fbpx

חברת פרסום ושיווק

חברת פרסום ושיווק | סער ברעם

זה לא סוד שלא כל העסקים דומים ולא כל חברת פרסום ושיווק מתאימה לכולם. כל עסק הוא עולם ומלואו ובעל צרכים ייחודיים לו. לכן, לא כל חברת פרסום ושיווק תדע לקדם את כל סוגי העסקים בצורה הטובה ביותר עבורם. כיצד תוכלו לקדם את העסק שלכם באופן מיטבי ולבחור בחברת הפרסום והשיווק המתאימה לצרכים שלכם? כל הדגשים לבחירה ממוקדת מחכים לכם כאן בפנים.

במהלך השנים פגשתי לא מעט עסקים שמבינים את חשיבות הפרסום והשיווק בדיגיטל, חלקם אפילו מכירים את ערוצי הדיגיטל השונים הכרות לא רעה בכלל ועדיין, הם לא בטוחים לגבי הדרך, או מבולבלים ועושים טעויות שעולות להם בזמן, כסף ולא מעט עוגמת נפש. מרביתם פנו אליי כי הם הכירו בצורך בחברת פרסום ושיווק אשר תנהל את הנושא בצורה מוסדרת ומקצועית ואחרים התאכזבו מעבודה פחות מוצלחת עם חברות כאלה. כך או כך, לאור בקשות שונות, החלטתי לעשות סדר בדברים. מהי חברת פרסום ושיווק, מדוע צריך אותה ואיך נוכל לבחור את האחת שלנו?

הדיגיטל משנה את חוקי המשחק

נראה שזה קרה רק אתמול, אבל למעשה כבר לפני כמה עשורים, הדיגיטל נכנס לחיינו בסערה ומסתמן שהוא כאן בכדי להישאר. כלקוחות וכבעלי עסקים, כולנו הושפענו מהמעבר לעולם דיגיטלי מהיר ולשינוי הרגלי הרכישה שלנו, השוואת המחירים, חיפוש עסקים ועוד ועוד. במרחב העסקי, הדיגיטל טרף את חוקי המשחק אשר היו נהוגים בעולמות הפרסום והשיווק והציע חשיפה רחבה, פרסום ממוקד ועלות אטרקטיבית במיוחד. כיום ברור כי שיווק דיגיטלי הוא לא בבחינת מותרות, אלא מצרך חיוני לכל עסק שמבקש לשמור על נוכחות מנצחת ויתרון משמעותי על פני המתחרים (וכולנו יודעים שיש שם לא מעט).

האם העסק שלי זקוק לחברת פרסום ושיווק?

למה בעצם אנחנו זקוקים לחברת פרסום ושיווק? חברים, התשובה פשוטה. אין כיום בעל עסק שלא יכול להרוויח הלכה למעשה משירות שכזה, בין אם אתם עסק של אדם אחד ובין אם מדובר בחברה גדולה תוכלו ליהנות מפירות העבודה עם חברת שיווק דיגיטלי, כדוגמת חשיפה רחבה, הגדלת מעגל הלקוחות, ביסוס המיתוג ועוד.
בנוסף, כבעלי עסקים אנחנו יודעים שחשוב להקצות תפקידים שונים בעסק לגורמים מקצועיים שזהו תפקידם והם שולטים בעולמות התוכן הרלוונטיים. כאמור, כל בעל עסק זקוק לשירותים שונים בכדי לפרסם את העסק, אך אפיקי הפרסום מרובים, החוקים משתנים ולכן יש צורך בחברה ייעודית אשר תוכל להציע לכם מבחר של פתרונות וכלים לפרסום ושיווק אשר תואמים את צרכי העסק, התקציב, קהל היעד ולא פחות חשוב, המסר השיווקי.

שיווק ופרסום בדיגיטל

מהי חברת פרסום ושיווק?

