תפריט

קידום סרטונים ביוטיוב – מדריך קצר למתחילים

קידום סרטונים ביוטיוב הוא מקצוע לחלוטין. אתם יכולים לשאול את אמיר חי, גם בלוגר תותח וגם אדם שחי את התחום. אני נותן כאן 4 נקודות שחובה לעקוב אחריהן  בקידום הסרטונים שלך ביוטיוב, מבלי להכנס להגזמות.

קודם כל, משהו שאני ממליץ עליו, אם אין לכם סבלנות – תהפכו את הסרטון למהירות 1.25. ככה חסכתי לעצמי חמישית זמן בסרטונים ביוטיוב. לעתים דברים יישמעו קצת מהירים, אבל אם אתם כבר לומדים – זו הזדמנות פז לדלג על חלקים פחות מעניינים ולהקשיב רק כשהחומר נוגע אליכם. טיפ לחיים.

אחרי הטיפ החביב הזה, כתבתי עבורכם את עיקר הנקודות בסרטון:

קידום סרטונים ביוטיוב – הנקודות המשמעותיות:

הדבר הראשון שעושים הוא לבדוק איפה הסרטונים שלכם כיום נמצאים. אם הקידום הממומן או מה שעשיתם עד עכשיו יעבוד, כנראה שאתם מעורים ברוב הטיפים שאני כותב כאן.

1. התייחסות לכותרת ולתיאור הסרטון כמו בגוגל

שימו לב שיש את הכותרת ו-160 תווים. עוד משהו שיכול לעזור לכם, זה לראות את סרטון הקידום האורגני בגוגל עם טיפים נוספים. עקרונות העבודה דומים מאוד.

2. הקפידו לכתוב את שם הערוץ עם מילת מפתח

אל תחשבו מסובך, תחשבו פשוט. קחו את מילת המפתח שאתם הכי רוצים להופיע בה במנועי החיפוש. זו מילת המפתח שתנחה את העמוד שלכם. היתרון הוא שהיא מופיעה בכל הסרטונים שלכם, תוכלו לחתום איתה את הכל.

3. מילת המפתח בכותרת ביחד עם התועלת המרכזית מהסרטון

תחשבו שאתם הולכים לסרטון שאתם לא יודעים מה יקרה בו בסוף. מה תדעו. מי הסיבה שאני צריך להגיע לסרטון. אל תתנו לזה לקרות. אם אין להם הבטחה, הם לא ייכנסו.

קידום סרטונים ביוטיוב
קידום סרטונים ביוטיוב – 6 הנקודות המרכזיות

4. לחזור על מילת המפתח וקישור בלינקים

מילת המפתח העיקרית חייבת לחזור על עצמה, והרבה. יוטיוב הוא מנוע חיפוש עם כמויות עצומות של מידע ומה שאתם כותבים נסרק שם. ברגע שזה יעבוד, ידברו איתכם. קשרו גם לדפים שמדברים על אותו נושא, וככה תוכלו להכניס עוד פעם את מילות המפתח שלכם.

5. אורך הסרטונים בקידום ביוטיוב כמעט לא משנה

דברו ערך. גם אם מדובר בנושא מורכב או פשוט. אם הסרטון שלכם יהיה מעניין, בלי אפסיילים ובלבולי מוח – שיגרמו לגולשים לצאת מהאתר.

6. הופעת מילת המפתח העיקרית – כמו שבכתבה, "קידום סרטונים ביוטיוב"

תגידו את מילת המפתח כמה פעמים במהלך הסרטון. תגרמו למילת המפתח להופיע בתרגום. שימו לב שאתם מתמקדים בעיקר במילת מפתח אחת – כי פשוט לא צריך יותר מזה. גוגל סורק ומאנדקס גם לפי מה שכתבתם ואמרתם בתוך הסרטון.

עוד טיפ: כדי לקדם את הסרטונים שלכם ביוטיוב, שימו את הסרטונים שלכם כחלק מהחתימה באימיילים. זה נחמד כשהעובדים מפנים לאתר של החברה, אבל מה שיכול לעבוד אפילו עוד יותר, זה מדריך קצר שעוזר לנמענים שלהם להתרשם אפילו *עוד יותר* מאופי פעולתה של החברה.

הסתבכתם? דברו איתי בתגובות.

מה, לא תפרגנו?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
השארת תגובה

אולי יעניין אותך עוד:

חיפוש באתר

המלצה חמה מהתנור

שירות הפרימיום שלי

שיווק דיגיטלי

המומחיות שלי - הרווח שלכם. מעוניינים לקדם את העסק שלך לשלב הבא?

בוא נדבר

קטגוריות

עוד מדריך שיכול לעניין אותך

פרסום ממומן בפייסבוק
סער ברעם

פרסום ממומן בפייסבוק: להוציא את הלא-רלוונטיים

הבסיס של פרסום ממומן בפייסבוק: יוצא לך לפרסם פרסומים ממומנים בדף שלך. בדרך כלל זה יהיה עם כפתור הבוסט פוסט שכל העצמאיים מכירים והרוב יעשו איתו ניסוי או שניים. כולה רצית עוד קצת חשיפה וכמה לייקים. אם זה היה כזה פשוט, פייסבוק היו גובים על זה הרבה יותר כסף

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
קמפיינים ממומנים בפייסבוק טיל

אני רוצה לעזור לך לעקוב אחרי הלקוחות שלך

רק להוריד אקסל, ובכל פעם שבנאדם מספיק רציני כדי להתקשר ולדבר איתך, להכניס אותו לתודעה. זה מה שמבדיל אנשים ש"לא נעים להם" לאנשים שיכולים ליצור לעצמם לקוחות חדשים.

אז אני ממליץ לך לכתוב את המייל שלך, והאקסל יגיע אליך בהקדם. זה מבדיל בין פספוס לכסף. בהצלחה.

לקבלת התסריט

אפשר היום לצלם סרטון מכל סמארטפון. איך יודעים שהתסריט באמת יניע לפעולה ויגרום לאנשים להשאיר פרטים? אם אין לך מושג, אני כתבתי תסריט (+דוגמאות) במיוחד בשבילך. רוצה לנסות? רק צריך להשאיר לי את המייל שלך:


למה לחפש תשובה?

כשאפשר לקבל אותה ישירות ממני

1
היי!
שלחו לי הודעה זריזה, אני זמין תמיד!
Powered by
דילוג לתוכן