס מנג'ר עובר חסימה, כדאי לפנות ישירות אל צוות התמיכה של פייסבוק. לא פנית ישירות לצוות התמיכה של פייסבוק? סביר להניח שתקבל התראה בה יאופשר לך לערער על ביזנס מנג'ר.

מתי מטפלים בהתראות האלה?

פייסבוק, כמו כל חברה, החליטה שהיא לוקחת את הקורונה לידיים בשיא הרצינות ועושה קיצוצים נרחבים (איפה שהיה מה לקצץ). מה קרה? הצוות, שכרגע צריך להיות בעומס מטורף של פניות לביזנס מנג'ר, לא בטוח שקיים. וגם אם הוא קיים – הוא לא ציפה לקבל כל כך הרבה טעויות של הגדרת האלגוריתם של הרובוט שבודק את החשבונות העסקיים בפייסבוק.

בקיצור ולעניין, מה שקרה זה שהסיפור נפל "בין הכיסאות". סביר להניח שנתקעת עם פרסומים קודמים, למידה קודמת ובינה מלאכותית שעבדה פיקס ועכשיו הקמפיין שלך נמצאים בחשבון מושבת שאין לך מושג מתי הוא יחזור לפעילות, אם בכלל.

זה התחיל וקרה לי עם כמה חשבונות ממש בתחילת העלאת החסמים. הבינה המלאכותית של פייסבוק כבר למדה (כמעט לחלוטין) את עניין המסיכות, הצליחה להכנס חזק במפרי זכויות יוצרים, ועכשיו המפרסמים.

מה עושים?

כמו תמיד במדריכים שלי, הגענו לפרקטיקה. אם הביזנס מנג'ר שלך הושבת ואתה בעל עסק \ בעל חשבון יחיד, סביר להניח שתוכל לפתוח ביזנס מנג'ר חדש אם תכנס לפייסבוק ביזנס מלינק חיצוני – business.facebook.com/create

מה שיקרה הוא שפייסבוק יאפשר לך לפתוח ביזנס חדש. לפני שתהיה נחפז לשתף את כל הנכסים שלך מהביזנס הקודם, דאג שהכל יהיה מוסדר כדת וכדין. פתח ג'ימייל חדש לביזנס הזה, כתובת שונה, אפילו שם שונה.

אם אתה מפרסם (כמוני), סביר להניח שאתה נמצא ביותר בעיה, כי מכסת הביזנס מנג'רים שלך מוגבלת ולא תוכל לעזור לכל לקוח שלך, לא משנה כמה אתה רב תושייה. פתח חשבון פרטי עם תמונות פנים רבות ותן לו לצבור ותק במערכת. אחרי שצבר ותק, תוכל לפתוח ביזנסים חדשים עבור לקוחות.

עוד אופציה למפרסמים (לא מומלצת) היא לפתוח חשבון מודעות אצלך בביזנס מנג'ר שישמש את הלקוח עם כרטיס האשראי שלו. זה מפתה ונוח לשלוט על הלקוח, אבל יהיה לך קשה יותר לנהל את זה בעתיד ולסגור את הדברים האלה יפה ובלי איחור\פיגור בתשלומים.

גם אם אתה מפרסם וגם אם אתה בעל עסק, כדאי לבצע כמה פעולות פשוטות.

עוד לפני ששמים את הנכסים, שים כרטיס אשראי במחלקת התשלומים של פייסבוק, שים תמונה לעסק ונסה למלא כמה שיותר פרטים ולאמת אותו. המערכת עדיין תתן לך להשתמש בו, גם אם לא תצליח לאמת אותו, אבל עדיין כדאי להתחיל את התהליך – כדי שפייסבוק לא יחשוב בטעות שאתה רובוט.

לסיכום

מהרגע שנחסם הביזנס מנג'ר כדאי לעבוד מהר. לשלוח בקשה לערעור, להתחיל לבנות ביזנס מנג'ר חדש, לאמת אותו ולשים בו כמה שיותר פרטים ולנסות לגייס מחדש את הנכסים העסקיים שנמצאים בביזנס הקודם, סביר להניח שייתנו לך את הגישה אליהם, אבל לא את הגישה לחשבונות עצמם.

אנו מבצעים עזרה ושחזור של חשבונות ביזנס מנג'ר, כולל החזרה של הפעילות למלואה. התמיכה, הליווי והייעוץ בתשלום.

בהצלחה!

תוכן עניינים

שתפו:
פוסטים נוספים באותו בנושא
לצלם ולקדם – ללא חפירות מיותרות

לצלם עם הסמארטפון ולהתחיל לשווק – אחרי קורס בזק, תהיה לך סדרת סרטונים שמכניסים לקוחות! סרטוני הדרכה קצרים ויעילים – עד 5 דקות לסרטון ללמוד

איך לרכז את הפניות באינטרנט – שיטה פשוטה ויעילה

כדאי לעשות סיכום שיווקי ביחד של כל המערכות שיש לכם כדי שתהיה לכם אינדיקציה יותר טובה של הלקוחות שלכם. קודם כל נתחיל עם טיפ מאוד בסיסי בשביל שיהיה לכם קל יותר, ולהימנע מסיבוכים בהמשך. בואו נלמד איך לרכז את הפניות באינטרנט באמצעות טיפ אחד בסיסי שיוביל אותנו לכל אורך המדריך.

לצלם ולקדם – ללא חפירות מיותרות

לצלם עם הסמארטפון ולהתחיל לשווק – אחרי קורס בזק, תהיה לך סדרת סרטונים שמכניסים לקוחות! סרטוני הדרכה קצרים ויעילים – עד 5 דקות לסרטון ללמוד

בקשו שיחה חוזרת
Call Now Button