חברת שיווק דיגיטלי

חברת שיווק דיגיטלי | סער ברעם

כיום אין כמעט בעל עסק, בארץ או בחו"ל שלא מבין את החשיבות של שיווק דיגיטלי.
אם בעבר, להקים אתר אינטרנט היה מספיק כדי להביא מתעניינים חדשים לעסק, כיום הקמת אתר זה רק השלב הראשון בדרך ליצירת פרסום איכותי שיגדיל את כמות הלקוחות בעסק.
כדי להגיע ליותר לקוחות ולהגדיל את העסק, יהיה עליכם ליצור קשר עם חברת שיווק דיגיטלי, שתסייע לכם להגיע אל אותם אנשים שמתעניינים בשירותים ובמוצרים שלכם, ולגרום להם לבלוט על פני המתחרים.
לפני שתקבעו פגישה עם חברת שיווק דיגיטלי, קחו לעצמכם מספר דקות כדי לעבור על המאמר הנוכחי, ולהבין עם מה כדאי לכם להגיע לפגישה, ואילו דברים חשוב לבדוק מראש.

תיאום ציפיות לפני תחילת העבודה

עוד לפני תחילת עבודת השיווק בפועל, כדאי להכין רשימה שתגדיר עבורכם ועבור משרד הפרסום הדיגיטלי מה אתם מצפים לקבל. עם רשימה מסודרת תוכלו להגיע מוכנים לפגישה, ולהבהיר מול חברת הפרסום מה הן הציפיות שלכם מההתקשרות עמה, תיאום ציפיות זה ימנע הרבה אי הבנות בהמשך הדרך.

חברת שיווק דיגיטלי – אלו הדברים שכדאי לבדוק לפני תחילת העבודה:

מה חברת הפרסום נותנת לכם – הגדירו לעצמכם כבר בתחילת העבודה, מה הן הציפיות שלכם מחברת השיווק הדיגיטלי. למשל: האם יש לעסק שלכם קמפיין פעיל בפייסבוק, והחברה צריכה רק לחדד אותו? האם ברצונכם לנהל קמפיין פרסום חדש באאוטבריין, או בטאבולה? האם אתם מצפים לתכנים חדשים?
אם החלטתם על קמפיין, מי מספק שירותים נלווים כמו עיצוב גרפי או כתיבת תוכן? ככל שהעבודה המשותפת מול החברה תהיה כתובה בצורה מפורטת שחור על גבי לבן, כך ימנעו חילוקי דעות בעבודה בהמשך, והשירות ינתן לכם בצורה הרבה יותר חלקה וזורמת.

הבטחות גרנדיוזיות – אם חברת השיווק התחייבה למאות לידים ביום בתחום שלכם, בסופו של דבר עליכם להבין אם ההבטחה הזו ריאלית.
עצה אישית ממני: תמיד תזכרו שיהיו חברות שימכרו לכם חלומות, ויבטיחו לכם דברים שישמעו טובים מדי. שימו לב שאינכם נגררים לפנטזיה, נתקו את הרגש ובקשו לראות מסמכים ועדויות שיבססו את כל הטוב הזה, כדי לוודא שאינכם קונים "חתול בשק".
תוכנית אסטרטגית בהתאם לצרכים שלכם – נכון שלפני שפותחים עסק, משקיעים בכתיבת תוכנית עסקית מפורטת? התוכנית העסקית הכתובה באופן ברור ומדויק, עשויה לשפר פלאים את הצלחת העסק ולנהל את הסיכונים הרבה יותר טוב. בשיווק דיגיטלי הדברים עובדים בדיוק אותו דבר. יחד עם חברת השיווק בדיגיטל, גבשו אסטרטגיה דיגיטלית המתאימה לצרכים שלכם.
למשל, אם לעסק שלכם יש התמחות מיוחדת, הבליטו אותה בפרסומים, באתר ובקמפיינים.
לדוגמא: יש לי לקוחה שהיא לא רק קוסמטיקאית מומחית, אלא גם משלבת את הטיפולים הקוסמטיים עם ייעוץ תזונה אישי. זו התמחות מיוחדת, שמעניקה לה יתרון ייחודי על פני קוסמטיקאיות אחרות בשוק. דוגמא נוספת היא לקוחה אחרת, המציעה מוצרים במשלוח חינם ללא קנס כספי גם במקרה של החזר, גם זה יתרון חד וברור עבור קהל הלקוחות. בניגוד אליה, רוב החברות יעדיפו לא להתחייב בצורה כזו, ובכל מקרה לא באופן קבוע.

טיפ אישי ממני: לא לחפף בשלב זה, כי הוא שווה ערך לתוכנית עסקית, ויקבע האם התהליך יצליח או לא.

יחס אישי: כשקמפיין עולה וצובר תאוצה, אתם בדרך כלל רגועים ושמחים, אחח… הדברים עובדים כפי שציפיתם.
מנגד, כשהקמפיין מציג תוצאות פחות טובות, או גרוע מזה, אתם נכנסים ללחץ, והדבר החשוב ביותר שאתם צריכים הוא תמיכה ועידוד. במקום הזה בדיוק, אם חברת השיווק הדיגיטלי לא תרגיע אתכם ותבהיר לכם שהעניין בשליטה, אתם עלולים לאבד את האמון שלכם בה ובתהליך.
באם חברת השיווק הדיגיטלי לא יוצרת קשר, או שהקשר שלכם מבוסס אימיילים בלבד, התחושה שתיווצר אצלכם היא תחושת נטישה, ואי אמון כללי. זו אחת הנקודות החשובות ביותר בתיאום הציפיות מול החברה – יחס אישי, גם במקרה שהקמפיין מצליח פחות.

