fbpx

משרד פרסום מוביל

משרד פרסום מוביל | סער ברעם

אם הגעתם לכאן סימן שאתם מחפשים משרד פרסום מוביל.
ייתכן שיש לכם מוצר חדש שאתם רוצים לחשוף בפני כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, אולי אתם רוצים לעשות מיתוג מחדש לעסק או לערוך סבב גיוס כספים לפיתוח חדשני ופורץ דרך.
כך או כך, אתם צריכים חברת פרסום מובילה שתבין אתכם, תלווה אתכם יד ביד ותקח אתכם בדיוק למקום אליו אתם שואפים להגיע.

אתם צריכים משרד פרסום מוביל אבל אתם גם מבינים שמשרד הפרסום הוא מעין שלוחה של העסק או החברה שלכם.
ככזה הוא אחראי במידה רבה על ההצלחה שלכם, ובחירה לא נכונה של חברת פרסום עלולה, בנסיבות מסוימות, לגרום לכם נזק.
בינינו, אני יודע שזה ממש לא פשוט לאתר משרד פרסום מוביל מבין שפע משרדי הפרסום שיש כיום. זה אתגר של ממש בימינו כי המבחר עצום וזה בהחלט עשוי לבלבל.
אך אל דאגה, בדיוק בשביל זה אני כאן. בשורות הבאות אשתף אתכם בכמה טיפים יעילים במיוחד שיעזרו לכם למצוא בקלות רבה יותר משרד פרסום מוביל. אם תעקבו אחר הטיפים האלו תוכלו לקצר תהליכים, לצמצם אפשרויות ולהגדיל את הסיכויים למצוא משרד פרסום מוביל במהירות מבלי לוותר על איכות.

משרד פרסום מוביל

מדריך למציאת משרד פרסום מוביל שייקח אתכם רחוק

לפני שנתחיל עם הטיפים יש כמה שאלות שכל בעל עסק המחפש משרד פרסום מוביל צריך לשאול את עצמו, עוד לפני החיפוש עצמו:
מה הם הצרכים השיווקיים שלך? מה המטרות שלך? באילו ערוצי פרסום אתה מעוניין לפרסם? מה תקציב הפרסום שלך?
אם תקציב הפרסום הוא מצומצם אז ייתכן ומשרד פרסום קטן יתאים יותר. אולי ניתן להסתפק בחברת קידום אתרים או חברה שמתמחה בפרסום בפייסבוק. אך אם יש תקציב גדול יותר אז משרד פרסום דיגיטלי גדול המספק מעטפת של שירותי שיווק ופרסום יתאים יותר.

טיפ #1: בדקו את תחומי ההתמחות של משרד הפרסום

אחרי שהגדרתם לעצמכם את המטרות שלכם, קבעתם את מסגרת התקציב – אתם יודעים באופן ברור יותר מה הכיוון הכללי.
לכן, כאשר אתם מחפשים משרד פרסום מוביל חשוב לבחון מהם תחומי ההתמחות של משרדי הפרסום השונים.
יש משרדי פרסום המתמחים בפרסום דיגיטלי, יש משרדי פרסום המשלבים בין פרסום במדיות המסורתיות לבין פרסום בדיגיטל, יש משרדי פרסום שמתמחים אך ורק בנישה מסוימת, למשל רק פרסום ברשתות החברתיות או רק קידום ממומן בגוגל, יש משרדי פרסום שמציעים גם שירותי עיצוב גרפי וקופירייטינג, ויש משרדים פרסום שאינם מציעים שירותים אלו.
חשוב למצוא משרד פרסום שיכול לספק לכם את כלל השירותים להם אתם זקוקים.
טיפ לדרך: חשוב למצוא משרד פרסום שעונה לכל הצרכים השיווקיים שלכם ויכול לספק מכלול שירותים תחת קורת גג אחת, אחרת תדרשו לשלם עוד כסף ולרדוף אחרי בעלי מקצוע נוספים, כל הזמן.

