fbpx

פרילנסר שיווק בפייסבוק

פרילנסר שיווק בפייסבוק | סער ברעם

אם אתם בעלים של עסק או מנהלים עסק משלכם, אחת השאלות המרכזיות שאתם ודאי שואלים את עצמכם היא – איך הכי נכון לפרסם בדיגיטל?
נכון להיום, כמעט כל אדם שרוצה להתמקצע בעבודה נכונה בפייסבוק, גוגל או יוטיוב יכול לצפות באחד ממיליון מדריכים הקיימים ברשת, בכתב או בוידאו, זאת חוץ מהמדריכים של יוטיוב וגוגל בעצמם. אז בשביל מה בכלל צריך פרילנסר שיווק בפייסבוק, כשיש מסביב כל כך הרבה מדריכים?

פרילנסר

פרילנסר שיווק בפייסבוק – הנכס הדיגיטלי הכי חשוב עבורכם

כשאנשים שואלים אותי על חשיבות פרילנסר שיווק בפייסבוק, אני אוהב להשתמש בדוגמה הטובה ביותר, שזה למעשה אני בעצמי.
כשמגיע אליי לקוח חדש, אני נוהג לבצע מחקר קצר על העסק ולהסביר – העסק שלך עושה א' וב', אתה מספק מוצרים כאלו וכאלו.
לדעתי העסק מתאים לשיווק בפייסבוק ולא בגוגל/בגוגל ולא בפייסבוק/מתאים לשיווק ביוטיוב וכן הלאה, אני מספק ייעוץ אישי מניסיוני, כך שכל בעל עסק יכול לדעת בוודאות באיזה אפיק משתלם עבורו להשקיע.
לצורך הדוגמא, הרבה פעמים הגיעו אליי לקוחות שכלל לא התאימו לשיווק בפייסבוק, למשל אינסטלטורים, או טכנאי מזגנים. במקרה כזה, אפנה אותם לאפיקים אחרים, כשהכי חשוב עבורי הוא להיות שקוף עם הלקוח ולומר לו מה הכי מתאים עבורו.

החוזקה השניה, שמייחדת את השירות האישי שלי כפרילנסר שיווק בפייסבוק, הוא האצבע על הדופק. פרילנסר שיווק בפייסבוק יאמר לכם האם יש בעיה לפרסם בזמנים או במועדים מסוימים, מתי כדאי לשנות את הטקסט או את הקהל, ולמה הקמפיין שלכם הפסיק לעבוד בנקודת זמן מסוימת.
אני באופן אישי כמעט כל יום נכנס לקמפיינים של הלקוחות שלי, מוודא שהם עובדים, ומשרטט עבורם קווים מנחים כדי שימשיכו לעבוד היטב ולהביא עבורם את הלידים הטובים ביותר.

כמה סיפורי הצלחה מלקוחות מרוצים

עמותה שמסייעת לאנשים לרפא את עצמם באמצעות תודעה, פנתה אליי בעקבות רצון להגדיל את מודעות קהל היעד לפעילות שלה. לפני תחילת הקמפיין, היו להם 17 חוגים פעילים. לאחר הקמפיין בו התווספו 800 לידים חדשים, הם הצליחו לגדול לכדי 34 קבוצות בכל רחבי הארץ.
מלון מוכר בירושלים שאני עובד איתו כבר תקופה. במהלך קמפיין שעשה את העבודה, הצלחנו למכור את החוויה של השהות במלון בצורה אטרקטיבית ומושכת. עד כדי כך שבחודשים האחרונים אותו מלון חווה גידול של 400% בהזמנות מהאתר.
עו"ד אייל בסרגליק שייצג אלפי לקוחות בתיקים פליליים, פנה אלינו וביקש סיוע בקבלת לקוחות חדשים. אחרי עבודה חודשית רצופה, ההשקעה הניבה עשרות תיקים חדשים.

לוגו פייסבוק מעוצב

כך תדעו שהמשווק שלכם עושה עבודה טובה

הוא נמצא תמיד עם אצבע על הדופק – כאשר המשווק עימו אתם עובדים הוא עקבי ונמצא איתכם תמיד בקשר.
לי למשל, יש זמנים קבועים בהם אני משוחח עם לקוחותיי, כיוון שחשוב לי שיבינו שמטפלים בהם, שהם נמצאים בידיים טובות, והכי חשוב – שיש תוצאות שמתורגמות לכסף.
הוא יכול ללמד אחרים – כאשר הפרילנסר שבחרתם מלא וגדוש בידע, והוא יכול גם להכשיר אנשי מקצוע בתחום, וללמד אותם לעבוד טוב יותר. אני למשל, מרצה בקורס מקצועני שיווק דיגיטלי ברופין, ומלווה תלמידים בסדנאות שיווק דיגיטלי וקידום ברשתות החברתיות.
הוא מביא לידים בשלים יותר למכירה – אסביר את העניין על ידי דוגמא מהשטח.
יש לי לקוחה שעוסקת בתחום הקולינריה ומפרסמת קייטרינג יוקרתי. אותה לקוחה קיבלה מעט מדי לידים, וזה הדאיג אותי מאוד, היות והשקעתי בקמפיין מאמץ רב, והלקוחה שילמה לא מעט כסף.
בשבועיים הראשונים לפרסום הקמפיין היא קיבלה בערך 10-12 לידים, שזה ממש כלום בעיני. התקשרתי אליה לברר מה קורה, וגיליתי שהיא בכלל מרוצה מאוד. היא סיפרה לי שהיא מצליחה לסגור בקלות רבה את העסקאות, ושמכל עסקה היא מרוויחה אלפי שקלים.
זאת משום שהלקוחות מגיעים אליה בשלים מאוד, ופשוט מוכנים לתשלום מיידי.
אז למרות שאין לה מאות, יש לה לידים ששווים המון, וזה שווה בעיניה הכל (:

רוצים לקבל מידע נוסף על שירותי קידום בפייסבוק? לקבל טיפים להקמת קמפיין איכותי?
אני מזמין אתכם להרים טלפון, ליצור קשר כעת או לעקוב אחריי בדף הפייסבוק.

לשיחה טלפונית איתנו
שתפו:

תוכן עניינים

פוסטים נוספים באותו בנושא
מנהל סושיאל

מהו מנהל סושיאל, מה הוא עושה ביום-יום? אז בניתי את המשרה של מנהל סושיאל עבורך, ומה אנחנו נותנים בסוכנות – כדי לאפשר לעצמך להבין מה

איש שיווק

האם איש שיווק הוא המענה לכל הצרות בעסק? ובכן, לא. אבל יש דברים שאנשי שיווק יודעים לעשות, וזה: לבנות תהליכים שיווקיים, להחליט מה הצרכן הולך

ניהול סושיאל

אחד המקצועות המתפתחים בעשור השני של המאה ה-22, ואחד המוכרים בעשור השלישי של המאה ה-22, הוא מנהל סושיאל. אז מה זה מנהל סושיאל, ואיך מצליחים

אסטרטגיה שיווקית

איך מייצרים אסטרטגיה שיווקית שמצליחה? מעבר לתבנית הנכונה, אין נוסחה מוצלחת לתחום מסוים. כמו שאשאל אתכם – איך מתמחרים מוצר? התבנית ידועה, אבל יש הרבה

Call Now Button