המלצה על סער ברעם

יישור קו מול טרנדים ומגמות חדשות – אחד הלקוחות שלי אמר לי לאחרונה: בוא ננסה לעשות קמפיין בצורה חדשנית ומיוחדת, שילוב של קמפיין צפיות בוידאו עם סרטונים מותאמים אישית לכל סוג לקוח. לא כל מפרסם מסכים ללכת על קו כזה, או על טרנדים אחרים שנראים ללקוח.
לפני תחילת העבודה, וודאו שהחברה שבחרתם נמצאת בפרונט העשיה הדיגיטלית, ולא מפחדת ליישר קו מול טרנדים ומגמות חדשות בשוק.

חברת שיווק דיגיטלי – אלו שירותים היא מציעה?

בדקו האם חברת השיווק הדיגיטלי בה אתם מתעניינים מספקת את השירותים הבאים:
אסטרטגיה שיווקית – אסטרטגיה שיווקית היא לב העשיה השיווקית, וממנה נגזרות כל הפעולות האחרות בדיגיטל.
בדקו מה אתם רוצים להשיג, מה הם היעדים, מה הם המסרים השיווקיים שיעבדו בצורה הטובה ביותר?
כתבות אינטרנטיות – שירות חשוב ונצרך, לכל עסק, קטן וגדול כאחד הוא בניית מוניטין ברשת באמצעות כתבות תוכן. השירות מאפשר ללקוחות להתקדם בתוצאות החיפוש מהר, ולקבל לקוחות מאתרים גדולים ומוכרים כמו Ynet, Mako ועוד. חשוב לדעת שכתבות תוכן לא חייבות להופיע רק ברשת, הן יכולות לככב גם בטלוויזיה, רדיו, ובשלל פלטפורמות נוספות. כך או כך, ביחס לעולם הפרסום החוץ אינטרנטי, המבחר הוא עצום ממש.

פרסום כתבות יח"צ

התאמת הקמפיין לקהל היעד – על חברת הפרסום לבדוק מי קהל היעד שלכם, ולאחר מכן להתאים את הקמפיין למוצר או לשירות אותם נרצה לשווק. המטרה שלנו היא ליצור נראות המשדרת איכות ואמינות, כך שהלקוחות "ירוצו אחריכם". בדיוק כמו אנשי מפתח בעולם הפוליטיקה, שהתומכים שלהם הולכים אחריהם בעיניים עצומות.
עיצוב ובניית אתרים – עוד שירות שמשרדי שיווק מספקים הוא שירות עיצוב אתרים ובניית אתר בוורדפרס, לנראות ייחודית ומבודלת לעסק שלכם, ולקידום אפקטיבי במנועי החיפוש.
קופי וכתיבה שיווקית – תוכן שיווקי ייחודי ומתוחכם באתר או בקמפיין שלכם, שיודע כיצד לפנות לקהל המטרה, על אילו "כפתורים" ללחוץ ואיך לעורר את בלוטות הרגש, יכול להביא לעסק הרבה מאוד מתעניינים ולקוחות בשלים לרכישה.
כתיבת פוסטים ברמה גבוהה וכתיבת מאמרים לאתר או לרשת באופן שמושך לקוחות, הם הבסיס להצלחת העסק.

חברת שיווק דיגיטלי | סער ברעם

בשורה התחתונה

אם אתם מחפשים חברת שיווק בדיגיטל שתלווה אתכם לאורך זמן, אני מזמין אתכם להכיר אותנו מקרוב. המשרד שלנו מתמחה בכל השירותים שיכולים לסייע לכם לפרוץ קדימה בדיגיטל – החל מבנייה ועיצוב אתרים, דרך הקמת קמפיין בפייסבוק, פרסום ביוטיוב וקידום אינסטגרם, וכלה בקופירייטינג וכתיבה שיווקית על בסיס אסטרטגיה מובנית מראש.

פנו אלינו כעת, ואשמח לעמוד לשירותכם!

מאמרים ומדריכים נוספים אצלי באתר

לשיחה טלפונית איתנו
שתפו:

תוכן עניינים

פוסטים נוספים באותו בנושא
קידום ממומן בגוגל – דף נחיתה

להגדיל את הרווחים בעסק שלך – ומהר קידום ממומן בגוגל טייק 1 האתר של העסק שלך נראה נפלא, השקעת אלפי שקלים בעיצוב, וכתבת תוכן מקורי

בניית אתרים בוורדפרס לעסקים

להפוך להיות מספר 1 בגוגל באמצעות בניית אתר בפלטפורמה הנכונה בניית אתרי וורדפרס לעסקים האתר שלך נראה נפלא. השקעת בעיצוב מעולה וכתבת את התוכן הנכון

חוקי פרסום בפייסבוק

מי לא מכיר את המצב הבא? עמלתם שעות על פרסום קמפיין, יש לכם קריאייטיב מדהים, דף נחיתה מעורר קנאה, הכל מוכן ומזומן לקמפיין מעולה. העליתם

פרסום עסק

בין אם אתם בעלי עסק בינוני, גדול או חברה, רוב הסיכויים שתהיו מעוניינים למתג את העסק שלכם ולקדם אותו ברשת ככל הניתן. שירותים חשובים כמו

Call Now Button דילוג לתוכן