אפליקציות רשתות חברתיות

טיפ #2: אל תתביישו, שאלו לאילו תוצאות מצפה משרד הפרסום

אנחנו חיים בעידן של שוק חופשי שבו מתגמלים לפי תוצאות וביצועים ולא על פי קביעות, ותק וכוונות טובות.
על כן, חשוב מאוד לשאול, מבלי לחשוש, לאילו תוצאות משרד הפרסום מתחייב.
זה יאפשר לכם למדוד בשלב מאוחר יותר את הביצועים וההישגים ולהבין האם אנחנו מקבלים החזר ראוי להשקעה שלכם. כאשר מדובר בפרסום בערוצי שיווק דיגיטליים מאוד קל למדוד ביצועים ותוצאות – יש מערכות סטטיסטיות שניתן לקבל מהן מידע רב ונתונים, אבל גם אם אין מערכות ניתן להגדיר ולמדוד ביצועים אפשר למדוד כמות פניות של לקוחות חדשים, אפשר למדוד הכנסות, אפשר למדוד כמות לייקים ושיתופים, ניתן למדוד שיעור פתיחת ניוזלטרים ועוד.
בקשו לקבל לפחות הערכה לתוצאות המצופות בכתב וכן מה קורה במקרה שהתוצאות אינן מושגות על ידי משרד הפרסום – סיום חוזה, הקטנת התשלום החודשי וכו'.

גרף נתוני אתר

טיפ לדרך: אם כבר נגענו בסיום חוזה, חשוב מאוד לעבור על החוזים שמציעים משרדי הפרסום ולהבין איך משתחררים מהם במידה והתוצאות אינן משביעות רצון או במקרה של בעיות אחרות, למשל בעיות של תזרים כסף המחייבות סיום חוזה לאלתר.

טיפ #3: התעניינו בערכים המנחים את משרד הפרסום

אתם הולכים לעבוד באופן צמוד עם משרד פרסום מוביל, האינטראקציה עם עובדי המשרד הולכת להיות תדירה ותכופה ואיכות התקשורת ביניכם היא חשובה מאוד.
לכן, אני ממליץ לבדוק היטב את ערכי משרד הפרסום ולהבין מה מוביל ומנחה אותם במהלך עבודתם. בדקו את ה"אודות" של משרד הפרסום, שאלו באופן אישי את הצוות מה ה"אני מאמין" שלהם, בדקו באילו שיטות עבודה הם נוקטים, האם הם תורמים לקהילה, האם הם מספקים שירותים לחברות מפוקפקות והכי חשוב – וודאו שהערכים שלהם עולים בקנה אחד עם שלכם.

טיפ לדרך: מדוע אני מתעקש על ערכים? כי למשל כאשר מדובר בקידום אתרים בגוגל, יש שיטות לגיטימיות להתקדם במעלה תוצאות החיפוש ולהגיע לעמוד הראשון ויש שיטות שאינן לגיטימיות לקידום אתרי אינטרנט.
השיטות שאינן חוקיות יכולות אולי להביא לתוצאות בחודשיים שלושה הראשונים, אבל לאחר שהאלגוריתם של גוגל יבחין שהקידום של אתר האינטרנט מתבצע בשיטות פסולות הוא יכול "להעניש" את האתר ופשוט "להעיף" אותו מתוצאות החיפוש למשך תקופה ממושכת, כך שהאתר לא יוצג בגוגל בכלל במשך חודשים ארוכים, וחבל.

