fbpx

לימוד פרסום בפייסבוק

לימוד פרסום בפייסבוק | סער ברעם

הרבה אנשים חושבים על לקחת שיעור פרטי או קורס קידום בפייסבוק. החלטתי להבדיל בין סוגי השיעורים, ולדבר איתכם על לימוד פרסום בפייסבוק – מהן האופציות העומדות מולנו, ואיך אנחנו לומדים לשווק בצורה הכי יעילה בפלטפורמה החברתית הגדולה ביותר בעולם.
כשמחפשים מקומות בהם נוכל ללמוד על שיווק בפייסבוק, אנחנו בדרך כלל שואלים את עצמנו שתי שאלות:

  • איך אתם יודעים שאתם באמת לומדים נכון?
  • איך אתם יודעים שזה באמת מביא תועלת?

אז החלטתי לדבר על מה אני עושה בשיעורים ובקורסים שאני מעביר, כדי שתוכלו לקבל קצת פרספקטיבה על לימוד פרסום בפייסבוק. נדבר גם על איך אני מתאים את החומר אליכם ואיך אני מלמד אתכם בצורה היעילה ביותר.

לימודים, קורסים, שיעורים, הדרכות

איפיון צרכי הלמידה של הסטודנטים

בתחילת ההדרכות שלי אני נוהג לשלוח למודרכים שאלון כדי שיכירו אותי ובעיקר כדי שאני אכיר אותם. אני צריך אינדיקציה כלשהי לרמה שלהם ולדעת מה החומר אותו הם צריכים ללמוד ואיך אוכל ללמד אותו בצורה הרבה יותר מעניינת ורלוונטית. בנוסף לכך, התלמידים לא תמיד מודעים למה שהם יודעים על שיווק בפייסבוק ומה לא, ושאלון גם מעיד להם על הידע שלהם בשיווק דיגיטלי.

לדוגמה, אשמח לדעת אם הם השתמשו בביזנס מנג'ר, אם השתמשו בבוסט פוסט, אם השתמשו במנהל המודעות או נאלצו ליצור קשר עם פייסבוק. לא מדובר בדרך כלל ביותר מידי שאלות, אבל אני צריך להבין אם האדם שנמצא מולי צריך לדעת יותר על איך האלגוריתמים נכתבים ועל הלוגיקה מאחוריהם או איך המודעות של פייסבוק מופצות לקהל, או אם הוא צריך לדעת יותר על תפעול מודעות בצורה שוטפת ועסק בפלטפורמות שפייסבוק מציע לנו. הפלטפורמות יכולות לכלול אינסטגרם ווואטאפ עסקי.

קוביות אותיות פייסבוק

לימוד פרסום בפייסבוק: סוגי הדרכות

1 על 1: תיאום ציפיות לפני ההדרכה – לי אישית אין הרבה מאוד סבלנות, ואני לא אוהב להיתקע באמצע שיעור. זה מבזבז את הזמן שלי ושל התלמיד שלי. אני משתדל להסביר בשיעור כל דבר בצורה הכי פשטנית ומוודא הבנה. אם משהו לא ברור, אני מציע דרך שונה ללמידה. בשיעורים אצלי לא מתרגלים – אני משתדל ללמד רק תיאוריה והתרגול האישי מיועד לבית, אז כדאי להגיע מרוכז. אם מישהו רוצה להישאר במשרד, ולהמשיך לתרגל מבלי להפריע ללו"ז, הוא מוזמן.

מה היתרון המרכזי בלהגיע לשיעור פרטי איתי?

השיעורים הפרטיים שאני נותן מעשירים ויעילים מאוד, ורוב האנשים שהגיעו אליהם הצליחו להעלות את ההכנסות לעסק שלהם משמעותית. אני לא אוהב לשרוף או לבזבז זמן במהלכם – המטרה היא שתלמדו בצורה מלאה ונכונה בזמן אותו הקצבנו לשיעור. בנוסף לכך, אני זמין לשאלות נוספות לאחר השיעורים הפרטיים למקרה שיש לכם תקלות טכניות או מחפשים לעשות משהו קצת יותר מורכב.

לימוד פרסום בפייסבוק באמצעות קורסים של שיווק בפייסבוק ושיווק דיגיטלי

הקורסים אותם אני מלמד מתחלקים לרמות, ואנשים שרוצים ללמוד על פייסבוק ברמה יותר גבוהה לא ילמדו ביחס עם אנשים שלומדים את הבסיס. בנוסף לכך, אנשים שרוצים לעבוד בשיווק דיגיטלי צריכים ללמוד יותר לעומק, ויש קורסים המיועדים להם אותם אני מעביר במקומות שונים. בדרך כלל, קורסים לעסקים קטנים שאינם רוצים או צריכים ללמוד את התחום האלה לעומק נמשכים בין יום ליומיים בלבד ומלמדים איך לשיווק בפייסבוק בצורה מאוד שטחית.
אם אתם מעוניינים בקורסים על שיווק דיגיטלי, תלחצו כאן >>>

קורסים נוספים שאני נותן

לשיחה טלפונית איתנו
שתפו:

תוכן עניינים

פוסטים נוספים באותו בנושא
מנהל סושיאל

מהו מנהל סושיאל, מה הוא עושה ביום-יום? אז בניתי את המשרה של מנהל סושיאל עבורך, ומה אנחנו נותנים בסוכנות – כדי לאפשר לעצמך להבין מה

איש שיווק

האם איש שיווק הוא המענה לכל הצרות בעסק? ובכן, לא. אבל יש דברים שאנשי שיווק יודעים לעשות, וזה: לבנות תהליכים שיווקיים, להחליט מה הצרכן הולך

ניהול סושיאל

אחד המקצועות המתפתחים בעשור השני של המאה ה-22, ואחד המוכרים בעשור השלישי של המאה ה-22, הוא מנהל סושיאל. אז מה זה מנהל סושיאל, ואיך מצליחים

אסטרטגיה שיווקית

איך מייצרים אסטרטגיה שיווקית שמצליחה? מעבר לתבנית הנכונה, אין נוסחה מוצלחת לתחום מסוים. כמו שאשאל אתכם – איך מתמחרים מוצר? התבנית ידועה, אבל יש הרבה

Call Now Button