אחת ולתמיד, בואו נעשה סדר. בעולם השיווק והפרסום יש כמה וכמה חברות שמעניקות שרותי שיווק. אני נוטה לחלק אותן לשני סוגים עיקריים, חברות פרסום ושיווק דיגיטלי, סוכנויות שיווק ממש כמוני, וחברות שעוסקות בשיווק של המוצרים, כמו לדוגמא, חברות שעוסקות בשיווק של מוצרי מזון, או בשיווק של מוצרי קוסמטיקה וכד'.
ואני מרחיב: בניגוד לחברת שיווק, חברת פרסום ושיווק בדיגיטל היא חברה שמספקת פתרון מקיף עבור בעלי עסקים. כך שתוכלו לבנות אסטרטגיה דיגיטלית, לדייק את המסרים השיווקיים לקהל היעד שלכם ולבחור את הפלטפורמות הנכונות לפרסום. האבחנה הזו חשובה בכדי לקדם את מטרות העסק ואת המוצרים או השירותים שאתם מציעים.

כך תבחרו את האחת שלכם

בתמצית, לעולם אין 100%, כלומר אין חברה אחת שמתאימה לכולם וזה הרי הגיוני. אני מציע לבחון את הפורטפוליו של החברה, את הלקוחות והמסרים השיווקיים, בדקו את ההמלצות שאותה חברה קיבלה, צפו בסרטונים שפורסמו ושאלו את עצמכם האם אתם מתחברים למסרים ולאדם שמעביר אותם.

בנוסף, עוד כמה טיפים ממני: גודל החברה לא קובע – בדקו היטב לא רק מה הגודל של חברת הפרסום והשיווק, אלא מה גודל החברות שהיא מספקת להן שירותים. אם החברה עבדה עם חברות מוכרות ומובילות במשק, זה בדרך כלל אומר הרבה.
מקצועיות בתחום שלכם – אם לדוגמא יש לכם רשת של חנויות קמעונאיות, עדיף להיעזר בחברה המכירה את השוק הקמעונאי. אם יש לכם עסק בתחום העיצוב הגרפי, מומלץ להיעזר בחברת שיווק באינטרנט שיודעת לקדם בהשקעה סבירה גם עסקים כמותכם. חברה המתמחה בקמפיינים בינלאומיים לא ממש תסייע לכם במקרים כאלו, ולכן מומלץ לבחור את חברת הפרסום לפי תחום ההתמחות.
גגלו אותה – לחברה שתבחרו יהיה תמיד אינטרס להציג את הלקוחות שיש לה ניסיון חיובי איתן, בהחלט זו נקודת התחלה טובה, שלאחריה ניתן לבצע חיפוש באתרים שונים, במטרה להכיר את החברה קצת יותר לעומק. למשל, פסקי דין המקושרים לחברה, עוד עבודות שהיא אינה מציגה באתר וכדומה.
תוכלו למצוא הרחבה על הפרמטרים החשובים בבחירה במאמר הזה.
מאחל לכם הצלחה בבחירה וכתמיד, אני כאן לכל שאלה.

לשיחה טלפונית איתנו
שתפו:

תוכן עניינים

פוסטים נוספים באותו בנושא
מנהל סושיאל

מהו מנהל סושיאל, מה הוא עושה ביום-יום? אז בניתי את המשרה של מנהל סושיאל עבורך, ומה אנחנו נותנים בסוכנות – כדי לאפשר לעצמך להבין מה

איש שיווק

האם איש שיווק הוא המענה לכל הצרות בעסק? ובכן, לא. אבל יש דברים שאנשי שיווק יודעים לעשות, וזה: לבנות תהליכים שיווקיים, להחליט מה הצרכן הולך

ניהול סושיאל

אחד המקצועות המתפתחים בעשור השני של המאה ה-22, ואחד המוכרים בעשור השלישי של המאה ה-22, הוא מנהל סושיאל. אז מה זה מנהל סושיאל, ואיך מצליחים

אסטרטגיה שיווקית

איך מייצרים אסטרטגיה שיווקית שמצליחה? מעבר לתבנית הנכונה, אין נוסחה מוצלחת לתחום מסוים. כמו שאשאל אתכם – איך מתמחרים מוצר? התבנית ידועה, אבל יש הרבה

Call Now Button