fbpx

למה צריך איש שיווק בפייסבוק בפרט או איש שיווק בדיגיטל בכלל?

בואו נבין מהם השיקולים העיקריים בהבאת איש שיווק בפייסבוק בפרט או בדיגיטל בכלל. הנה כמה סיבות בשבילכם להרים את הטלפון, ולתת למישהו לעשות את המקצוע שלו בעוד שאתם מרוכזים בלנהל או לעבוד במקצוע שלכם.

לפני שנבין מדוע אנחנו צריכים איש שיווק בדיגיטל, קודם כדאי שנראה כמה סיפורי הצלחה אישיים שלי עם לקוחות שהצליחו להגדיל משמעותית את נפח הלקוחות שלהם ובהמשך, את הרווחים בעסק שלהם.

חוג ידידי ברונו גרונינג

עמותה שעוזרת לאנשים להתרפא בעזרת מודעה. הוספנו להם 800 לידים חדשים בחודשיים ולגדול ב-40% בכל רחבי הארץ. כמובן שהם ממשיכים לגדול גם היום.

טוריסמו פיליפינו

הצלחנו למכור את החוויה של טיול בפיליפינים במשך שנתיים באמצעות קמפיין יעיל ותוכן איכותי. במשך חודש אוקטובר האחרון הם קיבלו 190 לידים לטיולים בפיליפינים שהחזירו את עלותם בהמשך.

אקסניה מרכז יופי

קהל הלקחות של העסק גדל משמעותית, נאלצו לשכור מקום חדש יותר גדול ולשכור 6 עובדות בשביל לתת שירות למספר הלקוחות הרב שמגיע אליה.

למה איש שיווק בפייסבוק או בדיגיטל חשוב בהצלחה שלכם?

קודם כל, פגישת הייעוץ עוזרת מאוד לאנשים להבין על איזה אסטרטגיית שיווק הם צריכים ללכת. יש אינסטלטורים לדוגמא שמבקשים שירות של משווק פייסבוק אבל הם בפועל צריכים שיווק בגוגל. רוב האנשים מחפשים אינסטלטורים בגוגל ולא בפייסבוק, לכן מיצוב אסטרטגיה דיגיטלית היא סיבה ראשונה לגבי למה צריך ללכת לאיש שיווק בדיגיטל ולא לעשות את זה בעצמכם.

אם אתם מוציאים קמפיינים, תמיד יש מישהו מומחה עם היד על הדופק שידווח ויסדר לכם את הבעיה. תחזוקה שוטפת של הקמפיינים היא מאוד חשובה לקבלת לקוחות ולטיפול מהיר בתקלות.

איך לדעת שהמשווק שלכם טוב?

הוא עקבי ונמצא איתכם בקשר. צריך לדבר באופן קבוע עם הלקוחות כדי שיבינו שמטפלים בהם, שהם נמצאים בידיים טובות ושיש הצלחות. אם הלידים שאנחנו משיגים לא מסתיימים בהכנסה בפועל ללקוח, העבודה של המשווק לא שווה. יותר מזה, לפעמים כדאי לתת למשווק שלכם לשים לב לצורה בה אתם מנהלים שיחות עם הלקוחות שלכם; אולי הוא יוכל לתת לכם עצה טובה שתמנע את זה. איש השיווק בפייסבוק תמיד דואג שהקמפיינים עובדים בצורה טובה והוא עושה את זה ביעילות מירבית; אם אתם מצליחים, הוא מצליח, ואם אתם נכשלים, הוא תמיד ידאג לזה שלא תיכשלו.

הכשרת אנשי מקצוע בתחום הדיגיטל

אם המשווק שלכם מכשיר אנשי מקצוע בצורה מסודרת במוסדות אקדמאיים נחשבים ייתכן וכדאי להקשיב לו. אם הוא מכשיר אנשים אחרים, הוא בהחלט יוכל להסביר לכם מה הולך בקמפיינים שלכם.

ביקורת על שיווק דיגיטלי קיים

ייתכן ואתם כבר מצליחים לעשות את השיווק הדיגיטלי לעצמכם אבל אתם לא מקבלים מספיק לקוחות ועבודה ממנו. במקרה כזה איש שיווק דיגיטלי מקצועי יעזור לכם להביא יותר עבודה ובהמשך, יותר כסף.

המטרה היא לא להביא יותר לידים, אלא להביא יותר לידים איכותיים

יש לקוחות שמביעים עניין במוצר אך לא באמת רוצים לקנות אותו ולהשתמש בו, אלא רק לעניין בו בקצרה. בסופו של דבר, המטרה של איש שיווק דיגיטלי היא להביא לכם כסף. איש שיווק בפייסבוק ייתן לכם לידים יותר רלוונטים בעלות יותר זולה מאשר אם תעשו את זה בעצמכם ולבד.

תוכן עניינים

שתפו:
פוסטים נוספים באותו בנושא
הביזנס מנג'ר שלך נחסם? אל תחכה

אחרי שכמה וכמה לקוחות שלי נתקעו בתקופת הקורונה בגלל ביזנס מנג'ר חסום, החלטתי שכדאי שאכתוב פוסט בזק בעניין – רק בשביל לפתור את השאלה הזו עבור אחרים

לצלם ולקדם – ללא חפירות מיותרות

לצלם עם הסמארטפון ולהתחיל לשווק – אחרי קורס בזק, תהיה לך סדרת סרטונים שמכניסים לקוחות! סרטוני הדרכה קצרים ויעילים – עד 5 דקות לסרטון ללמוד

איך לרכז את הפניות באינטרנט – שיטה פשוטה ויעילה

כדאי לעשות סיכום שיווקי ביחד של כל המערכות שיש לכם כדי שתהיה לכם אינדיקציה יותר טובה של הלקוחות שלכם. קודם כל נתחיל עם טיפ מאוד בסיסי בשביל שיהיה לכם קל יותר, ולהימנע מסיבוכים בהמשך. בואו נלמד איך לרכז את הפניות באינטרנט באמצעות טיפ אחד בסיסי שיוביל אותנו לכל אורך המדריך.

בקשו שיחה חוזרת
Call Now Button