טיפ #4: משרד פרסום מוביל עם רקורד מרשים

התמחות זה חשוב, ערכים וחזון חשובים גם הם אבל אל תוותרו על בדיקת הרקורד של החברה.
בקשו לראות סיפורי הצלחה של החברה, המלצות של לקוחות והוכחות לביצועים. אם אתם מעוניינים לבנות אתר, בקשו לראות פורטפוליו של אתרים שמשרד הפרסום כבר בנה, אם אתם מחפשים שירותי קידום אתרים, בקשו לראות מיקומים של לקוחות המשרד בגוגל, אם אתם מעוניינים בפרסום בפייסבוק בקשו לראות עמודי פייסבוק של לקוחות המשרד וסטטיסטיקות של מעורבויות, לייקים, שיתופים, לידים והמרות.
טיפ לדרך: השוו בין ההצלחות המוצגות לכם במשרדי הפרסום השונים שאתם בוחנים וודאו שאתם בוחרים במשרד פרסום מוביל ש"נותן עבודה". אחרי הכל אתם הולכים להשקיע כסף וחשוב שתשקיעו אותו נכון ולא תבזבזו גם זמן וגם כסף על משרד פרסום שלא יביא לכם את התוצאות המיוחלות.

המלצות לקוחות | סער ברעם

טיפ #5: שימו לב לחיבור עם צוות המשרד וטיב השירות

משרד פרסום יכול להיות מעולה ומקצועי אבל אם אין לכם חיבור אנושי טוב עם אנשי הצוות ועם ההנהלה, זה יכול להיות לתסכל. כבר ציינתי בתחילת הכתבה שמשרד פרסום הוא שלוחה של בית העסק, הוא המייצג של בית העסק ואם אין כימיה ותקשורת פתוחה – זה עלול לחבל במאמצי השיווק והפרסום.

ראוי גם לבחון היטב את איכות השירות שמספק משרד הפרסום. האם משרד הפרסום מחויב לעדכן אתכם בכל עניין, להתייעץ איתכם, לקבל את אישורכם לכל מהלך, אילו שירותי תמיכה מעניק משרד הפרסום, באילו שעות המשרד פתוח ומספק שירות, איך תתקיים ההתקשרות ביניכם – רק במיילים, רק בוואטסאפ, טלפונית, פגישות פנים אל פנים. באיזו תדירות תעודכנו, על ידי מי תעודכנו ובאילו נושאים.
טיפ לדרך: במקרה הזה אין כאן תשובה אחת נכונה, יש בעלי עסקים שרוצים להתעדכן בכל דבר ועניין ויש בעלי חברות שרוצים שקט תעשייתי ולקבל עדכונים רק בנושאים מסוימים. אתם צריכים למצוא, אם כן, משרד פרסום מוביל שמתאים להעדפות ולצרכים הייחודיים שלכם.
בהצלחה!
לכל שאלה, כמו תמיד אני כאן עבורכם.

מאמרים ומדריכים נוספים אצלי באתר:

לשיחה טלפונית איתנו
שתפו:

תוכן עניינים

פוסטים נוספים באותו בנושא
מנהל סושיאל

מהו מנהל סושיאל, מה הוא עושה ביום-יום? אז בניתי את המשרה של מנהל סושיאל עבורך, ומה אנחנו נותנים בסוכנות – כדי לאפשר לעצמך להבין מה

איש שיווק

האם איש שיווק הוא המענה לכל הצרות בעסק? ובכן, לא. אבל יש דברים שאנשי שיווק יודעים לעשות, וזה: לבנות תהליכים שיווקיים, להחליט מה הצרכן הולך

ניהול סושיאל

אחד המקצועות המתפתחים בעשור השני של המאה ה-22, ואחד המוכרים בעשור השלישי של המאה ה-22, הוא מנהל סושיאל. אז מה זה מנהל סושיאל, ואיך מצליחים

אסטרטגיה שיווקית

איך מייצרים אסטרטגיה שיווקית שמצליחה? מעבר לתבנית הנכונה, אין נוסחה מוצלחת לתחום מסוים. כמו שאשאל אתכם – איך מתמחרים מוצר? התבנית ידועה, אבל יש הרבה

Call Now Button